Berlusconi overweegt verkoop aandelen voetbalclub Monza
MONZA (ANP) - De familie Berlusconi overweegt aandelen in de Italiaanse voetbalclub Monza te verkopen. Dat meldt de Italiaanse krant Corriere della Sera.
De voormalige Italiaanse premier Silvio Berlusconi, die eerder eigenaar was van AC Milan, nam Monza in 2018 met zijn investeringsmaatschappij Fininvest over. Op dat moment speelde de club nog op het derde niveau en was Monza slechts 3 miljoen waard. Inmiddels speelt Monza in de Serie A, waarin het nu na 24 wedstrijden op de elfde plaats staat.
Sinds de overname door Fininvest heeft Monza een verlies geleden van meer dan 70 miljoen euro. Dat bedrag zal vermoedelijk verder stijgen, omdat Monza nog meer investeringen wil doen om een belangrijke rol te kunnen spelen in de hoogste Italiaanse klasse.
Extra investeringen in de 110 jaar oude club zouden de Fininvest-holding van de familie Berlusconi helpen om de groeiende uitgaven te kunnen dragen.
Meer uit Buitenland
ANTANANARIVO (ANP/AFP) - De nieuwe machthebbers in Madagaskar hebben de afgezette president Andry Rajoelina zijn nationaliteit ontnomen. Dat blijkt uit een decreet dat vrijdag werd gepubliceerd.
23 minuten geledenKYIV (ANP/AFP) - In de Oekraïense hoofdstad Kyiv zijn door Russische aanvallen met raketten en drones zeker acht mensen gewond geraakt. Dat zegt burgemeester Vitali Klitsjko op Telegram.
27 minuten geledenPORT-AU-PRINCE (ANP/AFP) - In Haïti zijn vrijdag zeker drie mensen om het leven gekomen door de tropische storm Melissa. Volgens de autoriteiten kan de storm aanwakkeren tot een orkaan.
29 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Het Amerikaanse leger is begonnen met het inzetten van surveillancedrones boven de Gazastrook, meldt The New York Times (NYT) op basis van militaire functionarissen. De drones moeten bijdragen aan een "bredere inspanning" om ervoor te zorgen dat zowel Israël als Hamas zich houdt aan de eerder deze maand gesloten wapenstilstand, aldus de krant.
8 uur geledenSANAA (ANP/AFP) - Verscheidene VN-medewerkers die werken in de door de Houthi-rebellen bezette Jemenitische hoofdstad Sanaa, zijn gearresteerd op beschuldiging van spionage voor Israël. Dat meldt persbureau AFP op basis van een veiligheidsbron.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump overweegt plannen om cocaïnefaciliteiten en drugshandelsroutes binnen Venezuela aan te vallen, meldt zender CNN op basis van drie Amerikaanse functionarissen. Ze voegden eraan toe dat Trump er nog geen definitief besluit over heeft genomen.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten hebben strafmaatregelen opgelegd aan de Colombiaanse president Gustavo Petro. Volgens de Amerikanen weigert Petro de cocaïnestroom vanuit zijn land naar de VS te stoppen. Ook Petro's vrouw en zoon en minister Armando Benedetti van Binnenlandse Zaken zijn doelwit van de niet-gespecificeerde sancties.
9 uur geleden