Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton
BRIGHTON (ANP) - Steven Bergwijn heeft met Tottenham Hotspur opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Premier League. De ploeg van manager José Mourinho verloor met 1-0 bij Brighton & Hove Albion, door een doelpunt na een kwartier spelen van de Belg Leandro Trossard. De Spurs staan op de zesde plaats, 11 punten achter koploper Manchester City.
Tottenham moest het eerder in de week al afleggen tegen Liverpool (1-3). De club uit Londen raakte in die wedstrijd ook topschutter Harry Kane kwijt, die een enkelblessure opliep en waarschijnlijk een paar weken aan de kant staat. Gareth Bale begon tegen Brighton in de basis als vervanger van Kane, maar de teruggekeerde Welshman kon weinig uitrichten. Bale werd na een uur gewisseld. Oud-PSV'er Bergwijn speelde wel de hele wedstrijd, maar ook hij kon de nederlaag van de Spurs niet voorkomen. Veltman ging bij de thuisclub na ruim 70 minuten naar de kant.
Voor Brighton betekende het de eerste zege van dit seizoen in eigen stadion. De ploeg van Veltman, die net boven de degradatiestreep staat, heeft al drie wedstrijden op rij geen doelpunt tegen gekregen.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
4 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
4 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
5 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
6 uur geledenNAPELS (ANP) - Internazionale is weer een stap dichter bij de titel in de Serie A. Concurrent en titelverdediger Napoli ging in het eigen Stadio Diego Armando Maradona met 2-0 onderuit tegen Lazio.
8 uur geleden