Benzema terug bij Real Madrid voor duel met Paris Saint-Germain
MADRID (ANP) - Real Madrid kan dinsdag in de Champions League tegen Paris Saint-Germain weer beschikken over Karim Benzema. De Franse spits, topscorer van de Spaanse voetbalcompetitie met zeventien doelpunten, keert terug in de selectie van trainer Carlo Ancelotti. Benzema ontbrak de afgelopen weken vanwege een spierblessure. Hij maakte in de groepsfase van de Champions League vijf goals.
Twee dagen voor het eerste duel met PSG in de achtste finales van het belangrijkste Europese bekertoernooi maakte Ancelotti zijn selectie bekend. De koploper van La Liga neemt 26 spelers mee naar Parijs. Zonder Benzema kwam Real Madrid zaterdag niet verder dan 0-0 bij Villarreal. De ploeg van Ancelotti heeft aan kop van de ranglijst 4 punten voorsprong op Sevilla.
Vooral voor Kylian Mbappé worden het beladen duels. De Franse aanvaller weigert zijn aflopende contract bij PSG te verlengen en stapt volgens Spaanse media na dit seizoen transfervrij over naar Real Madrid. De return in Madrid is op 9 maart.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
5 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
18 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
18 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
18 uur geleden