Berghuis gematigd tevreden met 1-1 tegen PSV
EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Steven Berghuis van Feyenoord was na afloop van de topper tegen PSV in Eindhoven (1-1) "gematigd tevreden" met het evenwichtige resultaat. "Het was best wel een zware wedstrijd", gaf de maker van de fraaie openingstreffer toe bij ESPN. "Vooral in de tweede helft. We kwamen er na de rust eigenlijk helemaal niet meer aan te pas. We waren alleen nog maar aan het verdedigen en tegenhouden. We konden de bal niet meer in de ploeg houden. We hebben wel met z'n allen gevochten voor het punt."
In de eerste helft (1-1) van de kansrijke wedstrijd verzuimde vooral Feyenoord meer doelpunten te maken. "Ik denk dat we wel vier opgelegde kansen hebben gemist", erkende Berghuis. "We speelden goed tegen het PSV-systeem. Daar hadden we ook specifiek op getraind. Maar we beloonden onszelf niet voor de rust."
Na de pauze was Feyenoord veel minder gevaarlijk. "Ik denk persoonlijk dat je gewoon initiatief moet blijven nemen. Je moet blijven vrijlopen en blijven inschuiven vanuit de achterhoede. We verloren voorin ook te snel de bal en we kwamen daardoor niet meer in het juiste ritme."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.
8 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."
9 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.
21 uur geleden