Bertens tegenstandster van Clijsters bij comeback in Dubai
DUBAI (ANP) - Kiki Bertens is bij het WTA-toernooi van Dubai in de eerste ronde gekoppeld aan Kim Clijsters, die haar comeback maakt in het internationale tenniscircuit. De 36-jarige Belgische speelde in 2012 haar laatste wedstrijd op professioneel niveau.
De 28-jarige Bertens en Clijsters hebben nog nooit tegen elkaar gespeeld. Bertens is in Dubai als zesde geplaatste, viervoudig grandslamwinnaar Clijsters nam een wildcard in ontvangst. De Roemeense Simona Halep is in Dubai als eerste geplaatst.
Clijsters was van plan haar rentree te maken op de Australian Open, maar dat toernooi kwam te vroeg voor de voormalig nummer 1 van de wereld. Ze stelde haar comeback uit tot begin maart, op het toernooi van Monterrey, maar besloot later ook een wildcard te accepteren in Dubai.
Halve finales
Bertens is dit weekend nog actief in Sint-Petersburg, waar ze inmiddels in de halve finales staat. De titelverdedigster neemt het zaterdagmiddag op tegen de Russische Ekaterina Alexandrova.
Het toernooi van Dubai begint maandag. Vorig jaar verloor Bertens in Dubai in de eerste ronde van de Slowaakse Viktoria Kuzmova.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - Para-snowboardster Lisa Bunschoten-Vos beëindigt haar topsportcarrière. Ze kiest ervoor haar aandacht te richten op haar gezin, meldt de Nederlandse Ski Vereniging.
11 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Andrea Stella, teambaas van het Formule 1-team van McLaren, heeft Carlos Sainz excuses aangeboden voor het gedrag van Oscar Piastri zondag tijdens de Grote Prijs van Hongarije.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert maakt woensdag zijn rentree in de Ronde van Denemarken. Dat meldt zijn ploeg Visma-Lease a Bike maandag op sociale media.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tallon Griekspoor is weer de beste Nederlandse tennisser. De 30-jarige Haarlemmer zakte op de maandag uitgebrachte wereldranglijst één positie, van 66 naar 67. Botic van de Zandschulp, die vorige week in Estoril al in de eerste ronde werd uitgeschakeld, viel terug van de 55e naar de 69e plaats.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Remco Evenepoel is trots op zijn tweede plek in de Tour de France achter Tadej Pogačar, die met zijn vijfde eindzege gedeeld recordhouder is geworden in de Tour. Dat zei de Belg zondagavond op de persconferentie na de slotetappe in Parijs.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogačar wil zichzelf niet de druk van het schrijven van geschiedenis opleggen. Dat maakte de Sloveen zondagavond duidelijk tijdens de persconferentie na zijn vijfde eindzege in de Tour de France, waarmee hij gedeeld recordhouder is geworden in de belangrijkste wielerwedstrijd ter wereld.
1 dag geledenESTORIL (ANP/BELGA) - Luca Van Assche heeft het tennistoernooi van Estoril gewonnen. De 22-jarige Fransman rekende in de finale af met de 21-jarige Belg Alexander Blockx. Het werd 6-4 4-6 7-5.
1 dag geleden