Berghuis: het kon beide kanten op
ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis maakte zondag voor het eerst een hattrick in de eredivisie. De aanvaller hielp met zijn drie treffers Feyenoord langs PSV: 3-1. "We hadden het in fases moeilijk, maar wij scoren op de goede momenten. Daarom zijn wij de gelukkige, denk ik", zei de aanvoerder. "Kenneth Vermeer heeft ons ook een paar keer gered. Het ligt dicht bij elkaar. We hebben het wel verdiend. En voor zo'n uitslag teken ik dan. Hier ben ik heel blij mee."
Berghuis opende de score met zijn hoofd. "Of gretigheid het verschil maakte? Bij de 1-0 zeker. Ik wist dat ik voor mijn man moest komen. Met Robin van Persie heb ik het vaak gehad over waar je moet komen als je wil scoren. Dat neem ik nog altijd mee in mijn spel", vertelde hij.
Meer uit Voetbal
NOVI SAD (ANP) - Steven Berghuis sprak van een "goede eerste stap" na de gewonnen uitwedstrijd bij FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League (1-4). Het duel in Servië was de eerste officiële wedstrijd onder de nieuwe trainer Míchel.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd om de thuiswedstrijd tegen Ferencváros tot een goed einde te brengen. De ploeg van trainer John van den Brom ging met 1-2 onderuit in een nagenoeg volle Veste.
10 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Ajax is goed aan het nieuwe Europese seizoen begonnen. De club was in een uitwedstrijd veel te sterk voor FK Vojvodina (1-4) en heeft een goede uitgangspositie voor de return van volgende week in de Johan Cruijff ArenA voor een plek in de derde voorronde van de Conference League.
10 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong stelt in een verklaring op Instagram dat zijn knieblessure op het WK "ernstiger was dan gedacht". De middenvelder van FC Barcelona speelde door met de kwetsuur omdat hij na informatie van de artsen van Oranje in de veronderstelling was dat het niet kon verergeren.
11 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Wout Weghorst staat om 20.00 uur aan de aftrap van het thuisduel van FC Twente met Ferencváros in de tweede voorronde van de Europa League. De spits is transfervrij overgekomen van Ajax en nam maar een korte vakantie na zijn optreden met Oranje op het WK.
11 uur geledenNOVI SAD (ANP) - Daley Blind begint met Ajax om 20.00 uur aan de uitwedstrijd tegen FK Vojvodina in de tweede voorronde van de Conference League. Hij vormt in het Servische Novi Sad een defensie met Lucas Rosa, Aaron Bouwman, Owen Wijndal en doelman Maarten Paes.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Elliot Anderson helemaal afgerond. De 23-jarige middenvelder heeft zich voor vijf jaar verbonden aan zijn nieuwe club.
14 uur geleden