Benzema terug bij Real Madrid voor duel met Paris Saint-Germain
MADRID (ANP) - Real Madrid kan dinsdag in de Champions League tegen Paris Saint-Germain weer beschikken over Karim Benzema. De Franse spits, topscorer van de Spaanse voetbalcompetitie met zeventien doelpunten, keert terug in de selectie van trainer Carlo Ancelotti. Benzema ontbrak de afgelopen weken vanwege een spierblessure. Hij maakte in de groepsfase van de Champions League vijf goals.
Twee dagen voor het eerste duel met PSG in de achtste finales van het belangrijkste Europese bekertoernooi maakte Ancelotti zijn selectie bekend. De koploper van La Liga neemt 26 spelers mee naar Parijs. Zonder Benzema kwam Real Madrid zaterdag niet verder dan 0-0 bij Villarreal. De ploeg van Ancelotti heeft aan kop van de ranglijst 4 punten voorsprong op Sevilla.
Vooral voor Kylian Mbappé worden het beladen duels. De Franse aanvaller weigert zijn aflopende contract bij PSG te verlengen en stapt volgens Spaanse media na dit seizoen transfervrij over naar Real Madrid. De return in Madrid is op 9 maart.
Meer uit Voetbal
MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.
2 uur geledenZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.
3 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.
6 uur geledenNYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.
7 uur geleden