Bescheiden boete Mallorca voor fan op veld
MADRID (ANP) - De Spaanse voetbalclub Real Mallorca moet een bescheiden boete van 301 euro betalen omdat zaterdag tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Barcelona een fan op het veld wist te komen. De man slaagde erin een selfie te maken met Lionel Messi, de aanvoerder van Barcelona. Hij werd daarna door stewards afgevoerd.
De fan droeg een shirt van de Argentijnse nationale ploeg met daarop de naam van Messi. "Ik had dit al in mijn hoofd sinds ik wist dat de wedstrijd gespeeld zou worden. Ik wilde een foto met Messi en hem ontmoeten, omdat hij mijn idool is", aldus de fotojager, die zei dat hij alleen een hek van 2 meter over hoefde te klimmen om het afgesloten stadion te betreden.
Publiek is voorlopig niet welkom bij de wedstrijden in de Spaanse voetbalcompetitie om verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. De tuchtcommissie van de Spaanse bond RFEF kwam tot een milde straf voor Mallorca, dat met 4-0 verloor van koploper Barcelona. Messi maakt één doelpunt in het lege stadion.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - Alireza Jahanbakhsh gaat met Iran naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 32-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en sc Heerenveen maakt deel uit van de definitieve selectie van bondscoach Amir Ghalenoei.
11 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dévy Rigaux eist niet dat Feyenoord volgend seizoen de landstitel wint. "Ik wil hier structureel succesvol zijn. Ik teken voor meerdere jaren, met de bedoeling om samen met Robert iets neer te zetten", verwees hij tijdens zijn presentatie in De Kuip naar de nieuwe algemeen directeur Eenhoorn. "We gaan het niet nalaten om prijzen te pakken waar dat mogelijk is, maar we gaan ook niet van de daken schreeuwen dat we alleen met het kampioenschap tevreden zijn."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robert Eenhoorn wil op korte termijn zoveel mogelijk te weten komen over Feyenoord. "Ik wil veel analyseren en mensen leren kennen", zei de nieuwe algemeen directeur tijdens zijn presentatie in De Kuip. "Ik weet vanaf de buitenkant wat voor dossiers er spelen, maar daar wil je alle ins en outs van weten. Uiteindelijk wil ik de club laten groeien om tot prestaties te komen. Er ligt al een heel goede basis. We gaan proberen vanuit die basis zaken te verbeteren."
2 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft de definitieve overgang van middenvelder Kristijan Belić naar Maccabi Tel Aviv bevestigd. De 25-jarige Serviër speelde het afgelopen seizoen al op huurbasis voor de Israëlische club.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het staat nog niet vast dat Robin van Persie ook komend seizoen hoofdtrainer van Feyenoord is. Dat vertelden de nieuwe directeuren Robert Eenhoorn en Dévy Rigaux tijdens hun presentatie in De Kuip.
3 uur geledenBRIGHTON (ANP/RTR) - De Engelse voetballer James Milner heeft na 24 seizoenen zijn carrière beëindigd. De 40-jarige oud-international is recordhouder met 658 wedstrijden in de Premier League. Hij speelde zijn laatste twee seizoenen in dienst van Brighton & Hove Albion.
4 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Keeper Guillermo Ochoa van Mexico gaat op voor zijn zesde WK voetbal. De 40-jarige doelman is door bondscoach Javier Aguirre opgenomen in de selectie voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. AZ-verdediger Mateo Chávez is de enige speler in de selectie die in Nederland speelt.
5 uur geleden