Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beroemde quarterback Brady herstelt van knieoperatie

Beroemde quarterback Brady herstelt van knieoperatie

TAMPA (ANP) - Tom Brady, de superster van het American football, is herstellende van een knieoperatie. De quarterback, die dit jaar met Tampa Bay Buccaneers zijn zevende Super Bowl won, is positief gestemd over het herstel en verwacht binnenkort de trainingen te kunnen hervatten. De football league NFL ligt momenteel stil.

"Ik voel me redelijk goed en ik push mezelf behoorlijk hard", zei Brady op een liefdadigheidsgala van zijn coach Bruce Arians. "Misschien kan ik deze week al met work-outs beginnen. Het duurt nog even tot het nieuwe seizoen begint, dus ik kan het allemaal slim en rustig aanpakken. Doel is op tijd weer fit te zijn."

Brady zou de correctie in zijn linkerknie al langer hebben gepland om het ongemak dat hij voelde te verlichten. Hij droeg ook een brace om de knie tijdens de strijd om de Super Bowl op 7 februari, waarin Brady de Buccaneers naar de zege leidde (31-9). Onlangs verlengde de 43-jarige quarterback zijn contract bij Tampa Bay.

Meer uit Sport

Schaatser Ten Cate beste in massastart na afvalrace

HEERENVEEN (ANP) - Jorian ten Cate heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen de massastart in de nieuwe opzet gewonnen. De marathonschaatser van Reggeborgh was in een door valpartijen ontsierde afvalrace de beste in de sprint tegen Harm Visser en teamgenoot Bart Hoolwerf.

19 minuten geleden
Olympisch kampioene Groenewoud wint massastart in nieuwe opzet

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de massastart in de nieuwe opzet gewonnen. De olympisch kampioene was in de afvalrace de beste in de sprint met teamgenote Sofia Schilder.

57 minuten geleden
Zweed Almgren wint bij debuut, Nageeye 13e in marathon New York

NEW YORK (ANP) - De Zweedse hardloper Andreas Almgren heeft zijn debuut op de marathon glans gegeven met de overwinning in New York. De 31-jarige Europees kampioen op de 10.000 meter én wereldkampioen op de halve marathon kwam na 42,195 kilometer in een tijd van 2.06.01 over de finish in Central Park.

1 uur geleden
De Boo beste op 1000 meter op kwalificatietoernooi

HEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen de 1000 meter gewonnen. De 22-jarige Groninger van Reggeborgh was met 1.07,76 sneller dan Kayo Vos en Joep Wennemars. Vos werd tweede met 1.08,26. Wennemars reed met 1.08,34 de derde tijd.

1 uur geleden
Daleman blijft op kwalificatietoernooi Kok voor op 1000 meter

HEERENVEEN (ANP) - Angel Daleman heeft bij het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker de 1000 meter gewonnen. De 19-jarige schaatsster van Team Essent was in Heerenveen met een persoonlijk record van 1.13,49 sneller dan Femke Kok en Isabel Grevelt. Kok werd tweede met 1.14,15. Grevelt zette met 1.14,91 de derde tijd neer.

2 uur geleden
Tennisser Alcaraz boekt in Wenen tweede toernooizege na rentree

WENEN (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft in Wenen zijn tweede toernooizege sinds zijn rentree en zijn vierde van het seizoen geboekt. In de finale versloeg de Spaanse nummer 3 van de wereld de Australiër Alex de Minaur in twee sets: 6-1 6-4. Alcaraz miste een groot deel van dit seizoen door een polsblessure. In oktober won hij ook al het ATP-toernooi van Tokio.

2 uur geleden
Groenewoud wint na 3000 meter ook 5000 meter in Thialf

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft op het kwalificatietoernooi voor de wereldbeker in Heerenveen na de 3000 meter ook de 5000 meter gewonnen. De 27-jarige schaatsster van Royal A-ware was in Thialf met 6.46,17 sneller dan Merel Conijn. Die reed met 6.48,13 de tweede tijd.

3 uur geleden