Berghuis: Bodø/Glimt speelde Ajax soms weg
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hielp Ajax met een stiftballetje in de 97e minuut alsnog aan een gelijkspel tegen Bodø/Glimt (2-2). De aanvaller vierde zijn gelijkmaker uitgelaten, maar was na het laatste fluitsignaal kritisch over het spel van zijn ploeg.
"We moeten eens goed kijken hoe ze ons wegspelen", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA voor verschillende camera's. "Dat deden ze goed. We moeten echt veel dingen veel en veel beter doen."
"We moeten ook naar onszelf kijken", vervolgde Berghuis. "Hoe we gespeeld hebben en wat we tegenover Bodø/Glimt hebben gezet. Zij speelden ons soms echt weg. En dan kom je in grote ruimtes en dan slaat de twijfel toe."
Ajax speelt komende donderdag de return tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De winnaar over twee duels plaatst zich voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.
8 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.
11 uur geledenBARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ speelt donderdag de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League niet in de sterkst denkbare opstelling. Trainer Leeroy Echteld spaart, na de nederlaag van 3-0 in de eerste ontmoeting met de Oekraïners, spelers voor de bekerfinale van zondag tegen NEC. Dat liet hij woensdag weten op een persconferentie in Alkmaar.
12 uur geledenDORDRECHT (ANP) - Dirk Kuijt heeft zijn contract als trainer van FC Dordrecht met twee jaar verlengd tot de zomer van 2028. Dat heeft de club uit de eerste divisie woensdag bekendgemaakt. Kuijt is sinds dit seizoen trainer van Dordrecht, dat op de tiende plaats staat.
14 uur geleden