Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn: ongelooflijk, scoren bij debuut in Premier League

Bergwijn: ongelooflijk, scoren bij debuut in Premier League

LONDEN (ANP) - Steven Bergwijn verscheen na zijn geslaagde debuut voor Tottenham Hotspur (2-0 tegen Manchester City) stralend voor de tv-camera's. De 22-jarige aanvaller kon zijn geluk niet op na zijn trefzekere uithaal waarmee hij zijn nieuwe ploeg in de 63e minuut verrassend op voorsprong zette. De voormalige PSV'er, die afgelopen week naar Londen verhuisde, nam de bal in het strafschopgebied goed aan en knalde daarna in één beweging raak.

"Ongelooflijk, dit betekent alles voor me", sprak Bergwijn glunderend. "Als klein kind droom je ervan om ooit in de Premier League te spelen. Als je dan ook nog scoort in je eerste wedstrijd, is dat niet te bevatten."

Ook coach José Mourinho was onder de indruk van het fraaie doelpunt van Bergwijn, die in de zeventigste minuut aangeslagen naar de kant moest. "Een heel scherpe actie van hem. Onhoudbaar voor een doelman, zelfs voor een geweldenaar als Ederson", doelde hij op de keeper van ManCity.

Meer uit Voetbal

Iran verwacht dat de FIFA visums voor reizen naar VS regelt

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalbond verwacht dat de FIFA een visum voor meerdere reizen naar de Verenigde Staten faciliteert voor het Iraanse nationale team in aanloop naar het WK. Dat zegt voorzitter Mehdi Taj in een video die donderdag door Iraanse media werd uitgezonden.

3 uur geleden
Willem II neemt verdediger Stam definitief over van AZ

TILBURG (ANP) - Finn Stam blijft bij Willem II voetballen. De naar de Eredivisie gepromoveerde Tilburgers nemen de 23-jarige verdediger definitief over van AZ. Stam kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor Willem II, dat de optie tot koop in het contract nu heeft gelicht.

4 uur geleden
Oranje-spits Depay verliest als basisspeler met Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft na twee maanden zijn rentree als basisspeler van Corinthians gemaakt. De 32-jarige spits van het Nederlands elftal verloor met zijn Braziliaanse werkgever in de Copa Libertadores van Platense: 0-2. Depay, die net hersteld is van een bovenbeenblessure, speelde alleen de eerste helft mee.

4 uur geleden
NAC Breda gaat na degradatie door met Belgische trainer Hoefkens

BREDA (ANP) - Carl Hoefkens is ook komend seizoen trainer van NAC Breda. De 47-jarige Belg degradeerde onlangs met de Brabanders uit de Eredivisie.

5 uur geleden
Mateta helpt Crystal Palace aan winst van Conference League

LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.

15 uur geleden
Doelman Neuer mist oefenduel van Duitsland met Finland

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.

17 uur geleden
New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

20 uur geleden