Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bergwijn met Tottenham in blessuretijd langs Aston Villa

Bergwijn met Tottenham in blessuretijd langs Aston Villa

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft voor het eerst dit jaar een uitwedstrijd gewonnen. De Londenaren sloegen bij het laaggeklasseerde Aston Villa ver in blessuretijd toe: 2-3.

Oud-PSV'er Steven Bergwijn speelde bijna het gehele duel mee bij de Spurs, waar Toby Alderweireld de bal in de 9e minuut achter zijn eigen doelman werkte. De Belg nam na een klein half uur spelen zelf de gelijkmaker voor zijn rekening.

Son Heung-min maakte kort voor rust de 1-2. De Zuid-Koreaan miste een strafschop, maar scoorde uit de rebound alsnog. Björn Engels, landgenoot van Alderweireld, maakte in de beginfase van de tweede helft gelijk. Son Heung-min werd in de 94e minuut de matchwinner. Om wat tijd te winnen, werd Bergwijn in de 96e minuut nog gewisseld.

Tottenham, dat 15 december voor het laatst buiten het eigen stadion won, steeg door de zege naar de vijfde plaats. Aston Villa, waar oud-Ajacied Anwar El Ghazi 70 minuten lang meespeelde, blijft zeventiende.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

1 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

2 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

3 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

3 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

3 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

4 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

4 uur geleden