Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berbatov: Liverpool verdient de titel volledig

Berbatov: Liverpool verdient de titel volledig

LONDEN (ANP) - Het leek een kwestie van tijd tot Liverpool het eerste kampioenschap sinds 1990 zou binnenhalen, maar door het coronavirus is het onduidelijk of het seizoen nog wel kan worden afgemaakt. In Engeland gaan al stemmen op om Liverpool tot kampioen uit te roepen, ook als de competitie moet worden beëindigd. "Liverpool verdient de titel volledig", zegt Dimitar Berbatov, de Bulgaarse spits die in de Premier League voor Tottenham Hotspur, Manchester United en Fulham speelde, in Engelse media.

"Gezien de manier waarop Liverpool heeft gespeeld, het voetbal dat ze lieten zien en de enorme voorsprong die ze hebben, verdienen ze het om kampioen te worden. Niemand gaat ze meer inhalen", aldus Berbatov. Liverpool heeft 25 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City. De voorbereidingen op een kampioensfeest waren al in volle gang op Anfield. De organisatie van de Premier League benadrukte vrijdag nogmaals dat alle betrokkenen het seizoen willen uitspelen. Het streven om begin mei weer te starten, is wel losgelaten.

Meer uit Voetbal

Engeland boekt bij Tsjechië eerste zege in Nations League

PRAAG (ANP) - Engeland heeft zijn eerste zege in de Nations League binnen. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won in Praag met 2-0 van Tsjechië, dat lang met tien man speelde.

6 uur geleden
Van 't Schip verliest met Kazachstan van Slowakije

KOŠICE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft ook zijn tweede wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. Bij Slowakije verloor de ploeg met 2-1. Van 't Schip debuteerde eerder met een 1-1-gelijkspel tegen Faeröer.

6 uur geleden
Lamine Yamal leidt Spanje naar zege op Kroatië

SEVILLA (ANP) - Spanje heeft ook de tweede wedstrijd in de Nations League gewonnen. De regerend wereld- en Europees kampioen versloeg in Sevilla met een hoofdrol van Lamine Yamal Kroatië met 4-1.

6 uur geleden
Labyad ook volgend jaar ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.

7 uur geleden
EK voor Jong Oranje verder weg na zege Jong Israël

PTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.

8 uur geleden
Voetbalsters Oranje zonder Miedema en Van Domselaar in play-offs

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.

10 uur geleden
Premier League: ManCity schuldig bevonden aan alle aanklachten

LONDEN (ANP/RTR) - Manchester City is officieel schuldig bevonden aan alle aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels van de Premier League in de seizoenen 2009/10 tot en met 2017/18. Dat maakte de Premier League dinsdag bekend.

10 uur geleden