
Berghuis na drie maanden terug in basisteam Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis keert in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle na lange tijd terug in het basiselftal van Ajax. De 32-jarige aanvaller deed in de Eredivisie op 11 augustus tegen sc Heerenveen voor het laatst vanaf het begin mee. Berghuis, onlangs teruggekeerd van een blessure, was daarna alleen nog enkele keren invaller.
Tegen PEC neemt Berghuis de plaats in van buitenspeler Mika Godts, die zich in het vorige competitieduel met FC Twente blesseerde. Brian Brobbey krijgt in de spits de voorkeur boven Wout Weghorst en Bertrand Traoré is de derde aanvaller. De verdediging en het middenveld van Ajax zijn in vergelijking met de uitwedstrijd tegen Twente onveranderd.
Ajax neemt bij winst de derde plaats in de Eredivisie weer over van Feyenoord.
Meer uit Voetbal
BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.
1 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.
5 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.
6 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.
9 uur geleden