Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berghuis blij met drie basisplaatsen bij Oranje

Berghuis blij met drie basisplaatsen bij Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was een tevreden aanvaller na de zege van het Nederlands elftal op Turkije (6-1). "Het was een prachtige periode", zei hij over de drie duels in anderhalve week met Noorwegen (1-1). Montenegro (4-0) en Turkije (6-1). "Voor het team maar ook voor mij."

"Ik heb op het EK weinig gespeeld", zei Berghuis. "Daarna heb ik een veel besproken transfer van Feyenoord naar Ajax gemaakt. Ik ben later ingestroomd en heb dus niet rustig naar het seizoen kunnen toewerken. Ik heb bij Ajax geloof ik eenmaal 90 minuten gespeeld. Daarom ben ik blij dat ik nu bij het Nederlands elftal 45 minuten en tweemaal 90 minuten heb gespeeld. Dit kan ik weer meenemen naar Ajax."

"Maar nu mogen we even genieten van deze zege op Turkije", zei Berghuis. "Natuurlijk is het nu de waan van de dag. Maar we hebben goed samen gespeeld en laten zien dat we elkaar wat gunnen. Er zat veel beweging en dynamiek in de ploeg. Alle spelers kwamen in hun kracht."

Meer uit Voetbal

Atalanta ontslaat coach Juric na slechte reeks in Serie A

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft trainer Ivan Juric ontslagen. De Kroaat verving in juni Gian Piero Gasperini, die Atalanta verruilde voor AS Roma.

13 uur geleden
Bondscoach Koeman noemt stoppen na WK 'mogelijkheid'

ZEIST (ANP) - De kans bestaat dat Ronald Koeman na het WK van volgend jaar stopt als bondscoach van het Nederlands elftal. "Dat is een mogelijkheid. Daar denk ik zo af en toe wel eens over na", zei hij maandag op een persconferentie in Zeist, waar hij zijn selectie toelichtte voor de laatste twee WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Litouwen.

15 uur geleden
NAC wijst voorstel schorsing van drie duels voor Holtby af

BREDA (ANP) - NAC gaat niet akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal van drie wedstrijden schorsing, waarvan één voorwaardelijk, voor Lewis Holtby. Dat meldt de club uit Breda op de eigen website. De rode kaart van ploeggenoot Fredrik Oldrup Jensen is geseponeerd.

15 uur geleden
Real Madrid-keeper Courtois kampt met spierblessure

MADRID (ANP/Belga) - Keeper Thibaut Courtois van Real Madrid heeft een spierblessure opgelopen in zijn rechterbeen. Dat maakte de koploper van Spanje maandag bekend. De club geeft niet aan hoelang de Belgische international aan de kant staat.

17 uur geleden
Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen duels

RABAT (ANP) - Profvoetballers moeten minimaal 72 uur rust hebben tussen twee wedstrijden. Dat hebben de FIFA en de internationale spelersvakbonden besproken tijdens een bijeenkomst in de Marokkaanse hoofdstad Rabat. Het is nog niet duidelijk wanneer de regel van kracht wordt.

19 uur geleden
Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

1 dag geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

1 dag geleden