Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn vertrekt naar club die het beste voor zijn loopbaan is

Bergwijn vertrekt naar club die het beste voor zijn loopbaan is

BRUSSEL (ANP) - Steven Bergwijn was volgens Louis van Gaal een van de uitblinkers bij het Nederlands elftal tijdens het gewonnen uitduel met België in Brussel (4-1). De bondscoach had ook hier en daar gelezen dat de aanvaller deze zomer Tottenham Hotspur misschien wel verlaat voor Ajax. Maar Bergwijn wilde daar zelf niet zo veel over kwijt.

"Ik lees ook al die dingen, maar ik heb nog niks gehoord", zei Bergwijn. "Maar ik ben nu bij het Nederlands elftal, dus ik moet me gewoon daar op concentreren. En dan zien we wel wat de toekomst mij brengt."

Bergwijn kreeg het afgelopen seizoen weinig speeltijd bij de Spurs. Hij weet naar eigen zeggen niet wat de toekomst hem brengt. "Natuurlijk is er wat onzekerheid over wat er gaat gebeuren met mij", erkende de aanvaller die niet wilde zeggen of hij naar Ajax wil. "Ik ga naar de club die het beste voor mijn loopbaan is."

Meer uit Voetbal

Tuchtcommissie schorst verdediger Goes van AZ voor één duel

ALKMAAR (ANP) - Wouter Goes mist alleen de thuiswedstrijd van AZ van zondag tegen FC Groningen. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de verdediger voor twee duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.

12 minuten geleden
Spaanse media: trainer Alonso vervangt Ancelotti bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Xabi Alonso gaat volgend seizoen aan de slag als hoofdtrainer van Real Madrid. Volgens Marca tekent de coach van Bayer Leverkusen nog deze maand een contract voor drie seizoenen.

53 minuten geleden
Middenvelder Van den Berg keert terug bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Davy van den Berg keert terug bij FC Utrecht. De middenvelder verlaat PEC Zwolle transfervrij aan het einde van dit seizoen en tekent een driejarig contract bij de club waarvoor hij van 2019 tot en met 2022 ook in actie kwam.

1 uur geleden
Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer Van den Brom

ARNHEM (ANP) - Vitesse neemt afscheid van hoofdtrainer John van den Brom. De nieuwe eigenaren van de club gaan op zoek naar een coach die een jeugdige selectie moet aansturen.

1 uur geleden
Hoofdprijs gloort voor Spurs en Van de Ven na zwaar seizoen

BODØ (ANP) - Micky van de Ven is blij dat Tottenham Hotspur een vooralsnog teleurstellend seizoen toch met een hoofdprijs kan afsluiten. "Het was een zwaar jaar maar we zijn maar één zege verwijderd van succes", zei de Nederlandse verdediger na de uitzege op Bodø/Glimt in de halve finale van de Europa League (0-2).

2 uur geleden
Manchester United en Tottenham Hotspur halen finale Europa League

BILBAO/BODØ (ANP) - De finale van de Europa League gaat tussen Manchester United en Tottenham Hotspur, de nummers 15 en 16 van de Premier League.

12 uur geleden
Verdediger Van der Haar langer bij PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Het aflopende contract van verdediger Damian van der Haar bij PEC Zwolle is verlengd tot de zomer van 2028. Dat meldt de Eredivisionist die een optie had om de verbintenis met twee jaar te verlengen en daar een derde jaar aan toevoegde.

20 uur geleden