Bescheiden boete Mallorca voor fan op veld
MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalclub Real Mallorca moet een bescheiden boete van 301 euro betalen omdat zaterdag tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Barcelona een fan op het veld wist te komen. De man slaagde erin een selfie te maken met Lionel Messi, de aanvoerder van Barcelona. Hij werd daarna door stewards afgevoerd.
De fan droeg een shirt van de Argentijnse nationale ploeg met daarop de naam van Messi. "Ik had dit al in mijn hoofd sinds ik wist dat de wedstrijd gespeeld zou worden. Ik wilde een foto met Messi en hem ontmoeten, omdat hij mijn idool is", aldus de fotojager, die zei dat hij alleen een hek van 2 meter over hoefde te klimmen om het afgesloten stadion te betreden.
Publiek is voorlopig niet welkom bij de wedstrijden in de Spaanse voetbalcompetitie om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. De tuchtcommissie van de Spaanse bond RFEF kwam tot een milde straf voor Mallorca, dat met 4-0 verloor van koploper Barcelona. Messi maakt één doelpunt in het lege stadion.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
20 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
1 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
17 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
21 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
22 uur geleden