Berghuis gaat contract bij Ajax verlengen
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis gaat zijn contract bij Ajax verlengen. Dat heeft zijn zaakwaarnemer Guido Albers bevestigd in het programma Goedemorgen Eredivisie van ESPN.
De 33-jarige Berghuis is al een tijdje in gesprek met Ajax. Zijn huidige verbintenis loopt aan het einde van het seizoen af. Berghuis maakte in de zomer van 2021 een gevoelige overstap van Feyenoord naar Ajax.
Berghuis neemt genoegen met een salarisverlaging, want Ajax heeft niet meer zoveel te besteden als vier jaar geleden. De creatieve voetballer begon goed aan het seizoen, maar stond vervolgens twee maanden aan de kant met een knieblessure. Hij opende zaterdag de score in het gewonnen duel met RKC Waalwijk (2-1).
Albers behartigt ook de belangen van Kenneth Taylor, die bezig is aan een sterk seizoen. Hij verwacht dat de middenvelder komende zomer vertrekt bij Ajax.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
3 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
3 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
4 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden