Bergwijn wil ondanks verspeelde voorsprong positief blijven
BUITENLANDS VOETBAL - ENGELANDLONDEN (ANP) - Steven Bergwijn maakte zijn rentree bij Tottenham Hotspur met een fraaie openingstreffer tegen Manchester United. Het was het derde doelpunt van de voormalig PSV'er voor de Spurs. "We moeten positief vooruitkijken na deze wedstrijd", vond de aanvaller.
Bergwijn nam de bal in de 27e minuut op het middenveld aan en troefde United-verdediger Harry Maguire af en ging recht op doelman David De Gea af. Oog in oog met de Spanjaard schoot hij hard binnen. Kort daarop zette Bergwijn Son Heung-min vrij, maar De Gea bracht wel redding op de kopbal van de Zuid-Koreaan.
"We speelden een goede eerste helft maar we hadden door moeten gaan. We lieten hen te veel druk zetten in de tweede helft, we hebben het onszelf lastig gemaakt", zei Bergwijn.
Zijn coach José Mourinho beaamde dat. "Ik had geen spelers op de bank om mee te reageren op wat ik in het veld zag. De spelers deden verdedigend fantastisch hun werk. De laatste 15 minuten waren heel lastig voor ons. Toen had ik graag Lucas Moura en Dele Alli erbij gehad", zei hij tegel BBC Radio.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Italiaanse voetbalcompetitie versterkt. Het elftal van coach Cristian Chivu toonde in eigen stadion veerkracht tegen Pisa en won alsnog ruim: 6-2.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
16 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
16 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
18 uur geleden