Bertens verdedigt virtueel tennistitel Madrid Open
WATERINGEN (ANP) - Tennisster Kiki Bertens heeft zich aangemeld als deelnemer van de virtuele versie van het Madrid Open. De Nederlandse nummer zeven van de wereld won vorig jaar het echte graveltoernooi in de Spaanse hoofdstad, maar door de coronacrisis kan het vooraanstaande toernooi dit jaar niet doorgaan.
De organisatie heeft om die reden een toernooi gepland dat met de controller kan worden gespeeld. Het virtuele Madrid Open heeft een serieus karakter. Het is alleen toegankelijk voor profspelers en er is ook prijzengeld; 150.000 euro bij de mannen én de vrouwen. Het toernooi wordt gehouden van 27 tot en met 30 april.
Het prijzengeld is wel bestemd voor goede doelen. De winnaar bij zowel de mannen als de vrouwen mag ook een bedrag schenken aan tennissers van wie ze weten dat die het financieel zwaar hebben in deze toernooiloze periode, waarin profs geen cent verdienen.
Bertens geeft op Instagram aan dat ze nog wel even moet oefenen. Ze is niet echt vertrouwd met de computergame Tennis World Tour. Andere topspelers die meedoen zijn onder anderen Rafael Nadal, Andy Murray, Angelique Kerber en John Isner.
Meer uit Sport
PHILLIP ISLAND (ANP) - De Spaanse MotoGP-coureur Jorge Martín zet alles op alles om komend weekeinde mee te doen aan de Grote Prijs van Maleisië, ondanks een gebroken pols. Dat valt te lezen op de website van de MotoGP.
2 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen ondervindt dit seizoen tijdens de races in de Formule 1 veel hinder van storingen op de boordradio. Ook in de Grote Prijs van de Verenigde Staten hoorde hij af en toe niet wat er vanuit de teamleiding van Red Bull in de pitstraat werd gezegd tegen de Nederlander.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is dankzij zijn overwinning in het European Open in Brussel tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. De Nederlander klom van de zestigste naar de vijftigste plaats. Hij is daarmee nog ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit, de 21e plaats in 2023.
7 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft zondagavond bij de eerste wedstrijd in de World Tour in Vancouver na de 500 en 1500 meter ook de 1000 meter gewonnen. De shorttracker bleef de Italiaan Thomas Nadalini en de Zuid-Koreaan Seochan Bae voor.
13 uur geledenVANCOUVER (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft zondagavond bij de eerste wedstrijd in de World Tour in Vancouver goud veroverd op de 500 meter. De shorttrackster bleef de Canadese Courtney Sarault en Selma Poutsma voor.
14 uur geledenAUSTIN (ANP) - Max Verstappen had in de Grote Prijs van de Verenigde Staten niet de snelheid om voor de zege te kunnen rijden. Dat zei de Red Bull-coureur in het interview na zijn derde plaats op het Circuit of The Americas in Austin, waar de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes de zege greep.
17 uur geledenAUSTIN (ANP) - Kimi Antonelli heeft met de zege in de Grote Prijs van de Verenigde Staten zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 voor het grijpen. De Italiaan bleef in zijn Mercedes de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari en Max Verstappen in de Red Bull voor en won met grote voorsprong zijn negende Grand Prix.
18 uur geleden