Bergwijn: ongelooflijk, scoren bij debuut in Premier League
LONDEN (ANP) - Steven Bergwijn verscheen na zijn geslaagde debuut voor Tottenham Hotspur (2-0 tegen Manchester City) stralend voor de tv-camera's. De 22-jarige aanvaller kon zijn geluk niet op na zijn trefzekere uithaal waarmee hij zijn nieuwe ploeg in de 63e minuut verrassend op voorsprong zette. De voormalige PSV'er, die afgelopen week naar Londen verhuisde, nam de bal in het strafschopgebied goed aan en knalde daarna in één beweging raak.
"Ongelooflijk, dit betekent alles voor me", sprak Bergwijn glunderend. "Als klein kind droom je ervan om ooit in de Premier League te spelen. Als je dan ook nog scoort in je eerste wedstrijd, is dat niet te bevatten."
Ook coach José Mourinho was onder de indruk van het fraaie doelpunt van Bergwijn, die in de zeventigste minuut aangeslagen naar de kant moest. "Een heel scherpe actie van hem. Onhoudbaar voor een doelman, zelfs voor een geweldenaar als Ederson", doelde hij op de keeper van ManCity.
Meer uit Voetbal
LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
54 minuten geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
1 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
23 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
1 dag geleden