Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton

Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Steven Bergwijn heeft met Tottenham Hotspur opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Premier League. De ploeg van manager José Mourinho verloor met 1-0 bij Brighton & Hove Albion, door een doelpunt na een kwartier spelen van de Belg Leandro Trossard. De Spurs staan op de zesde plaats, 11 punten achter koploper Manchester City.

Tottenham moest het eerder in de week al afleggen tegen Liverpool (1-3). De club uit Londen raakte in die wedstrijd ook topschutter Harry Kane kwijt, die een enkelblessure opliep en waarschijnlijk een paar weken aan de kant staat. Gareth Bale begon tegen Brighton in de basis als vervanger van Kane, maar de teruggekeerde Welshman kon weinig uitrichten. Bale werd na een uur gewisseld. Oud-PSV'er Bergwijn speelde wel de hele wedstrijd, maar ook hij kon de nederlaag van de Spurs niet voorkomen. Veltman ging bij de thuisclub na ruim 70 minuten naar de kant.

Voor Brighton betekende het de eerste zege van dit seizoen in eigen stadion. De ploeg van Veltman, die net boven de degradatiestreep staat, heeft al drie wedstrijden op rij geen doelpunt tegen gekregen.

Meer uit Voetbal

Pepi en Bajraktarevic leiden PSV ruim langs PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.

10 uur geleden
AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

12 uur geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

12 uur geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

15 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

17 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

18 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

18 uur geleden