Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis twijfelgeval bij Ajax voor thuisduel met NEC

Berghuis twijfelgeval bij Ajax voor thuisduel met NEC

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis is een twijfelgeval bij Ajax voor het treffen met NEC zondag. De aanvaller kwam niet ongeschonden uit het duel in de tussenronde van de Conference League met het Noorse Bodø/Glimt (2-2). Wat hij precies mankeert, is niet duidelijk.

Naast Berghuis hadden ook Brian Brobbey, Jordan Henderson en Devyne Rensch last van pijntjes. "Rensch is uit voorzorg eruit gehaald. Brobbey, Henderson en Berghuis hadden ook last. Steven is denk ik wel een twijfelgeval voor zondag", aldus trainer John van 't Schip daags na de wedstrijd met Bodø/Glimt op de clubsite.

De Amsterdammers willen zich zondag in het thuisduel met NEC herpakken. "We hebben daar gewonnen, maar ze hebben het ons ook in die fase moeilijk gemaakt. We weten inmiddels dat geen enkele wedstrijd gemakkelijk voor ons is. We moeten ons daarom optimaal voorbereiden en bij de les zijn", zei Van 't Schip over het treffen met de ploeg uit Nijmegen.

Derde plek

Ajax wil naar de derde plek in de Eredivisie kijken, waar nu FC Twente staat. Ajax staat vijfde met 9 punten achterstand op de Tukkers. Het verschil met nummer vier AZ is 1 punt. "We kijken wedstrijd voor wedstrijd. Onze eerste taak is dat we punten pakken en de vierde plek bemachtigen. Hopelijk kunnen we nog een aanval naar boven doen."

Ajax-NEC begint zondag om 14.30 uur.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

11 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

11 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

12 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

14 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

15 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

16 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

18 uur geleden