Berrettini meldt zich af voor Wimbledon na positieve coronatest
LONDEN (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Berrettini heeft zich wegens een positieve coronatest afgemeld voor Wimbledon. De nummer 11 van de wereld haalde vorig jaar nog de finale in Londen.
"Ik had symptomen en zit al een paar dagen in isolatie. Vanmorgen heb ik een nieuwe test gedaan om de gezondheid van de andere deelnemers niet in gevaar te brengen. Ik heb geen woorden om te omschrijven hoe teleurgesteld ik ben. De droom is over, maar ik kom sterker terug", schreef Berrettini op Instagram. Hij wordt vervangen door lucky loser Elias Ymer uit Zweden.
De 26-jarige Berrettini verkeerde in goede vorm en gold als een outsider voor de titel op Wimbledon. Hij was dit grasseizoen nog ongeslagen en won de toernooien van Stuttgart en Queen's. Op het laatste toernooi was hij in de halve finale te sterk voor Botic van de Zandschulp, die hij vorig jaar op Wimbledon ook versloeg.
Vorig jaar verloor Berrettini in de finale van Novak Djokovic.
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is goed begonnen aan Roland Garros, het grandslamtoernooi dat de Belarussische nummer 1 van de wereld nog nooit wist te winnen. In de eerste ronde was ze in twee sets te sterk voor de Spaanse Jéssica Bouzas Maneiro, de nummer 50 op de wereldranglijst: 6-4 6-2.
34 minuten geledenCLEVELAND (ANP) - De basketballers van New York Knicks hebben zich voor het eerst sinds 1999 geplaatst voor de finale van de NBA. De ploeg van trainer Mike Brown won in de eindstrijd van de Eastern Conference ook het vierde duel van Cleveland Cavaliers (93-130). In de strijd om de titel is regerend kampioen Oklahoma City Thunder of San Antonio Spurs de tegenstander. De finale van de Western Conference kent na vier wedstrijden een 2-2-tussenstand.
5 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd de tweede ronde van Roland Garros te bereiken. De nummer 55 van de wereldranglijst ging in vier sets met 3-6 4-6 7-6 (7) 4-6 onderuit tegen de Argentijn Francisco Cerúndolo.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De hockeyers van Rotterdam zijn voor de tweede keer in het bestaan van de club landskampioen geworden. De ploeg van trainer Erik van Driel speelde in het eigen stadion in het tweede duel met 2-2 gelijk tegen titelverdediger Amsterdam. Dat was voldoende na de 3-2-zege van de Rotterdammers in het eerste duel.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong heeft voor het derde jaar op rij de tweede ronde van Roland Garros bereikt. De 25-jarige Nederlander won na iets meer dan drie uur met 6-3 3-6 6-3 6-4 van de zestien jaar oudere Stan Wawrinka. De Zwitserse oud-winnaar speelde zijn laatste partij in Parijs. Hij beëindigt na het seizoen zijn carrière.
22 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Amsterdam hebben de landstitel gewonnen. Het elftal van trainer Jesse Mahieu versloeg regerend kampioen Den Bosch na shoot-outs. Voor Amsterdam is het de 22e landstitel uit de clubgeschiedenis en de vijfde deze eeuw. Den Bosch blijft op 23 landstitels staan.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van Roland Garros. De viervoudig winnares van het grandslamtoernooi in Parijs was met 6-1 6-2 te sterk voor Emerson Jones uit Australië.
1 dag geleden