Berghuis na drie maanden terug in basisteam Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle na lange tijd terug in het basiselftal van Ajax. De 32-jarige aanvaller deed in de Eredivisie op 11 augustus tegen sc Heerenveen voor het laatst vanaf het begin mee. Berghuis, onlangs teruggekeerd van een blessure, was daarna alleen nog enkele keren invaller.
Tegen PEC neemt Berghuis de plaats in van buitenspeler Mika Godts, die zich in het vorige competitieduel met FC Twente blesseerde. Brian Brobbey krijgt in de spits de voorkeur boven Wout Weghorst en Bertrand Traoré is de derde aanvaller. De verdediging en het middenveld van Ajax zijn in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Twente onveranderd.
Ajax neemt bij winst de derde plaats in de Eredivisie weer over van Feyenoord.
Meer uit Voetbal
SANTO DOMINGO (ANP) - Volgens de in opspraak geraakte FIFA-voorzitter Gianni Infantino willen sommige grote voetballanden of -bonden niet dat kleinere landen groeien. Infantino doet die uitspraak in een door de FIFA uitgebrachte video.
2 uur geledenELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
5 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
9 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
10 uur geleden