Berghuis gaat contract bij Ajax verlengen
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis gaat zijn contract bij Ajax verlengen. Dat heeft zijn zaakwaarnemer Guido Albers bevestigd in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN.
De 33-jarige Berghuis is al een tijdje in gesprek met Ajax. Zijn huidige verbintenis loopt aan het einde van het seizoen af. Berghuis maakte in de zomer van 2021 een gevoelige overstap van Feyenoord naar Ajax.
Berghuis neemt genoegen met een salarisverlaging, want Ajax heeft niet meer zoveel te besteden als vier jaar geleden. De creatieve voetballer begon goed aan het seizoen, maar stond vervolgens twee maanden aan de kant met een knieblessure. Hij opende zaterdag de score in het gewonnen duel met RKC Waalwijk (2-1).
Albers behartigt ook de belangen van Kenneth Taylor, die bezig is aan een sterk seizoen. Hij verwacht dat de middenvelder komende zomer vertrekt bij Ajax.
Meer uit Voetbal
VERONA (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar de Champions League geleid. De international zorgde in het met 2-0 gewonnen duel met Hellas Verona met zijn veertiende doelpunt voor de openingstreffer. Stephan El Shaarawy maakte in de extra tijd het tweede doelpunt.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zich verzekerd van het vijfde Engelse ticket voor de Champions League. De club van trainer Arne Slot speelde in de laatste competitiewedstrijd met 1-1 gelijk tegen Brentford. Ook concurrent Bournemouth kwam niet verder dan een 1-1-gelijkspel tegen Nottingham Forest en eindigt als zesde.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft zich met de nodige moeite gehandhaafd in de Premier League. De club uit Londen won de laatste competitiewedstrijd thuis van Everton met 1-0 en eindigt als zeventiende met 41 punten.
5 uur geledenVOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.
9 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.
9 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.
11 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.
13 uur geleden