Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Beroemde quarterback Brady herstelt van knieoperatie

Beroemde quarterback Brady herstelt van knieoperatie

TAMPA (ANP) - Tom Brady, de superster van het American football, is herstellende van een knieoperatie. De quarterback, die dit jaar met Tampa Bay Buccaneers zijn zevende Super Bowl won, is positief gestemd over het herstel en verwacht binnenkort de trainingen te kunnen hervatten. De football league NFL ligt momenteel stil.

"Ik voel me redelijk goed en ik push mezelf behoorlijk hard", zei Brady op een liefdadigheidsgala van zijn coach Bruce Arians. "Misschien kan ik deze week al met work-outs beginnen. Het duurt nog even tot het nieuwe seizoen begint, dus ik kan het allemaal slim en rustig aanpakken. Doel is op tijd weer fit te zijn."

Brady zou de correctie in zijn linkerknie al langer hebben gepland om het ongemak dat hij voelde te verlichten. Hij droeg ook een brace om de knie tijdens de strijd om de Super Bowl op 7 februari, waarin Brady de Buccaneers naar de zege leidde (31-9). Onlangs verlengde de 43-jarige quarterback zijn contract bij Tampa Bay.

Meer uit Sport

Turnster Sanne Wevers werkt aan comeback met oog op WK Rotterdam

DUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.

2 uur geleden
Dopingautoriteit onderzoekt tennisster Vondrousova na missen test

LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.

12 uur geleden
Judoka Van Lieshout verrast zichzelf met snelle EK-zege

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.

13 uur geleden
Handbalster Polman kondigt afscheid van de topsport aan

BOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.

16 uur geleden
Judoka Van Lieshout verovert EK-goud in Tbilisi

TBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.

18 uur geleden
Wielrenster Gery houdt Bredewold van zege in Brabantse Pijl

OVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.

18 uur geleden
Volleyballer Parkinson beëindigt carrière tijdens revalidatie

UTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.

21 uur geleden