Berghuis gematigd tevreden met 1-1 tegen PSV
EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord was na afloop van de topper tegen PSV in Eindhoven (1-1) "gematigd tevreden" met het evenwichtige resultaat. "Het was best wel een zware wedstrijd", gaf de maker van de fraaie openingstreffer toe bij ESPN. "Vooral in de tweede helft. We kwamen er na de rust eigenlijk helemaal niet meer aan te pas. We waren alleen nog maar aan het verdedigen en tegenhouden. We konden de bal niet meer in de ploeg houden. We hebben wel met z'n allen gevochten voor het punt."
In de eerste helft (1-1) van de kansrijke wedstrijd verzuimde vooral Feyenoord meer doelpunten te maken. "Ik denk dat we wel vier opgelegde kansen hebben gemist", erkende Berghuis. "We speelden goed tegen het PSV-systeem. Daar hadden we ook specifiek op getraind. Maar we beloonden onszelf niet voor de rust."
Na de pauze was Feyenoord veel minder gevaarlijk. "Ik denk persoonlijk dat je gewoon initiatief moet blijven nemen. Je moet blijven vrijlopen en blijven inschuiven vanuit de achterhoede. We verloren voorin ook te snel de bal en we kwamen daardoor niet meer in het juiste ritme."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League afgesloten met een zege op Atlético Madrid. Op Anfield wonnen de Engelsen van trainer Andoni Iraola met 2-1.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain is het hoofdtoernooi van de Champions League begonnen met een ruime zege op Slovan Bratislava. De titelhouder uit Parijs won in eigen huis met 6-1.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voor trainer Giovanni van Bronckhorst komt de forse nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) in de Champions League niet helemaal als een verrassing. "Ik denk dat we net tegen de beste ploeg van dit moment in de wereld hebben gespeeld", zei hij op een persconferentie vlak na de wedstrijd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Luciano Valente wilde na de kansloze nederlaag van Feyenoord tegen FC Barcelona (5-1) vooral vasthouden aan een aantal positieve punten. "We hebben ook lef getoond", zei de aanvoerder van de club uit Rotterdam. "Als het even kon, probeerden we te voetballen. Ik ga natuurlijk niet de polonaise lopen na vijf tegentreffers. Maar het was wel een bijzondere avond voor me. Ik baal enorm, maar ik heb ook genoten. Dit Barcelona is een fantastisch elftal. Ze scoren wel vaker vijf keer."
6 uur geledenSTUTTGART (ANP) - Aan de hand van Ermedin Demirović heeft VfB Stuttgart de eerste wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League gewonnen. In de Zuid-Duitse stad werd het Noorse Viking FK met 3-1 verslagen.
7 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft tegen Telstar de derde zege van het seizoen in de Eredivisie geboekt. De ploeg van coach John van den Brom won in Enschede met 1-0 door een treffer van Sondre Ørjasæter.
7 uur geledenBARCELONA (ANP) - Feyenoord merkte in de uitwedstrijd tegen FC Barcelona dat het zich nog niet kan meten met de beste ploegen van de Champions League. De ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst leed een kansloze nederlaag in Camp Nou (5-1), waar vooral de thuisploeg soms heel mooie dingen liet zien.
7 uur geleden