Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton

Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Steven Bergwijn heeft met Tottenham Hotspur opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Premier League. De ploeg van manager José Mourinho verloor met 1-0 bij Brighton & Hove Albion, door een doelpunt na een kwartier spelen van de Belg Leandro Trossard. De Spurs staan op de zesde plaats, 11 punten achter koploper Manchester City.

Tottenham moest het eerder in de week al afleggen tegen Liverpool (1-3). De club uit Londen raakte in die wedstrijd ook topschutter Harry Kane kwijt, die een enkelblessure opliep en waarschijnlijk een paar weken aan de kant staat. Gareth Bale begon tegen Brighton in de basis als vervanger van Kane, maar de teruggekeerde Welshman kon weinig uitrichten. Bale werd na een uur gewisseld. Oud-PSV'er Bergwijn speelde wel de hele wedstrijd, maar ook hij kon de nederlaag van de Spurs niet voorkomen. Veltman ging bij de thuisclub na ruim 70 minuten naar de kant.

Voor Brighton betekende het de eerste zege van dit seizoen in eigen stadion. De ploeg van Veltman, die net boven de degradatiestreep staat, heeft al drie wedstrijden op rij geen doelpunt tegen gekregen.

Meer uit Voetbal

Courtois noemt eerste treffer Trossard bevrijdend

VANCOUVER (ANP/Belga) - Doelman Thibaut Courtois kon zien hoe België zich in Vancouver bevrijdde door de treffer van Leandro Trossard, die de 5-1-zege op het WK voetbal inleidde tegen Nieuw-Zeeland. "Bij die eerste goal bevrijden we ons en daarna loopt het als een ketchupfles en vallen ze opeens allemaal", zei hij tegen Sporza.

38 minuten geleden
Spelers Oranje weten dat op WK tegen Marokko meer wordt gevraagd

KANSAS CITY (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal weten dat er vanaf nu op het wereldkampioenschap voetbal meer gevraagd wordt dan in de groepsfase. Oranje bleef tegen Japan, Zweden en Tunesië ongeslagen en scoorde liefst tien keer. Dat lukte op dit WK tot dusverre alleen Duitsland. Doelman Bart Verbruggen werd daarentegen ook vier keer gepasseerd en het Nederlands elftal gaf daarnaast ook nog de nodige grote kansen weg.

2 uur geleden
België na ruime zege op Nieuw-Zeeland alsnog groepswinnaar op WK

VANCOUVER (ANP) - België heeft zich op het wereldkampioenschap voetbal alsnog als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde. Het elftal van bondscoach Rudi Garcia was in Vancouver veel te sterk voor Nieuw-Zeeland: 5-1.

2 uur geleden
Egypte en Iran spelen gelijk in Pride Match op WK in Seattle

SEATTLE (ANP) - Egypte en Iran hebben de laatste groepswedstrijd op het WK in Seattle met 1-1 gelijkgespeeld. In de blessuretijd werd een doelpunt van Iran door de VAR teruggedraaid wegens buitenspel. Egypte eindigde als nummer 2 van groep G achter nummer 1 België en speelt in de zestiende finales tegen Australië in Dallas. Iran kan met 3 punten nog als een van de acht beste nummers 3 naar de laatste 32.

2 uur geleden
Deroy Duarte kan stunt van Kaapverdië nauwelijks geloven

DALLAS (ANP) - Deroy Duarte zocht vergeefs naar woorden om zijn blijdschap over de enorme stunt met Kaapverdië te beschrijven. "Het is niet te bevatten", zei de Rotterdammer na een gelijkspel tegen Saudi-Arabië (0-0) en een wedstrijd in de zestiende finale tegen regerend wereldkampioen Argentinië op het WK.

5 uur geleden
Duitsland treft Paraguay in knock-outfase WK voetbal

FOXBOROUGH (ANP) - De Duitse voetballers nemen het in de zestiende finales van het wereldkampioenschap voetbal op tegen Paraguay. Dat is duidelijk geworden na de resultaten in de laatste speelronde in groep H, waarin Spanje met 1-0 van Uruguay won en Kaapverdië met 0-0 gelijkspeelde tegen Saudi-Arabië.

5 uur geleden
Debutant Kaapverdië stunt met plek in volgende ronde van het WK

HOUSTON (ANP) - Kaapverdië staat in de zestiende finale van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De debutant, met zes Rotterdammers in de selectie, speelde tegen Saudi-Arabië voor de derde keer gelijk (0-0).

5 uur geleden