Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bertens kan titel definitief niet verdedigen in Madrid

Bertens kan titel definitief niet verdedigen in Madrid

MADRID (ANP) - Het tennistoernooi van Madrid vindt dit jaar definitief geen doorgang. Het gecombineerde mannen- en vrouwentoernooi op gravel zou aanvankelijk in mei plaatsvinden, maar werd vanwege het coronavirus verschoven naar 12 tot en met 20 september.

Kiki Bertens was vorig jaar de beste bij de vrouwen, bij de mannen ging de titel naar Novak Djokovic. Bertens versloeg Simona Halep met 6-4 6-4 en vierde in de Spaanse hoofdstad het hoogtepunt uit haar loopbaan. Eerder dit jaar deed Bertens mee aan de virtuele editie van het toernooi en ook dat wist ze te winnen.

De organisatie kreeg eerder deze week van het Spaanse ministerie van Volksgezondheid al het advies om het evenement voor dit jaar te schrappen. In Madrid neemt het aantal besmettingen met het coronavirus sinds een paar dagen weer flink toe.

Palermo

De ATP en WTA zeggen het te betreuren dat het toernooi van de al uitgeklede kalender is geschrapt. "Ik wil de organisatoren van het Mutua Madrid Open bedanken voor hun inspanningen om het evenement van dit jaar toch te organiseren, waaronder de verplaatsing van mei naar september. We kijken uit naar de succesvolle terugkeer van het evenement in 2021", aldus Andrea Gaudenzi, de voorzitter van de ATP.

Eerder deze week werd het internationale tennis weer opgestart met het WTA-toernooi van Palermo. Diverse toppers meldden zich af.

Meer uit Sport

Spaanse tennistopper Alcaraz wint masterstoernooi van Parijs

PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft het masterstoernooi van Parijs gewonnen. De Spaanse tennisser was in de finale in twee sets te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton: 7-6 (5) 7-5. Alcaraz is de huidige nummer 3 van de wereldranglijst.

44 minuten geleden
Bezzecchi wint GP van Qatar, nog geen titel MotoGP voor Márquez

LUSAIL (ANP) - Motorcoureur Marco Bezzecchi heeft de Grote Prijs van Qatar in de MotoGP gewonnen. De 27-jarige Italiaan op de Aprilia bleef na 22 ronden op het circuit van Lusail de Spanjaarden Marc Márquez op de Ducati en Raúl Fernández op de Aprilia voor.

1 uur geleden
Belg Nys wint voor tweede keer EK veldrijden, Nieuwenhuis vierde

ZEDDAM (ANP) - De Belgische veldrijder Thibau Nys is voor de tweede keer in zijn carrière Europees kampioen geworden. In Zeddam bleef hij na negen ronden zijn landgenoot Joran Wyseure voor. Niels Vandeputte maakte het Belgische podium compleet.

2 uur geleden
Motorcoureur Veijer valt meteen uit bij GP van Qatar

LUSAIL (ANP) - Motorcoureur Collin Veijer is in de Grote Prijs van Qatar in de Moto2 meteen uitgevallen. De 21-jarige coureur van Red Bull KTM Ajo, die als vierde van start ging op het circuit van Lusail, raakte in de eerste bocht het achterwiel van de motor voor zich en ging onderuit.

3 uur geleden
MotoGP-rijder Bagnaia uitgeschakeld door dubbele voetbreuk

LUSAIL (ANP) - MotoGP-coureur Francesco Bagnaia heeft een dubbele breuk in zijn rechtervoet opgelopen door zijn crash zaterdag in de sprintrace bij de Grote Prijs van Qatar. De Italiaanse tweevoudig wereldkampioen (2022 en 2023) zal niet starten in de hoofdrace op zondag en vliegt terug naar Italië voor een operatie. Dat meldde het fabrieksteam van Ducati.

4 uur geleden
Ferrari-coureurs Hamilton en Leclerc leggen ruzie bij

SÃO PAULO (ANP/RTR) - Lewis Hamilton en Charles Leclerc hebben hun onderlinge irritaties uitgesproken. Dat hebben de beide coureurs van Ferrari gedaan in een bijeenkomst met hun teambaas Fred Vasseur bij de Grote Prijs van São Paulo.

8 uur geleden
Verstappen zint op inhaalrace vanaf laatste startrij Interlagos

SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen gaat er alles aan doen om zondag (18.00 uur Nederlandse tijd) zoveel mogelijk coureurs in te halen in de Grote Prijs van São Paulo. "Ik heb al vaker moeilijke omstandigheden doorstaan, dus laten we maar zien wat er mogelijk is", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 in een persbulletin van zijn team Red Bull.

9 uur geleden