Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bertens mikt op Roland Garros op eerste zege op Errani

Bertens mikt op Roland Garros op eerste zege op Errani

PARIJS (ANP) - Kiki Bertens probeert zich woensdag op Roland Garros ten koste van Sara Errani te plaatsen voor de derde ronde. De 33-jarige Italiaanse, afkomstig uit het kwalificatietoernooi, is de nummer 150 van de wereld.

Errani baarde in 2012 opzien door de finale te halen in Parijs. Daarin bleek Maria Sjarapova in twee sets te sterk. Een jaar later haalde ze de laatste vier, hetgeen Bertens in 2016 ook lukte.

Bertens nam het vijf keer eerder op tegen Errani en ze wist de voormalig nummer 5 van de wereld nog nooit te verslaan. Vier jaar geleden speelde Bertens op de Olympische Spelen van Rio de Janeiro tegen de Italiaanse, die in drie sets won.

Maandag begon Bertens (28) het toernooi met een zwaarbevochten overwinning op debutante Katarina Zavatska uit Oekraïne. Het betekende pas de eerste zege voor de mondiale nummer 8 sinds de coronapauze.

De wedstrijd tussen Bertens en Errani wordt gespeeld als eerste partij op baan 14. De partij begint om 11.00 uur.

Meer uit Sport

Wereldkampioen Littler wint Premier League Darts na thriller

LONDEN (ANP) - Luke Littler heeft voor de tweede keer de Premier League of Darts gewonnen. De 19-jarige Engelse wereldkampioen versloeg in een finale van hoog niveau zijn landgenoot Luke Humphries met 11-10 in legs.

46 minuten geleden
Tennisser Shelton strandt in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Ben Shelton is uitgeschakeld in de tweede ronde van Roland Garros. De als vierde geplaatste Amerikaan verloor in drie sets van de Belg Raphaël Collignon: 6-4 7-5 6-4.

2 uur geleden
Sabalenka naar derde ronde op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka heeft de derde ronde bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won in twee sets van Elsa Jacquemot uit Frankrijk: 7-5 6-2.

4 uur geleden
Sinner na uitschakeling op Roland Garros: liep tegen een muur aan

PARIJS (ANP/AFP) - Jannik Sinner liep naar eigen zeggen tegen een muur aan tijdens zijn verloren partij in de tweede ronde van Roland Garros. De Italiaanse nummer 1 van de wereld was bij de afwezigheid van de Spanjaard Carlos Alcaraz de grote favoriet voor de titel, maar ging in de hitte in Parijs tot ieders verbazing in vijf sets onderuit tegen de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo, de mondiale nummer 56.

5 uur geleden
Fransman Magnier sprint naar derde etappezege in Giro d'Italia

PIEVE DI SOLIGO (ANP) - Paul Magnier heeft zijn derde ritzege in de Giro d'Italia geboekt. De Franse sprinter van Soudal Quick-Step was na 171 kilometer tussen Fai della Paganella en Pieve di Soligo de beste in de sprint van een grote groep. Magnier bleef de Italianen Edoardo Zambanini en Jonathan Milan voor.

6 uur geleden
Wereldkampioen Márquez lijkt op weg naar rentree bij GP Mugello

SCARPERIA E SAN PIERO (ANP/BELGA) - Motorcoureur Marc Márquez lijkt komend weekend bij de Grote Prijs in het Italiaanse Mugello zijn rentree te kunnen maken. De 33-jarige regerend wereldkampioen brak drie weken geleden zijn voet bij een crash tijdens de sprintrace voor de Grote Prijs van Frankrijk. De verwachting was dat de GP van Italië voor hem te vroeg zou komen.

7 uur geleden
Sinner strandt met fysiek ongemak in tweede ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jannik Sinner is uitgeschakeld op Roland Garros, het enige grandslamtoernooi dat hij nog niet wist te winnen. In de tweede ronde verloor de Italiaanse nummer 1 van de wereld tegen alle verwachtingen in, in vijf sets van de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-2 5-7 1-6 1-6. Sinner leek op weg naar een snelle zege, maar kreeg in de derde set last van fysiek ongemak en kwam dit niet meer te boven.

8 uur geleden