Bergwijn wil ondanks verspeelde voorsprong positief blijven
BUITENLANDS VOETBAL - ENGELANDLONDEN (ANP) - Steven Bergwijn maakte zijn rentree bij Tottenham Hotspur met een fraaie openingstreffer tegen Manchester United. Het was het derde doelpunt van de voormalig PSV'er voor de Spurs. "We moeten positief vooruitkijken na deze wedstrijd", vond de aanvaller.
Bergwijn nam de bal in de 27e minuut op het middenveld aan en troefde United-verdediger Harry Maguire af en ging recht op doelman David De Gea af. Oog in oog met de Spanjaard schoot hij hard binnen. Kort daarop zette Bergwijn Son Heung-min vrij, maar De Gea bracht wel redding op de kopbal van de Zuid-Koreaan.
"We speelden een goede eerste helft maar we hadden door moeten gaan. We lieten hen te veel druk zetten in de tweede helft, we hebben het onszelf lastig gemaakt", zei Bergwijn.
Zijn coach José Mourinho beaamde dat. "Ik had geen spelers op de bank om mee te reageren op wat ik in het veld zag. De spelers deden verdedigend fantastisch hun werk. De laatste 15 minuten waren heel lastig voor ons. Toen had ik graag Lucas Moura en Dele Alli erbij gehad", zei hij tegel BBC Radio.
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP) - De voetballers van Kaapverdië hebben in Auckland een oefenduel met Finland gewonnen. De ploeg, die zich met veel Rotterdamse spelers heeft geplaatst voor het WK van komende zomer, won de wedstrijd in het kader van de nieuwe FIFA Series na strafschoppen. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1.
49 minuten geledenLANDOVER (ANP) - Frankrijk heeft ook het oefenduel met Colombia winnend afgesloten. Désiré Doué (twee) en Marcus Thuram maakten in het Amerikaanse Landover, nabij hoofdstad Washington, de Franse doelpunten. Jaminton Campaz deed een kwartier voor tijd wat terug: 3-1.
10 uur geledenBOEKAREST (ANP/DPA) - De Roemeense bondscoach Mircea Lucescu is drie dagen na de verloren play-off voor het WK tegen Turkije opgenomen in het ziekenhuis. De 80-jarige trainer werd zondag tijdens een teambijeenkomst onwel en kampt met ernstige hartritmestoornissen. Zijn toestand is stabiel, maar Lucescu ondergaat nog een behandeling om zijn hartslag verder te stabiliseren, meldt de Roemeense voetbalbond.
16 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur en interim-trainer Igor Tudor zijn al na anderhalve maand uit elkaar gegaan. Dit gebeurde volgens de nummer 17 van de Premier League "in onderling overleg". Onder de opvolger van de in februari ontslagen Thomas Frank verloren de Spurs vijf van hun zeven wedstrijden.
16 uur geledenKAAPSTAD (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Veron Mossengo-Omba van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) is gestopt na herhaaldelijke oproepen om zijn vertrek. Mossengo-Omba meldde dat hij met pensioen gaat. Dat doet hij in een periode waarin het vertrouwen in de bond onder druk staat na de beslissing Senegal de zege van de Afrika Cup af te nemen en die toe te wijzen aan Marokko. Senegal is een procedure gestart bij sporttribunaal CAS.
18 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De voetbalteams van Mexico en Portugal hebben het beroemde Aztekenstadion in Mexico-Stad heropend. De wedstrijd eindigde in 0-0. Bij Portugal ontbrak grote vedette Cristiano Ronaldo.
1 dag geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal trainde zaterdag met de reserves van de gewonnen oefeninterland tegen Noorwegen (2-1) voor de volgende test richting het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Zij maken dinsdag tegen Ecuador kans op een basisplaats omdat bondscoach Ronald Koeman een aantal internationals rust wil gunnen in aanloop naar de beslissende fase van het seizoen met hun club.
1 dag geleden