Berghuis gematigd tevreden met 1-1 tegen PSV
EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord was na afloop van de topper tegen PSV in Eindhoven (1-1) "gematigd tevreden" met het evenwichtige resultaat. "Het was best wel een zware wedstrijd", gaf de maker van de fraaie openingstreffer toe bij ESPN. "Vooral in de tweede helft. We kwamen er na de rust eigenlijk helemaal niet meer aan te pas. We waren alleen nog maar aan het verdedigen en tegenhouden. We konden de bal niet meer in de ploeg houden. We hebben wel met z'n allen gevochten voor het punt."
In de eerste helft (1-1) van de kansrijke wedstrijd verzuimde vooral Feyenoord meer doelpunten te maken. "Ik denk dat we wel vier opgelegde kansen hebben gemist", erkende Berghuis. "We speelden goed tegen het PSV-systeem. Daar hadden we ook specifiek op getraind. Maar we beloonden onszelf niet voor de rust."
Na de pauze was Feyenoord veel minder gevaarlijk. "Ik denk persoonlijk dat je gewoon initiatief moet blijven nemen. Je moet blijven vrijlopen en blijven inschuiven vanuit de achterhoede. We verloren voorin ook te snel de bal en we kwamen daardoor niet meer in het juiste ritme."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read was zondag kritisch op de manier waarop Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (2-2) begon. "We waren gewoon niet scherp. Ik kan niet precies zeggen waar dat aan lag", sprak de rechtervleugelverdediger in De Kuip.
34 minuten geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ook de tweede wedstrijd in de Premier League gewonnen. De ploeg versloeg voor eigen publiek Brighton & Hove Albion (4-3).
50 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-aanvoerder Luciano Valente vond dat Feyenoord het puntenverlies tegen ADO Den Haag (2-2) aan zichzelf te wijten had. "Twee schoten van ADO op doel en die hingen gelijk, dan wordt het een moeilijke pot. We riepen het over onszelf af", sprak de middenvelder voor de camera van ESPN.
57 minuten geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft het eerste punt van het seizoen binnen. Het elftal van John Stegeman speelde in Tilburg met 2-2 gelijk tegen sc Heerenveen. Sc Heerenveen heeft 5 punten uit vier wedstrijden. Willem II heeft een duel minder gespeeld.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft ook de tweede thuiswedstrijd van dit seizoen in de Eredivisie niet gewonnen. Het elftal van trainer Giovanni van Bronckhorst kwam in De Kuip niet verder dan een gelijkspel tegen ADO Den Haag: 2-2. Twee weken geleden eindigde de ontmoeting met Go Ahead Eagles ook in 2-2.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz heeft het na afloop van FC Utrecht - PSV (1-6) opgenomen voor zijn collega Anthony Correia. Bosz vond het niet gepast dat de trainer van FC Utrecht werd gevraagd of hij druk voelde na de nederlaag. "We zijn pas vier wedstrijden onderweg. Deze trainer is met het volle verstand aangetrokken. Ik heb het zelf vaak meegemaakt. Ik had na een nederlaag altijd een hekel aan dit soort vragen", aldus Bosz tegen ESPN.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV is na vier wedstrijden in de Eredivisie nog ongeslagen. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag met 6-1 het uitduel met FC Utrecht. PSV heeft 10 punten uit vier wedstrijden.
3 uur geleden