Berghuis: Feyenoord was zo slordig
ENSCHEDE (ANP) - Steven Berghuis zag Feyenoord nog goed wegkomen met een gelijkspel in de uitwedstrijd tegen FC Twente (2-2). "Maar ik vind het geen felicitatie waard", zei de aanvoerder. "Het blijft een gelijkspel en het was heel slordig aan onze kant."
Feyenoord stond al na 14 minuten met 2-0 achter. "We geven die goals gewoon weg", zei Berghuis bij ESPN. "We schoten de bal zomaar in de voeten van spelers van FC Twente, terwijl er veel ruimte voor ons lag. Maar we kregen het gewoon niet voor elkaar."
"Natuurlijk is de uitschakeling van woensdag in het bekertoernooi tegen Heerenveen een enorme klap voor ons geweest", zei Berghuis. "Dat was echt pijnlijk. Maar na een dieptepunt moet je ook weer omhoog. Het was zo slordig allemaal. Misschien kwam dat ook door vermoeidheid. Ik voelde het aan het einde van de wedstrijd ook wel."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
7 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
7 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
10 uur geleden