Berghuis: Feyenoord heeft lange weg te gaan
ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis heeft geen goed gevoel overgehouden aan de nipte zege van Feyenoord op PEC Zwolle (1-0). "We hebben nog een lange weg te gaan", zei hij.
Berghuis maakte in de 23e minuut het doelpunt. "Maar voor rust hadden we veel vaker moeten scoren", zei hij. "We hebben veel kansen gecreëerd."
Feyenoord viel na rust ver terug en werd op de been gehouden door Nick Marsman, de derde doelman van de club die speelde omdat Kenneth Vermeer en Justin Bijlow nog geblesseerd zijn.
"Na rust was onze veldbezetting zo slecht", zei Berghuis voor de camera van FOX Sports. "Volgens mij hadden we achterin steeds twee man over. Onze tweede helft was echt zo slecht. Het was genoeg voor een zege op PEC Zwolle. Maar als we met Feyenoord toe willen naar waar de club hoort, dan moet het veel en veel beter."
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.
4 uur geledenRABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
7 uur geleden