
Besiktas zoekt locatie buiten Turkije voor duel met Maccabi
ISTANBUL (ANP) - Het Turkse Besiktas is op zoek naar een locatie buiten Turkije voor het duel met Maccabi Tel Aviv in de Europa League. Eerder in de week, nog voor de ongeregeldheden rond het duel tussen Ajax en Maccabi in Amsterdam van donderdag, besloten de Turkse autoriteiten dat het duel op 28 november niet in Istanbul mag worden afgewerkt vanwege de gespannen situatie tussen beide landen.
Besiktas, de club van trainer Giovanni van Bronckhorst, communiceerde maandag al over het verbod. "Hoewel we van de UEFA alle nodige vergunningen hebben gekregen om de wedstrijd tegen Maccabi Tel Aviv op 28 november in ons stadion te organiseren, hebben de Turkse autoriteiten besloten dat de wedstrijd in een neutraal land zal worden gespeeld vanwege de mogelijkheid van provocerende acties", schreef de club op X. "Als Besiktas, een club met een 121-jarige historie die nooit een sportieve uitdaging uit de weg is gegaan, zullen we deze wedstrijd met dezelfde vastberadenheid en sportiviteit benaderen, ongeacht waar of onder welke omstandigheden deze wordt gespeeld."
De club is nog in gesprek met de UEFA voor een locatie.
Meer uit Voetbal
KOSICE (ANP) - Duitsland staat op het Europees kampioenschap onder 21 in de finale. In Kosice werden de Franse voetballers met 3-0 verslagen.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt bij Feyenoord. De linkervleugelverdediger laat dat weten via een videoboodschap op Instagram, waarin hij de fans van de Rotterdammers bedankt.
5 uur geledenBRUGGE (ANP) - Ludovit Reis verruilt Hamburger SV voor Club Brugge. De 25-jarige voormalige Nederlandse jeugdinternational ondertekent een vierjarig contract bij de Belgische club.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft met Guus Til overeenstemming bereikt over een nieuw contract. De 27-jarige middenvelder is nu tot de zomer van 2028 aan de landskampioen verbonden. "Dit is voor ons een belangrijke slag", reageert Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV via de club.
7 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - De voetballers van Jong Oranje zijn er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de finale van het Europees kampioenschap in Slowakije. De leeftijdsgenoten van Engeland waren in Bratislava met 2-1 te sterk. Liverpool-speler Harvey Elliott maakte met twee doelpunten het verschil voor Engeland, dat duidelijk de betere ploeg was en de meeste kansen kreeg.
8 uur geledenPALM BEACH GARDENS (ANP/RTR) - Kylian Mbappé heeft woensdag op het WK voor clubteams de groepstraining bij Real Madrid hervat. De Franse aanvaller miste de eerste twee groepswedstrijden. Nadat hij buikgriep had gekregen, werd Mbappé korte tijd opgenomen in een ziekenhuis in de buurt van Miami.
10 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vivianne Miedema staat donderdag in de basis bij de Oranjevrouwen in de uitzwaaiwedstrijd tegen Finland. Dat bevestigde bondscoach Andries Jonker tijdens een onlinepersconferentie. Het zullen voor de topscorer aller tijden van het Nederlands elftal haar eerste speelminuten zijn sinds begin april tegen Oostenrijk, toen ze een hamstringblessure opliep.
10 uur geleden