Bergwijn wil ondanks verspeelde voorsprong positief blijven
BUITENLANDS VOETBAL - ENGELANDLONDEN (ANP) - Steven Bergwijn maakte zijn rentree bij Tottenham Hotspur met een fraaie openingstreffer tegen Manchester United. Het was het derde doelpunt van de voormalig PSV'er voor de Spurs. "We moeten positief vooruitkijken na deze wedstrijd", vond de aanvaller.
Bergwijn nam de bal in de 27e minuut op het middenveld aan en troefde United-verdediger Harry Maguire af en ging recht op doelman David De Gea af. Oog in oog met de Spanjaard schoot hij hard binnen. Kort daarop zette Bergwijn Son Heung-min vrij, maar De Gea bracht wel redding op de kopbal van de Zuid-Koreaan.
"We speelden een goede eerste helft maar we hadden door moeten gaan. We lieten hen te veel druk zetten in de tweede helft, we hebben het onszelf lastig gemaakt", zei Bergwijn.
Zijn coach José Mourinho beaamde dat. "Ik had geen spelers op de bank om mee te reageren op wat ik in het veld zag. De spelers deden verdedigend fantastisch hun werk. De laatste 15 minuten waren heel lastig voor ons. Toen had ik graag Lucas Moura en Dele Alli erbij gehad", zei hij tegel BBC Radio.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
3 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
8 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
12 uur geleden