
Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton
BRIGHTON (ANP) - Steven Bergwijn heeft met Tottenham Hotspur opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Premier League. De ploeg van manager José Mourinho verloor met 1-0 bij Brighton & Hove Albion, door een doelpunt na een kwartier spelen van de Belg Leandro Trossard. De Spurs staan op de zesde plaats, 11 punten achter koploper Manchester City.
Tottenham moest het eerder in de week al afleggen tegen Liverpool (1-3). De club uit Londen raakte in die wedstrijd ook topschutter Harry Kane kwijt, die een enkelblessure opliep en waarschijnlijk een paar weken aan de kant staat. Gareth Bale begon tegen Brighton in de basis als vervanger van Kane, maar de teruggekeerde Welshman kon weinig uitrichten. Bale werd na een uur gewisseld. Oud-PSV'er Bergwijn speelde wel de hele wedstrijd, maar ook hij kon de nederlaag van de Spurs niet voorkomen. Veltman ging bij de thuisclub na ruim 70 minuten naar de kant.
Voor Brighton betekende het de eerste zege van dit seizoen in eigen stadion. De ploeg van Veltman, die net boven de degradatiestreep staat, heeft al drie wedstrijden op rij geen doelpunt tegen gekregen.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms beginnen zaterdag tijdens de finale van de Champions League in het basiselftal van VfL Wolfsburg. De drie Oranje-internationals zijn dit seizoen vaste waarden in het elftal van trainer Tommy Stroot.
58 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft het vertrek van voetballer Burak Yilmaz bevestigd. De Eredivisieclub uit Limburg meldde zaterdag dat na gesprekken met alle betrokken partijen de wegen van Fortuna en Yilmaz officieel scheiden.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jill Roord, Dominique Janssen en Lynn Wilms staan zaterdag in de finale van de Champions League. De drie internationals van Oranje nemen het om 16.00 uur in Eindhoven met VfL Wolfsburg op tegen FC Barcelona. Het Philips-stadion is met 34.120 verkochte kaarten uitverkocht.
11 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Sergio Ramos (37) vertrekt bij Paris Saint-Germain, zo heeft de voetbalkampioen van Frankrijk vrijdag laten weten. De Spaanse verdediger, jarenlang een idool bij Real Madrid, heeft twee jaar in Parijs gespeeld. "Hij gaat de hoofdstad verlaten", aldus PSG in een verklaring. "We nemen met heel veel respect afscheid van hem."
16 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Trainer Mark van Bommel heeft niet het gevoel dat Antwerp in de strijd om de Belgische voetbaltitel brede steun heeft. "Iedereen is tegen ons", zegt de Nederlander. "Ik vind het mooi dat het Antwerp tegen de rest is. Daar houd ik wel van."
18 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Voetballer Mario Götze heeft zijn nog lopende contract bij Eintracht Frankfurt vroegtijdig verlengd. De voormalige speler van PSV tekende bij tot de zomer van 2026 bij de club uit de Bundesliga. Hij kwam de afgelopen zomer over uit Eindhoven.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Timon Wellenreuther blijft langer bij Feyenoord. De landskampioen uit Rotterdam heeft de optie in de huurovereenkomst met Anderlecht de 27-jarige doelman definitief over te nemen gelicht. Hij heeft voor twee jaar getekend bij Feyenoord.
19 uur geleden