Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bertens kan titel definitief niet verdedigen in Madrid

Bertens kan titel definitief niet verdedigen in Madrid

MADRID (ANP) - Het tennistoernooi van Madrid vindt dit jaar definitief geen doorgang. Het gecombineerde mannen- en vrouwentoernooi op gravel zou aanvankelijk in mei plaatsvinden, maar werd vanwege het coronavirus verschoven naar 12 tot en met 20 september.

Kiki Bertens was vorig jaar de beste bij de vrouwen, bij de mannen ging de titel naar Novak Djokovic. Bertens versloeg Simona Halep met 6-4 6-4 en vierde in de Spaanse hoofdstad het hoogtepunt uit haar loopbaan. Eerder dit jaar deed Bertens mee aan de virtuele editie van het toernooi en ook dat wist ze te winnen.

De organisatie kreeg eerder deze week van het Spaanse ministerie van Volksgezondheid al het advies om het evenement voor dit jaar te schrappen. In Madrid neemt het aantal besmettingen met het coronavirus sinds een paar dagen weer flink toe.

Palermo

De ATP en WTA zeggen het te betreuren dat het toernooi van de al uitgeklede kalender is geschrapt. "Ik wil de organisatoren van het Mutua Madrid Open bedanken voor hun inspanningen om het evenement van dit jaar toch te organiseren, waaronder de verplaatsing van mei naar september. We kijken uit naar de succesvolle terugkeer van het evenement in 2021", aldus Andrea Gaudenzi, de voorzitter van de ATP.

Eerder deze week werd het internationale tennis weer opgestart met het WTA-toernooi van Palermo. Diverse toppers meldden zich af.

Meer uit Sport

Pogačar boekt in Vogezen 25e etappezege in Tour de France

LE MARKSTEIN (ANP) - Tadej Pogačar heeft zijn voorsprong in het algemeen klassement in de Tour de France nog verder uitgebreid. De Sloveen van UAE Team Emirates was de beste in de veertiende etappe, een bergrit in de Vogezen van Mulhouse naar Le Markstein. Voor Pogačar betekende het zijn vierde ritzege in deze Tour en zijn 25e in totaal.

7 uur geleden
Atleet Kerr loopt wereldrecord op Engelse mijl bij Diamond League

LONDEN (ANP) - Josh Kerr heeft bij de Diamond League-wedstrijd in Londen het wereldrecord op de Engelse mijl verbeterd. De 28-jarige Schot zette een tijd neer van 3.42,66. Het wereldrecord was sinds 1999 in handen van de Marokkaan Hicham El Guerrouj, die in Rome 3.43,13 noteerde.

7 uur geleden
Broeders-Bol tweede op 800 meter bij Diamond League in Londen

LONDEN (ANP) - Femke Broeders-Bol is bij de atletiekmeeting uit de Diamond League in Londen als tweede geëindigd op de 800 meter. De Amersfoortse zette een tijd neer van 1.56,46. De zege ging naar de Britse olympisch kampioene Keely Hodgkinson in 1.56,21. Tsige Duguma uit Ethiopië werd derde (1.56,92).

8 uur geleden
Vingegaard gaat verdedigen in bergrit Tour ondanks achterstand

MULHOUSE (ANP) - De Deense wielrenner Jonas Vingegaard richt zich in de veertiende etappe van de Tour de France ondanks zijn achterstand op klassementsleider Tadej Pogačar (UAE Team Emirates) op verdedigen. "Wij denken dat UAE er vandaag voor wil gaan, dus is de eerste gedachte om meer te verdedigen. Maar als we ons goed voelen, kunnen we ook zelf iets proberen", zei de tweevoudig Tourwinnaar van Visma-Lease a Bike in startplaats Mulhouse tegen de NOS.

11 uur geleden
Tourpeloton onderweg voor bergetappe in de Vogezen

MULHOUSE (ANP) - Het wielerpeloton in de Tour de France is met zware regen vanuit Mulhouse vertrokken voor de veertiende etappe, de tweede in de Vogezen. De rit van zaterdag is zwaarder dan die van een dag eerder. Met de Grand Ballon, Ballon d'Alsace en Col du Haag staan drie beklimmingen van de eerste categorie op het programma. De top van Col du Haag ligt op 6 kilometer van de finish in Le Markstein.

12 uur geleden
Verstappen opnieuw derde in laatste vrije training GP België

SPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft in de derde vrije training van de Grote Prijs van België, net als een dag eerder in de tweede training, de derde tijd neergezet. De 28-jarige Nederlander reed in de Red Bull 1.46,138 en was 0,148 seconde langzamer dan Kimi Antonelli.

12 uur geleden
Golfer Ruiter na tweede ronde klaar bij debuut op Brits Open

SOUTHPORT (ANP) - Golfer Nevill Ruiter is bij zijn debuut op het Brits Open na de tweede ronde uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander ging op de Royal Birkdale Golf Club in Southport rond in 68 slagen, twee slagen onder par. Dat was niet voldoende om de 'cut' te halen. Ruiter had donderdag voor zijn openingsronde 77 slagen nodig en zijn totaal van 145 slagen is te veel om het toernooi zaterdag te mogen vervolgen.

1 dag geleden