Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn op Instagram: de media verdraaiden alles

Bergwijn op Instagram: de media verdraaiden alles

EINDHOVEN (ANP) - Steven Bergwijn heeft zich zondagavond via een filmpje op Instagram tot de fans van PSV gericht. De aanvaller van de Eindhovense club ontkent dat hij heeft geweigerd tegen FC Twente (1-1) te spelen en meent dat er in de media een verkeerd beeld van hem is geschetst.

"Goedenavond PSV-fans. Er is een hoop over mij geschreven. Ik vind het erg jammer dat het zo is gegaan", begint Bergwijn zijn boodschap. "Er is niks van waar. Ik heb nooit geweigerd om voor PSV te spelen. Ik ben een jongen van de club en PSV zit in mijn hart."

Bergwijn nam telefonisch contact op met Ernest Faber en deed de trainer het verzoek hem buiten de wedstrijdselectie te laten. Dat in verband met de concrete interesse van Tottenham Hotspur.

"De media verdraaien alles. Ik heb inderdaad de trainer gebeld en verteld dat er dingen spelen. We hebben goed gesproken en hij heeft me succes gewenst", vervolgt Bergwijn. "Alles is netjes volgens plan gegaan. Ik vind het jammer dat ik nu naar buiten word gebracht als een matennaaier."

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

3 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

12 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

12 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

13 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

13 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

15 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

15 uur geleden