Berbatov: Liverpool verdient de titel volledig
LONDEN (ANP) - Het leek een kwestie van tijd tot Liverpool het eerste kampioenschap sinds 1990 zou binnenhalen, maar door het coronavirus is het onduidelijk of het seizoen nog wel kan worden afgemaakt. In Engeland gaan al stemmen op om Liverpool tot kampioen uit te roepen, ook als de competitie moet worden beëindigd. "Liverpool verdient de titel volledig", zegt Dimitar Berbatov, de Bulgaarse spits die in de Premier League voor Tottenham Hotspur, Manchester United en Fulham speelde, in Engelse media.
"Gezien de manier waarop Liverpool heeft gespeeld, het voetbal dat ze lieten zien en de enorme voorsprong die ze hebben, verdienen ze het om kampioen te worden. Niemand gaat ze meer inhalen", aldus Berbatov. Liverpool heeft 25 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City. De voorbereidingen op een kampioensfeest waren al in volle gang op Anfield. De organisatie van de Premier League benadrukte vrijdag nogmaals dat alle betrokkenen het seizoen willen uitspelen. Het streven om begin mei weer te starten, is wel losgelaten.
Meer uit Voetbal
PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld heeft Kees Smit terug in de selectie voor de wedstrijd in de Europa League tegen Juventus. De 20-jarige middenvelder is hersteld van de blessure die hij ruim drie weken geleden bij Jong Oranje opliep, maar kan nog niet starten, zo zei de coach.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk hoe groot de schade aan het dak van De Kuip is nadat er dinsdagavond vuurwerk van buiten het stadion op werd geschoten. Een woordvoerder van de Rotterdamse club laat weten dat het extra onderzoek vergt om dit precies vast te stellen.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente-coach John van den Brom kan donderdag in het duel met Pafos FC in de Conference League weer beschikken over Daouda Weidmann. De middenvelder was in de wedstrijd tegen Excelsior geschorst.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.
9 uur geleden