Berghuis gematigd tevreden met 1-1 tegen PSV
EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord was na afloop van de topper tegen PSV in Eindhoven (1-1) "gematigd tevreden" met het evenwichtige resultaat. "Het was best wel een zware wedstrijd", gaf de maker van de fraaie openingstreffer toe bij ESPN. "Vooral in de tweede helft. We kwamen er na de rust eigenlijk helemaal niet meer aan te pas. We waren alleen nog maar aan het verdedigen en tegenhouden. We konden de bal niet meer in de ploeg houden. We hebben wel met z'n allen gevochten voor het punt."
In de eerste helft (1-1) van de kansrijke wedstrijd verzuimde vooral Feyenoord meer doelpunten te maken. "Ik denk dat we wel vier opgelegde kansen hebben gemist", erkende Berghuis. "We speelden goed tegen het PSV-systeem. Daar hadden we ook specifiek op getraind. Maar we beloonden onszelf niet voor de rust."
Na de pauze was Feyenoord veel minder gevaarlijk. "Ik denk persoonlijk dat je gewoon initiatief moet blijven nemen. Je moet blijven vrijlopen en blijven inschuiven vanuit de achterhoede. We verloren voorin ook te snel de bal en we kwamen daardoor niet meer in het juiste ritme."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
6 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
12 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
12 uur geleden