Berghuis na drie maanden terug in basisteam Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle na lange tijd terug in het basiselftal van Ajax. De 32-jarige aanvaller deed in de Eredivisie op 11 augustus tegen sc Heerenveen voor het laatst vanaf het begin mee. Berghuis, onlangs teruggekeerd van een blessure, was daarna alleen nog enkele keren invaller.
Tegen PEC neemt Berghuis de plaats in van buitenspeler Mika Godts, die zich in het vorige competitieduel met FC Twente blesseerde. Brian Brobbey krijgt in de spits de voorkeur boven Wout Weghorst en Bertrand Traoré is de derde aanvaller. De verdediging en het middenveld van Ajax zijn in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Twente onveranderd.
Ajax neemt bij winst de derde plaats in de Eredivisie weer over van Feyenoord.
Meer uit Voetbal
LENS (ANP) - RC Lens heeft Paris Saint-Germain verslagen in de strijd om de Trophée des Champions, de Franse supercup. De Franse bekerwinnaar won in het eigen stadion met 1-0 van de landskampioen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Robin Veldman was een tevreden trainer na het gelijkspel tegen Ajax (2-2). "We hebben na rust de ArenA stil gekregen", zei hij vlak na de wedstrijd. "Dan weet je dat je goed bezig bent."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Míchel Sánchez zag dat Ajax energie miste in de tweede helft van het thuisduel met sc Heerenveen (2-2). "Ik weet niet hoe dat komt", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Misschien omdat we de laatste weken veel duels hebben gespeeld. Na rust verloren we de controle over de wedstrijd. We konden geen druk meer zetten en daardoor niet meer goed aanvallen."
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een stroef optreden tegen sc Heerenveen afgesloten met puntenverlies (2-2). De club verspeelde een voorsprong van 2-0 in de Johan Cruijff ArenA, het stadion dat deze week de dertigste verjaardag viert.
5 uur geledenCARDIFF (ANP) - Arsenal heeft Manchester City zondag verslagen in de strijd om de Community Shield, de Engelse supercup. De landskampioen was in het Principality Stadium in Cardiff met 3-0 te sterk voor de winnaar van de FA Cup.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst maakt zich zorgen over het feit dat Feyenoord niet negentig minuten het eigen spel weet te spelen. "We moeten hiervan leren en met een frisse blik vooruitkijken", zei Van Bronckhorst tegen ESPN na een 2-2 gelijkspel tegen Go Ahead Eagles. Feyenoord gaat zondag op bezoek bij Cambuur.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft thuis tegen PEC Zwolle de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer John van den Brom won met 3-1 en maakte in de tweede helft het verschil.
7 uur geleden