Berghuis: Bodø/Glimt speelde Ajax soms weg
AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis hielp Ajax met een stiftballetje in de 97e minuut alsnog aan een gelijkspel tegen Bodø/Glimt (2-2). De aanvaller vierde zijn gelijkmaker uitgelaten, maar was na het laatste fluitsignaal kritisch over het spel van zijn ploeg.
"We moeten eens goed kijken hoe ze ons wegspelen", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA voor verschillende camera's. "Dat deden ze goed. We moeten echt veel dingen veel en veel beter doen."
"We moeten ook naar onszelf kijken", vervolgde Berghuis. "Hoe we gespeeld hebben en wat we tegenover Bodø/Glimt hebben gezet. Zij speelden ons soms echt weg. En dan kom je in grote ruimtes en dan slaat de twijfel toe."
Ajax speelt komende donderdag de return tegen Bodø/Glimt in de tussenronde van de Conference League. De winnaar over twee duels plaatst zich voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.
29 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.
2 uur geledenHAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.
3 uur geleden