Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton

Bergwijn verliest met Tottenham Hotspur ook bij Brighton

BRIGHTON (ANP) - Steven Bergwijn heeft met Tottenham Hotspur opnieuw een nederlaag moeten incasseren in de Premier League. De ploeg van manager José Mourinho verloor met 1-0 bij Brighton & Hove Albion, door een doelpunt na een kwartier spelen van de Belg Leandro Trossard. De Spurs staan op de zesde plaats, 11 punten achter koploper Manchester City.

Tottenham moest het eerder in de week al afleggen tegen Liverpool (1-3). De club uit Londen raakte in die wedstrijd ook topschutter Harry Kane kwijt, die een enkelblessure opliep en waarschijnlijk een paar weken aan de kant staat. Gareth Bale begon tegen Brighton in de basis als vervanger van Kane, maar de teruggekeerde Welshman kon weinig uitrichten. Bale werd na een uur gewisseld. Oud-PSV'er Bergwijn speelde wel de hele wedstrijd, maar ook hij kon de nederlaag van de Spurs niet voorkomen. Veltman ging bij de thuisclub na ruim 70 minuten naar de kant.

Voor Brighton betekende het de eerste zege van dit seizoen in eigen stadion. De ploeg van Veltman, die net boven de degradatiestreep staat, heeft al drie wedstrijden op rij geen doelpunt tegen gekregen.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters PSV voor het eerst landskampioen na thuiszege op ADO

EINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV zijn vrijdagavond voor het eerst in de clubhistorie landskampioen geworden. De Eindhovenaren verzekerden zich in de voorlaatste speelronde van de Vrouwen Eredivisie van de titel door thuis met 2-0 van ADO Den Haag te winnen.

11 uur geleden
Ajacied Mokio verkiest nationale elftal DR Congo boven België

AMSTERDAM (ANP) - Jorthy Mokio verkiest het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo boven dat van België. Dat heeft de 18-jarige verdedigende middenvelder van Ajax vrijdag bekendgemaakt op sociale media. "Ik ben Congolees in hart en nieren", schrijft de in Gent geboren voetballer. "En het is onder deze kleuren dat ik het volgende hoofdstuk van mijn verhaal wil schrijven."

11 uur geleden
Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

14 uur geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

15 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

16 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

16 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

18 uur geleden