Bertens begint seizoen in Brisbane tegen Jastremska
BRISBANE (ANP) - Kiki Bertens begint het nieuwe tennisseizoen in Brisbane met een wedstrijd tegen Dajana Jastremska uit Oekraïne, de nummer 22 van de wereld. Bertens is in de Australische stad als zesde geplaatst. Vorig jaar haalde Bertens de tweede ronde in Brisbane.
Bertens speelde in 2019 twee keer tegen Jastremska en beide duels werden door de Nederlandse in twee sets gewonnen. In Peking werd het 7-6 (5) 6-3 en op de WTA Elite Trophy in Zhuhai 6-4 6-3.
De Australische Ashleigh Barty is in Brisbane als eerste geplaatst.
Na het WTA-toernooi van Brisbane doet Bertens mee aan het toernooi van Adelaide, waarna met de Australian Open het eerste grandslamtoernooi op het programma staat. Daarna maakt Bertens haar opwachting in de Fed Cup en een week later verdedigt ze haar titel in Sint-Petersburg.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
7 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
11 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
1 dag geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden