Besiktas en trainer Yilmaz na een maand al uit elkaar
ISTANBUL (ANP) - De Turkse voetbalclub Besiktas en trainer Burak Yilmaz zijn na precies een maand uit elkaar gegaan. De 38-jarige voormalig Turks international werd op 10 oktober aangesteld als opvolger van Senol Günes.
Yilmaz was voor zijn aanstelling al assistent bij Besiktas. De voormalige aanvaller kwam vorig seizoen nog uit voor Fortuna Sittard, waar hij goed was voor negen doelpunten in 26 competitiewedstrijden. Na het seizoen besloot hij zijn carrière te beëindigen.
Besiktas staat op de vijfde plaats in de Turkse competitie met 19 punten uit elf wedstrijden. Met assistent Hari Vukas op de bank werd donderdag verloren van FK Bodø/Glimt (1-2) in de Conference League, waarin de ploeg uit de eerste vier duels slechts 1 punt heeft behaald.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal blijft Ajax adviseren. Dat is volgens de club uit Amsterdam het resultaat van een gesprek van de oud-trainer met Lesley Bamberger en Edo Ophof, de voorzitter en technische man van de nieuwe raad van commissarissen.
2 minuten geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).
2 uur geledenMARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.
3 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).
5 uur geledenFLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
15 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
15 uur geleden