
Berrettini houdt Tsitsipas uit finale tennistoernooi Gstaad
GSTAAD (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Berrettini heeft de finale bereikt van het toernooi van Gstaad. Berrettini versloeg de Griek Stefanos Tsitsipas in twee sets: 7-6 (6) 7-5. Het was zijn eerste zege op de in Gstaad als eerste geplaatste Griek na vijf opeenvolgende nederlagen.
Berrettini (28) heeft veel last gehad van blessures nadat hij in mei 2022 zijn hoogste positie op de wereldranglijst (zesde) had bereikt.
Na het toernooi van Marrakech bereikte hij voor de tweede keer dit jaar een finale. Daarin neemt hij het zondag op tegen de Franse qualifier Quentin Halys, de nummer 192 van de wereld die de Duitser Jan-Lennard Struff in twee sets (6-3 7-6 (2)) versloeg. Voor de 27-jarige Halys wordt het zijn eerste finale op het hoogste niveau.
Meer uit Sport
EUGENE (ANP) - Niels Laros heeft bij de Diamond League-meeting in het Amerikaanse Eugene een sensationele zege geboekt op de Engelse mijl. De Nederlandse atleet achterhaalde na een lange eindsprint de twee lopers vooraan en won de race in een Nederlands record van 3.45,94. Hij haalde bijna drie seconden af van de vorige nationale toptijd, die ook op naam stond van de 20-jarige atleet uit Oosterhout.
1 uur geledenEUGENE (ANP) - Niels Laros heeft bij de Diamond League-meeting in het Amerikaanse Eugene een sensationele zege geboekt op de Engelse mijl. De Nederlandse atleet achterhaalde na een lange eindsprint de twee lopers vooraan en won de race in een Nederlands record van 3.45,94. Hij haalde bijna drie seconden af van de vorige nationale toptijd, die ook op naam stond van de 20-jarige atleet uit Oosterhout.
4 uur geledenEUGENE (ANP) - De Keniaanse atlete Beatrice Chebet heeft bij de Diamond League-ontmoeting in het Amerikaanse Eugene het wereldrecord op de 5000 meter verbeterd. De 25-jarige olympische kampioene op de afstand won de wedstrijd in 13.58,06 en dook als eerste vrouw onder de veertien minuten. Ze was ruim twee seconden sneller dan de Ethiopische Gudaf Tsegay, die twee jaar geleden in Eugene het wereldrecord op 14.00,21 had gezet.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is uitgeschakeld in de tweede ronde van het vrouwendubbelspel op Wimbledon. Met haar Amerikaanse dubbelpartner Asia Muhammad verloor de 31-jarige Nederlandse dubbelspecialiste van het koppel Kimberly Birrell en Maya Joint uit Australiƫ in drie sets: 6-4 4-6 6-7 (7).
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Novak Djokovic heeft tegen zijn landgenoot Miomir Kecmanovic zijn honderdste zege geboekt op Wimbledon. De zevenvoudig winnaar van het grandslamtoernooi in Londen bereikte door de overtuigende zege in drie sets de vierde ronde: 6-3 6-0 6-4.
5 uur geledenGSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn er niet in geslaagd de finale te bereiken van het Elite 16-toernooi in Gstaad. Het Nederlandse koppel verloor in twee sets van Cherif Younousse en Ahmed Tijan uit Qatar: 21-16 21-18.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Titelverdedigster Barbora Krejcikova is in de derde ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De Tsjechische verloor in drie sets van de als tiende geplaatste Amerikaanse Emma Navarro: 6-2 3-6 4-6.
8 uur geleden