Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Berbatov: Liverpool verdient de titel volledig

Berbatov: Liverpool verdient de titel volledig

LONDEN (ANP) - Het leek een kwestie van tijd tot Liverpool het eerste kampioenschap sinds 1990 zou binnenhalen, maar door het coronavirus is het onduidelijk of het seizoen nog wel kan worden afgemaakt. In Engeland gaan al stemmen op om Liverpool tot kampioen uit te roepen, ook als de competitie moet worden beëindigd. "Liverpool verdient de titel volledig", zegt Dimitar Berbatov, de Bulgaarse spits die in de Premier League voor Tottenham Hotspur, Manchester United en Fulham speelde, in Engelse media.

"Gezien de manier waarop Liverpool heeft gespeeld, het voetbal dat ze lieten zien en de enorme voorsprong die ze hebben, verdienen ze het om kampioen te worden. Niemand gaat ze meer inhalen", aldus Berbatov. Liverpool heeft 25 punten voorsprong op titelverdediger Manchester City. De voorbereidingen op een kampioensfeest waren al in volle gang op Anfield. De organisatie van de Premier League benadrukte vrijdag nogmaals dat alle betrokkenen het seizoen willen uitspelen. Het streven om begin mei weer te starten, is wel losgelaten.

Meer uit Voetbal

Sparta boekt bij Telstar eerste seizoenszege

VELSEN (ANP) - Sparta Rotterdam heeft bij Telstar de eerste overwinning van het seizoen geboekt. De ploeg van trainer Rogier Meijer won in Velsen met 3-1. Marvin Young, Nökkvi Thórisson en Robin van Cruijsen scoorden voor Sparta. Abdelnour Soualhia maakte een doelpunt voor Telstar.

12 uur geleden
PSV voorlopig zonder aanvaller Pléa

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan voorlopig niet beschikken over aanvaller Alassane Pléa. De Franse spits viel vrijdag op de training uit met een blessure. Medisch onderzoek heeft uitgewezen dat de 33-jarige aanvaller in elk geval tot de komende interlandperiode eind september niet in actie kan komen in wedstrijden.

13 uur geleden
Amazon-oprichter Jeff Bezos neemt minderheidsbelang in Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Amazon-oprichter Jeff Bezos heeft een minderheidsbelang genomen in de Britse voetbalclub Liverpool FC. Hoeveel geld de steenrijke zakenman precies in de club steekt, is niet bekend. De huidige eigenaren blijven sowieso meerderheidseigenaren en Bezos krijgt het niet voor het zeggen bij de twintigvoudig Engels kampioen.

15 uur geleden
Martens: nationaal voetbalelftal moet altijd van land zelf zijn

ZEIST (ANP) - Lieke Martens stelt dat "het nationale voetbalteam altijd van het land zelf moet blijven". Daarmee wijst de 33-jarige oud-international de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van FIFA-voorzitter Gianni Infantino om een deel van de rechten van het WK voetbal aan investeerders te verkopen resoluut van de hand. "Het is vervelend als mensen die zelf niets met de sport te maken hebben zoveel invloed uitoefenen", zei Martens in Zeist op een persdag van de KNVB tegen het ANP. "Het zou moeten gaan om het belang van de spelers en speelsters. En niet alleen om geld."

17 uur geleden
Saibari is klaar voor eerste speelminuten bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Ismael Saibari wil zaterdag debuteren voor Bayern München tijdens een vriendschappelijk duel met RB Leipzig. De van PSV overgekomen middenvelder is hersteld van een blessure die hij met Marokko opliep tijdens het WK. "Ik ben goed hersteld en train weer volledig mee met de rest van het team," zei hij tijdens zijn presentatie bij de kampioen van Duitsland.

19 uur geleden
Van Gaal: gefeliciteerd Xavi, veel geluk mijn vriend

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal heeft Xavi succes gewenst met zijn nieuwe functie als bondscoach van het Nederlands elftal. "Gefeliciteerd Xavi. Veel geluk mijn vriend", schrijft hij op Instagram waarop ook een groepsfoto van FC Barcelona te zien is met een jonge Xavi en trainer Van Gaal.

19 uur geleden
Revaliderende De Jong haalt uit naar journalist en andere media

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft fel uitgehaald naar een Spaanse journalist, die in de ogen van de international onjuiste berichten over hem verspreidt. "Hij [Gerard Romero] heeft vaker leugens over mij verteld. Ik wil het niet meer zomaar aan mij voorbij laten gaan. Hij moet weten dat er gevolgen zijn als je onjuiste informatie verspreidt", stelde de 29-jarige voetballer in een speciaal gearrangeerd interview met het eigen clubkanaal van FC Barcelona om opheldering te verschaffen. "Voor veel journalisten is het belangrijk om een verhaal naar buiten te brengen en is de waarheid daarbij minder van belang."

19 uur geleden