Berbatov: Liverpool verdient de titel volledig
LONDEN (ANP) - Het leek een kwestie van tijd tot Liverpool het eerste kampioenschap sinds 1990 zou binnenhalen, maar door het coronavirus is het onduidelijk of het seizoen nog wel kan worden afgemaakt. In Engeland gaan al stemmen op om Liverpool tot kampioen uit te roepen, ook als de competitie moet worden beëindigd. "Liverpool verdient de titel volledig", zegt Dimitar Berbatov, de Bulgaarse spits die in de Premier League voor Tottenham Hotspur, Manchester United en Fulham speelde, in Engelse media.
"Gezien de manier waarop Liverpool heeft gespeeld, het voetbal dat ze lieten zien en de enorme voorsprong die ze hebben, verdienen ze het om kampioen te worden. Niemand gaat ze meer inhalen", aldus Berbatov. Liverpool heeft 25 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City. De voorbereidingen op een kampioensfeest waren al in volle gang op Anfield. De organisatie van de Premier League benadrukte vrijdag nogmaals dat alle betrokkenen het seizoen willen uitspelen. Het streven om begin mei weer te starten, is wel losgelaten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
2 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
2 uur geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
3 uur geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Wout Weghorst was zondag bij FC Twente de grote man in het uitduel met Excelsior. Hij stond met vier doelpunten aan de basis van een uitzonderlijke overwinning van de Tukkers: 0-9. De Noor Sondre Ørjasæter was met vijf assists de andere uitblinker in de ploeg van coach John van den Brom. FC Twente staat met 23 punten uit elf wedstrijden op de vierde plaats in de Eredivisie. Excelsior heeft 11 punten.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft zondag met 4-2 gewonnen van FC Utrecht. Het elftal van Henk Brugge was daarmee te sterk voor de ploeg van voormalig Telstar-coach Anthony Correia. Telstar heeft 9 punten uit elf wedstrijden. FC Utrecht heeft nog 3 punten meer.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben FC Twente zondagmiddag verslagen in de topper in de Vrouwen Eredivisie. Op sportcomplex De Toekomst werd het 2-0 voor de thuisploeg. Door de overwinning heeft Ajax nu 21 punten, 1 punt minder dan FC Twente, dat nog altijd koploper is. Een belangrijke rol was weggelegd voor invaller Mirte van Koppen, die beide doelpunten maakte.
7 uur geleden