
Berghuis vervangt afwezige Antony opnieuw bij Ajax in Utrecht
UTRECHT (ANP) - Steven Berghuis begint om 12.15 uur met Ajax aan de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. Hij vervangt Antony die opnieuw niet bij de selectie zit. De rechtsbuiten uit Brazilië heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar Manchester United, maar Ajax wil voorlopig niet meewerken.
De basisformatie van Ajax kent verder geen verrassingen. Calvin Bassey staat weer centraal in de defensie en Daley Blind start als linksback. Owen Wijndal ontbreekt in de selectie van de landskampioen. Ajax start met dezelfde formatie als vorige week tegen Sparta Rotterdam.
Bij FC Utrecht heeft Jens Toornstra een basisplaats. De middenvelder is na acht jaar Feyenoord teruggekeerd bij de club uit de Domstad.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.
7 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.
9 uur geleden