Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis: het is kort dag nu, ik denk niet dat ik nog wegga

Berghuis: het is kort dag nu, ik denk niet dat ik nog wegga

TILBURG (ANP) - Met twee puntgave doelpunten in de uitwedstrijd tegen Willem II (1-4) was aanvoerder Steven Berghuis opnieuw de gevierde man bij Feyenoord. De 28-jarige aanvaller liet zich onlangs nog vrij kritisch uit over de ietwat behoudende speelwijze van zijn ploeg. Trainer Dick Advocaat nam hem dat niet in dank af en even leek het erop dat Berghuis zijn al eerder uitgesproken wens om wellicht in het buitenland zijn geluk te beproeven, wat meer aandacht en belang zou gaan geven.

In Tilburg werd echter duidelijk dat de gedreven coach en de trefzekere captain, al goed voor zes goals in dit seizoen, elkaar weer helemaal hebben gevonden. "Ik denk dat hij niet weg kan gaan. Hij krijgt zoveel vrijheid bij ons en wordt ook weer topscorer. Hij kan gewoon niet meer weggaan", sprak Advocaat bij de NOS met een lach.

Berghuis op zijn beurt maakte nog een heel klein voorbehoud, voordat dinsdag de transfertermijn sluit. "Ik heb momenteel niks gehoord van concrete aanbiedingen, dat heb ik bewust links laten liggen, omdat ik me wilde focussen op deze wedstrijd. Ik heb eerder gezegd dat ik er voor opensta als de club echt bij mij past. Maar bij veel clubs zijn de deuren al dicht, denk ik. Maandagavond, als ik in Zeist met Oranje zit, volgt het verlossende woord, ja. Het is absoluut kort dag. Als je het me nu vraagt, denk ik niet dat ik wegga."

Berghuis: "Natuurlijk kan ik dan ook bij Feyenoord weer gelukkig worden. Ik ben heel erg blij met mijn rol, met het elftal en hoe er nu wordt gespeeld. Vooral de tweede helft voelde vandaag heel erg lekker, ik voelde me als een vis in het water met de jongens. Het is zeker geen straf om bij een club als Feyenoord te spelen. Maar je moet ambities uitspreken, dat houdt me hongerig om elke dag het beste uit mezelf te halen. En dan weet je ook dat grotere clubs uit het buitenland je kunnen wegnemen. Zoiets vind ik niet slecht, ik gebruik het gewoon en het komt mijn prestaties ten goede, denk ik."

Meer uit Voetbal

Rutten wil met Curaçao zelfde route als Advocaat bewandelen

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten gaat als bondscoach van de voetballers van Curaçao op dezelfde weg verder die zijn voorganger Dick Advocaat was ingeslagen. "Advocaat is een heel kundig man. Het zou heel raar zijn als ik de boel opeens heel anders zou aanpakken dan Dick", stelde Rutten vrijdag tijdens een persconferentie van de Curaçaose voetbalbond.

11 uur geleden
Bayern München na zege op Borussia Mönchengladbach fier aan kop

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München stevent af op de landstitel in de Bundesliga. Het elftal van coach Vincent Kompany won vrijdagavond met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. Bayern München staat 14 punten voor op nummer 2 Borussia Dortmund, dat nog wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.

11 uur geleden
Hekkensluiter Heracles Almelo en FC Utrecht delen de punten (0-0)

ALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Utrecht is geëindigd in 0-0. De thuisploeg van trainer en technisch directeur Ernest Faber, die deze week Vincent Heilmann aan zijn staf toevoegde als assistent, blijft hekkensluiter in de Eredivisie met nu 3 punten achter Telstar. Utrecht blijft achtste.

12 uur geleden
Veurink beschikt weer over Van de Donk voor duel met Ierland

ZEIST (ANP) - Arjan Veurink kan in het WK-kwalificatieduel zaterdag met Ierland in Utrecht weer beschikken over Daniëlle van de Donk. De 34-jarige middenveldster keert terug na een lange afwezigheid, waarin ze twijfelde over haar toekomst bij Oranje. Het is de tweede kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië. Nederland speelde dinsdag met 2-2 gelijk in Polen.

16 uur geleden
Mexico zet 100.000 agenten en militairen in rond WK-wedstrijden

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De WK-wedstrijden in Mexico zullen worden beveiligd door 100.000 politieagenten, militairen en andere beveiligers. Dat heeft de Mexicaanse overheid vrijdag bekendgemaakt. Woensdag vond er een overleg plaats tussen het Mexicaanse veiligheidskabinet en wereldvoetbalbond FIFA.

17 uur geleden
Middenvelder Lingard wordt ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Middenvelder Jesse Lingard (33) wordt ploeggenoot van Memphis Depay bij de Braziliaanse club Corinthians. De voormalig Engels international en speler van Manchester United komt transfervrij over naar de club uit São Paulo, nadat zijn contract op 1 januari was afgelopen bij FC Seoul uit Zuid-Korea. Lingard heeft een contract getekend tot en met december 2026.

17 uur geleden
Van Persie heeft spelers aangesproken op mentaliteit tegen Twente

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie heeft met de spelersgroep van Feyenoord gesproken over de mentaliteit van de spelers in de wedstrijd tegen FC Twente, die afgelopen zondag met 2-0 werd verloren. Dat zei de trainer van de nummer 2 van de Eredivisie op een persconferentie in aanloop naar het uitduel met NAC Breda van zondag.

19 uur geleden