Berrettini meldt zich af voor Wimbledon na positieve coronatest
LONDEN (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Berrettini heeft zich wegens een positieve coronatest afgemeld voor Wimbledon. De nummer 11 van de wereld haalde vorig jaar nog de finale in Londen.
"Ik had symptomen en zit al een paar dagen in isolatie. Vanmorgen heb ik een nieuwe test gedaan om de gezondheid van de andere deelnemers niet in gevaar te brengen. Ik heb geen woorden om te omschrijven hoe teleurgesteld ik ben. De droom is over, maar ik kom sterker terug", schreef Berrettini op Instagram. Hij wordt vervangen door lucky loser Elias Ymer uit Zweden.
De 26-jarige Berrettini verkeerde in goede vorm en gold als een outsider voor de titel op Wimbledon. Hij was dit grasseizoen nog ongeslagen en won de toernooien van Stuttgart en Queen's. Op het laatste toernooi was hij in de halve finale te sterk voor Botic van de Zandschulp, die hij vorig jaar op Wimbledon ook versloeg.
Vorig jaar verloor Berrettini in de finale van Novak Djokovic.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP/DPA) - Het schaatspak van olympisch kampioene Jutta Leerdam is geveild voor 195.000 euro. Dat is te zien op de website van veilingaanbieder MatchWornShirt. De opbrengst gaat naar IJsvereniging Pijnacker, de jeugdclub van de kampioene op de 1000 meter in Milaan.
2 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar leiding op de NK sprint in Heerenveen uitgebouwd met de winst op de eerste 1000 meter. De 28-jarige Schulting was eerder op zaterdag ook al de beste op de eerste 500 meter.
5 uur geledenNINOVE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft bij zijn debuut in de Omloop Het Nieuwsblad direct overtuigend gewonnen. De oud-wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech, die in de openingskoers van het Belgische voorjaar zijn rentree op de weg beleefde, maakte het verschil op de Muur van Geraardsbergen. In de resterende 16 kilometer soleerde de 31-jarige Nederlander onbedreigd naar de finish in Ninove.
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint op haar naam geschreven. Ze kwam na 37,24 seconden over de finish in ijsstadion Thialf. Marrit Fledderus klokte de tweede tijd (37,39) en Isabel Grevelt werd derde (37,73).
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.
7 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).
7 uur geleden