Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis gematigd tevreden met 1-1 tegen PSV

Berghuis gematigd tevreden met 1-1 tegen PSV

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord was na afloop van de topper tegen PSV in Eindhoven (1-1) "gematigd tevreden" met het evenwichtige resultaat. "Het was best wel een zware wedstrijd", gaf de maker van de fraaie openingstreffer toe bij ESPN. "Vooral in de tweede helft. We kwamen er na de rust eigenlijk helemaal niet meer aan te pas. We waren alleen nog maar aan het verdedigen en tegenhouden. We konden de bal niet meer in de ploeg houden. We hebben wel met z'n allen gevochten voor het punt."

In de eerste helft (1-1) van de kansrijke wedstrijd verzuimde vooral Feyenoord meer doelpunten te maken. "Ik denk dat we wel vier opgelegde kansen hebben gemist", erkende Berghuis. "We speelden goed tegen het PSV-systeem. Daar hadden we ook specifiek op getraind. Maar we beloonden onszelf niet voor de rust."

Na de pauze was Feyenoord veel minder gevaarlijk. "Ik denk persoonlijk dat je gewoon initiatief moet blijven nemen. Je moet blijven vrijlopen en blijven inschuiven vanuit de achterhoede. We verloren voorin ook te snel de bal en we kwamen daardoor niet meer in het juiste ritme."

Meer uit Voetbal

Onderzoek voetballer Xhaka om vermeende valse coronacertificaten

LUZERN (ANP/DPA) - Het Openbaar Ministerie van Luzern is een onderzoek gestart tegen voetballer Granit Xhaka, de aanvoerder van Sunderland en het Zwitserse nationale elftal, op verdenking van het verkrijgen van valse coronavaccinatiebewijzen. Dit bevestigde de politie van Luzern aan persbureau DPA.

2 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

12 uur geleden
Fortuna Sittard klimt naar zesde plaats na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.

12 uur geleden
Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

13 uur geleden
Sc Heerenveen boekt bij Sparta tweede zege van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.

15 uur geleden
Dortmund neemt koppositie weer over na nipte zege bij Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.

15 uur geleden
AS Roma en Malen spelen gelijk in topper tegen Internazionale

ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.

15 uur geleden