Besiktas en trainer Yilmaz na een maand al uit elkaar
ISTANBUL (ANP) - De Turkse voetbalclub Besiktas en trainer Burak Yilmaz zijn na precies een maand uit elkaar gegaan. De 38-jarige voormalig Turks international werd op 10 oktober aangesteld als opvolger van Senol Günes.
Yilmaz was voor zijn aanstelling al assistent bij Besiktas. De voormalige aanvaller kwam vorig seizoen nog uit voor Fortuna Sittard, waar hij goed was voor negen doelpunten in 26 competitiewedstrijden. Na het seizoen besloot hij zijn carrière te beëindigen.
Besiktas staat op de vijfde plaats in de Turkse competitie met 19 punten uit elf wedstrijden. Met assistent Hari Vukas op de bank werd donderdag verloren van FK Bodø/Glimt (1-2) in de Conference League, waarin de ploeg uit de eerste vier duels slechts 1 punt heeft behaald.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
57 minuten geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
11 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
14 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
15 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
16 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
16 uur geleden