Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis wil ook in Oranje het verschil maken

Berghuis wil ook in Oranje het verschil maken

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis mocht zich woensdagavond weer eens laten zien als basisspeler in het Nederlands elftal. "Dit is waar ik keihard voor werk op de club, dit is wat ik wil", zei Berghuis bij de NOS. De aanvoerder van Feyenoord, met zes doelpunten in vier competitiewedstrijden de topscorer van de eredivisie, baalde dat hij zich in de verloren oefeninterland tegen Mexico (0-1) niet echt kon onderscheiden.

"Ik wil beslissend zijn, zoals ik ook op de club ben. Dat is helaas vanavond niet gelukt. Ik was wel naar dat moment op zoek", zei Berghuis, die in de Johan Cruijff ArenA wel de gevaarlijkste man bij Oranje was.

De rechtsbuiten werd na een uur spelen naar de kant gehaald door de nieuwe bondscoach Frank de Boer. "Ik moet mijn plek hier verdienen. Dat is wel een van mijn doelstellingen, om belangrijk te zijn voor mijn ploegen en echt iets toe te voegen. Ik ben steeds op zoek naar momentjes om het verschil te maken. Nu had ik één schot op doel, daar bleef het bij. Ik was naar net even wat meer op zoek."

Meer uit Voetbal

Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

8 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

8 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

9 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

9 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

11 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

12 uur geleden
Ajax zonder Baas maar met Sutalo en Wijndal tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.

12 uur geleden