Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis met Ajax naar Noorwegen voor duel met Bodø/Glimt

Berghuis met Ajax naar Noorwegen voor duel met Bodø/Glimt

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis stapt met Ajax op het vliegtuig voor het uitduel van donderdag met Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De aanvaller keert terug in de selectie van trainer John van 't Schip. Hij miste zondag de competitiewedstrijd tegen NEC (2-2) door een lichte blessure.

Aanvoerder Steven Bergwijn ontbreekt nog bij Ajax. De aanvoerder kampt met een hamstringblessure. Ajax maakte vorige week in het thuisduel met de kampioen van Noorwegen in blessuretijd een achterstand van 2-0 ongedaan (2-2). De winnaar van het tweeluik plaatst zich voor de achtste finales van de Conference League.

Van 't Schip geeft om 17.45 uur een persconferentie in het stadion van Bodø/Glimt, dat plaats biedt aan ruim 8000 fans. De Noorse middenvelder Sivert Mannsverk van Ajax schuift dan ook aan.

Meer uit Voetbal

Japans international Minamino scheurt kruisband, WK onzeker

MONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.

1 uur geleden
Slory verlengt bij Feyenoord en maakt seizoen af bij Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.

3 uur geleden
Fortuna Sittard breekt met onwillige hoofdsponsor

SITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.

4 uur geleden
Rode kaart voor NEC'er Ouaissa geseponeerd

NIJMEGEN (ANP) - De rode kaart die NEC-aanvaller Sami Ouaissa afgelopen zaterdag kreeg in de thuiswedstrijd tegen Ajax (2-2) heeft geen gevolgen gekregen. Scheidsrechter Allard Lindhout bestrafte een overtreding in de 59e minuut op Davy Klaassen met rood. De KNVB heeft de kaart geseponeerd.

5 uur geleden
Nederlands elftal sluit jaar af op plek 7 van FIFA-ranking

ZURICH (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal sluit het kalenderjaar, net als vorig jaar, af als zevende op de FIFA-ranglijst. Europees kampioen Spanje blijft lijstaanvoerder. Wereldkampioen Argentinië en Frankrijk maken de top-3 compleet. De gehele top-10 is onveranderd gebleven ten opzichte van vorige maand.

6 uur geleden
Liverpool vreest voor beenbreuk bij miljoenenaankoop Isak

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool vreest dat Alexander Isak in de gewonnen uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-2) afgelopen zaterdag een beenbreuk heeft opgelopen. Dat melden The Athletic en Sky Sports. De Engelse club is nog in afwachting van de resultaten van een scan.

7 uur geleden
Van de Sanden van het Mexicaanse Toluca transfervrij naar PSV

EINDHOVEN (ANP) - Shanice van de Sanden (33) gaat bij PSV voetballen. De aanvalster komt transfervrij over van het Mexicaanse Toluca en tekent een contract tot medio 2027. Van de Sanden sluit tijdens de voorbereiding op de tweede helft van het seizoen aan bij het elftal van Roeland ten Berge.

9 uur geleden