Berghuis hoopt snel aan te sluiten bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hoopt en verwacht snel weer te kunnen aansluiten bij de training van Feyenoord. Maandag ontbrak de international nog op de eerste training van de voorbereiding op het nieuwe seizoen, omdat hij herstellende is van een luchtweginfectie. "Ik heb een aantal nachten in het ziekenhuis gelegen en heb nog wel wat tijd nodig om weer fit te worden. Gelukkig gaat het de goede kant op", aldus de aanvoerder van Feyenoord.
In een eerder stadium had Berghuis al aangegeven dat bij zijn klachten geen sprake was van corona.
De nieuwelingen Mark Diemers (Fortuna Sittard) en Bryan Linssen (Vitesse) waren wel van de partij. Christian Conteh was er eveneens, maar deed nog niet mee. Voor hem moeten nog enkele formaliteiten worden afgerond. Dit gebeurt naar verwachting binnen enkele dagen.
Ook Tyrell Malacia (heupblessure) miste de eerste training in voorbereiding op het nieuwe seizoen
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Verdedigster Jonna van de Velde verruilt Ajax voor Hoffenheim. De 24-jarige voetbalster verlaat de Amsterdammers na acht jaar voor de Duitse nummer 4 van vorig seizoen.
11 minuten geledenTORONTO (ANP/RTR) - Keeper Édouard Mendy mist de laatste groepswedstrijd van Senegal op het WK voetbal tegen Irak. De doelman is in de met 3-2 verloren groepswedstrijd tegen Noorwegen geblesseerd geraakt aan een knie, zo meldde de Senegalese voetbalbond.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam neemt verdediger Bas Kuipers over van FC Twente. Beide clubs hebben een akkoord bereikt over de transfer van de 31-jarige linksback, die op Het Kasteel een contract tekent tot medio 2028, met een optie voor nog een jaar.
2 uur geledenLAUSANNE (ANP/DPA) - De vrouwentak van de Italiaanse club Lazio moet de Zweedse voetbalster Maja Göthberg een schadevergoeding van ongeveer 69.000 euro betalen om het onrechtmatig beëindigen van haar contract. Lazio besloot haar dienstverband niet te verlengen nadat de verdedigster de club had verteld dat ze zwanger was. Het hof van sportarbitrage CAS bepaalde dat Lazio dat niet had mogen doen.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Ronaldinho maakt op 46-jarige leeftijd een comeback in het voetbal. De Braziliaan, die in 2002 met de nationale ploeg wereldkampioen werd en in 2006 met FC Barcelona de Champions League won, is gepresenteerd als de nieuwe aanwinst van de Italiaanse club Ravenna. Die club is actief in de derde divisie.
6 uur geledenFOXBOROUGH (ANP/DPA) - Bondscoach Carlos Queiroz van Ghana heeft de VAR bespot na de 0-0 tegen Engeland op het WK voetbal. "De VAR zat weer eens koffie te drinken. Dat snap ik, want ik trakteer mezelf ook weleens op een kop koffie, maar er was sprake van een duidelijke strafschop en ook een rode kaart", zei de 73-jarige coach na afloop van de wedstrijd in het Boston Stadium.
7 uur geledenVANCOUVER (ANP) - De Canadese voetballer Ismaël Koné heeft bezoek gekregen van de minister van Sport van Qatar en de Qatarese international Assim Madibo. Beiden wilden weten hoe het ging met de middenvelder, die zijn been brak na een tackle van Madibo in het duel tussen beide landen op het WK voetbal. Canada won met 6-0.
7 uur geleden