Bergwijn keert terug in basiselftal Ajax, Brobbey zit op de bank
ROTTERDAM (ANP) - Steven Bergwijn keert woensdag in de halve finale van het toernooi om de KNVB-beker tegen Feyenoord terug in het basiselftal van Ajax. De aanvaller begon zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles in de Eredivisie (0-0) nog op de bank omdat hij pas net was hersteld van een knieblessure. Brian Brobbey verdwijnt door de terugkeer van Bergwijn uit het team en zit in De Kuip op de reservebank.
Youri Baas is opnieuw de linksback en krijgt de voorkeur boven Owen Wijndal en Calvin Bassey. Jorge Sánchez vervangt wederom de geblesseerde rechtsback Devyne Rensch. Het middenveld van Ajax bestaat uit Davy Klaassen, Kenneth Taylor en oud-Feyenoorder Steven Berghuis.
De winnaar van de ontmoeting tussen Feyenoord en Ajax speelt zondag 30 april in de finale tegen PSV.
Opstelling Ajax: Rulli; Sánchez, Timber, Álvarez en Baas; Berghuis, Taylor en Klaassen; Kudus, Tadic en Bergwijn.
Meer uit Voetbal
WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
57 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
58 minuten geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Pierre-Emerick Aubameyang is uit de selectie van Olympique Marseille gezet. De 36-jarige spits heeft volgens veel Franse media tijdens een trainingskamp een brandblusser leeggespoten over een slapend lid van de technische staf.
4 uur geleden