Berrettini meldt zich af voor Wimbledon na positieve coronatest
LONDEN (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Berrettini heeft zich wegens een positieve coronatest afgemeld voor Wimbledon. De nummer 11 van de wereld haalde vorig jaar nog de finale in Londen.
"Ik had symptomen en zit al een paar dagen in isolatie. Vanmorgen heb ik een nieuwe test gedaan om de gezondheid van de andere deelnemers niet in gevaar te brengen. Ik heb geen woorden om te omschrijven hoe teleurgesteld ik ben. De droom is over, maar ik kom sterker terug", schreef Berrettini op Instagram. Hij wordt vervangen door lucky loser Elias Ymer uit Zweden.
De 26-jarige Berrettini verkeerde in goede vorm en gold als een outsider voor de titel op Wimbledon. Hij was dit grasseizoen nog ongeslagen en won de toernooien van Stuttgart en Queen's. Op het laatste toernooi was hij in de halve finale te sterk voor Botic van de Zandschulp, die hij vorig jaar op Wimbledon ook versloeg.
Vorig jaar verloor Berrettini in de finale van Novak Djokovic.
Meer uit Sport
NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van New York Knicks hebben een 2-0-voorsprong genomen in de finale van de Eastern Conference van de NBA. De ploeg uit New York won in het eigen Madison Square Garden met 109-93 van Cleveland Cavaliers.
4 uur geledenCONCORD (ANP/RTR) - NASCAR-coureur Kyle Busch is donderdag op 41-jarige leeftijd aan een ziekte overleden. De Amerikaan wordt gezien als een grootheid in de populaire autosportklasse. Hij boekte in totaal 232 overwinningen en schreef in 2015 en 2019 de NASCAR Cup Series op zijn naam.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen ziet met de nieuwe regels voor de Formule 1 in 2027 de kans toenemen dat hij volgend jaar in de koningsklasse van de autosport actief blijft. De viervoudig wereldkampioen noemde de aanpassingen van de huidige motorreglementen een stap in de goede richting.
15 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven vecht zaterdag tegen Oleksandr Usyk om de wereldtitel in het zwaargewicht van de World Boxing Council (WBC), de meest prestigieuze boksbond van de wereld.
18 uur geledenGIZEH (ANP) - Rico Verhoeven krijgt ongeacht de uitslag van zijn wedstrijd om de wereldtitel van bond WBC tegen Oleksandr Usyk een nieuwe kans als bokser. "We houden hem erbij, of hij nu wint of verliest", beloofde Turki Al-Sheikh tijdens een persconferentie in The Grand Egyptian Museum. "Hij gaat ook vechten op andere grote evenementen. Het is een legende."
18 uur geledenNOVI LIGURE (ANP) - De Belg Alec Segaert heeft de twaalfde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De 23-jarige renner van Bahrain - Victorious plaatste op enkele kilometers van de finish in Novi Ligure een versnelling en bleef het uitgedunde peloton net voor. Zijn landgenoot Toon Aerts won na 175 kilometer de sprint om de tweede plaats, voor Guillermo Silva uit Uruguay.
21 uur geleden