Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis terug bij Feyenoord voor CSKA Moskou, Nieuwkoop valt af

Berghuis terug bij Feyenoord voor CSKA Moskou, Nieuwkoop valt af

ROTTERDAM (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis kan donderdag in het duel met CSKA Moskou in de Europa League zeer waarschijnlijk meespelen. De Feyenoord-aanvoerder, die afgelopen zondag geblesseerd van het veld moest in het duel met FC Emmen, trainde woensdag met de selectie mee. "Als hij zich goed voelt, zal hij gewoon spelen", zei trainer Dick Advocaat.

Advocaat heeft ook de beschikking over doelman Justin Bijlow en over João Carlos Texeira. Bart Nieuwkoop is er niet bij. "Hij is de enige uit de selectie die afvalt", zei de coach. Voor aanvallers Luis Sinisterra en Nicolai Jørgensen komt het duel nog te vroeg.

Feyenoord treft met CSKA Moskou de koploper in de Russische competitie. Dat is de ploeg niet voor niets, zei Advocaat, die enkele spelers zoals doelman Igor Akinfejev en Alan Dzagojev nog kent uit zijn tijd in Rusland bij Zenit Sint-Petersburg en het nationale elftal. "Het is een heel goed elftal met een paar uitschieters. We moeten iedereen in de gaten houden."

Vertrouwen

Advocaat kent de tegenstander nog uit de Russische competitie. "Wedstrijden tussen Zenit en CSKA Moskou waren altijd veldslagen", herinnerde hij zich. De club heeft in ieder geval veel meer geld dan de Rotterdammers. "Chidera Ejuke van Heerenveen stond hoog op ons lijstje, maar wij konden hem niet betalen. CSKA legde wel even 12 miljoen voor hem neer."

Toch kijkt Feyenoord met vertrouwen naar het duel met de Russen. "Ik zou niet weten waarom niet", zei Advocaat. "Tegen Zagreb hebben we 70 minuten goed gespeeld en tegen FC Emmen afgelopen zondag hebben we het in de tweede helft goed gedaan, ook al speelden zij met tien man."

Feyenoord speelde eerder gelijk tegen Dinamo Zagreb (0-0) en verloor met 1-4 van Wolfsberger AC. Het duel met CSKA Moskou is donderdag om 21.00 uur.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht klopt Telstar ruim en houdt play-offs in zicht

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft in de Eredivisie met het oog op deelname aan de play-offs voor Europees voetbal goede zaken gedaan. Het elftal van vertrekkend trainer Ron Jans won in de Galgenwaard met 4-1 van het tegen degradatie vechtende Telstar. Utrecht steeg dankzij de zege naar de gedeelde zevende plaats en heeft na dertig speelronden 44 punten.

50 minuten geleden
Wieffer helpt Brighton met twee treffers langs Burnley

BURNLEY (ANP) - Mats Wieffer heeft Brighton & Hove Albion met twee doelpunten aan een 2-0-overwinning bij Burnley geholpen. De oud-Feyenoorder was mede dankzij twee afgekeurde goals van de thuisploeg de enige doelpuntenmaker van de wedstrijd.

1 uur geleden
Kampioen PSV tegen Sparta met Flamingo, Fernandez en Pepi

ROTTERDAM (ANP) - PSV begint de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam in de Eredivisie met drie wijzigingen in vergelijking met vorige week tegen FC Utrecht. Ryan Flamingo vervangt in het centrum van de verdediging de zwaar geblesseerd geraakte Jerdy Schouten. Op het middenveld doet de 18-jarige Belg Noah Fernandez mee in plaats van Joey Veerman, die lichte klachten heeft. Dennis Man is voorin zijn plaats kwijtgeraakt aan Ricardo Pepi. Ismael Saibari start vermoedelijk als buitenspeler.

2 uur geleden
Borussia Dortmund in eigen huis onderuit tegen Bayer Leverkusen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de jacht op koploper Bayern München in eigen huis een kostbare nederlaag geleden tegen Bayer Leverkusen. De landskampioen van 2024 won in Dortmund met 1-0 door een treffer van Robert Andrich.

2 uur geleden
Alcaraz verslaat Vacherot en treft Sinner in finale Monaco

MONACO (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Monte Carlo. De 22-jarige titelverdediger was in twee sets te sterk voor de Monegask Valentin Vacherot: 6-4 6-4. In de finale treft de nummer 1 van de wereld de mondiale nummer 2, Jannik Sinner.

2 uur geleden
Gorré stopt als technisch directeur voetbalbond Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dean Gorré stopt als technisch directeur van de voetbalbond van Curaçao. De 55-jarige oud-speler van onder meer Feyenoord en Ajax richt zich vanaf nu alleen op zijn baan als assistent-bondscoach van Fred Rutten.

2 uur geleden
Trainer Correia kan overstap naar FC Utrecht nog niet bevestigen

UTRECHT (ANP) - Trainer Anthony Correia van Telstar heeft nog geen akkoord bereikt met FC Utrecht om daar komend seizoen als opvolger van Ron Jans aan de slag te gaan. Dat zei hij zaterdagmiddag tegen ESPN, voorafgaand aan het competitieduel tussen beide clubs.

2 uur geleden