Benzema spreekt van mooie avond voor Real Madrid
LIVERPOOL (ANP) - Real Madrid won dinsdagavond in de achtste finales van de Champions League bij Liverpool (2-5), mede door twee doelpunten van Karim Benzema. "Het was een belangrijke en mooie avond voor ons", keek de Franse aanvaller terug. "We hadden het in het begin heel moeilijk. Ons herstel was echter indrukwekkend."
Binnen een kwartier stond het 2-0 voor Liverpool. "Liverpool is, met de steun van de fans, op eigen veld heel sterk", vervolgde Benzema. "We waren er op voorbereid dat ze meteen druk zouden zetten, maar lieten ons toch verrassen. Gelukkig hervonden we onszelf na een minuut of 15 en werden we heel sterk."
Benzema droeg de zege op aan de overleden Amancio Amaro Varela, een boegbeeld van de club uit het verleden. "Deze zege is voor hem, mijn doelpunten zijn voor hem." Amancio werd voor aanvang van het duel herdacht.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - De buitenlandse aandeelhouders van Vitesse hebben volgens de club zelf aan de KNVB gemeld dat zij de raad van commissarissen en directie van Vitesse zouden hebben ontslagen. Vitesse voegt in een verklaring op de eigen website toe dat dit besluit niet rechtsgeldig is.
10 minuten geledenMADRID (ANP) - Dani Carvajal (34) vertrekt na dit seizoen transfervrij bij Real Madrid. Real meldt dat de aanvoerder en de club hebben besloten het "prachtige hoofdstuk" te sluiten. Carvajal had een aflopend contract bij de huidige nummer 2 van Spanje.
20 minuten geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen is "verbolgen" over het besluit van de gemeente Edam-Volendam om uitsupporters te weren bij de halve finale van de play-offs om Europees voetbal tussen Ajax en FC Groningen, die donderdag in Volendam plaatsvindt. Groningen heeft het competitiebestuur betaald voetbal ingeschakeld en overweegt stappen te nemen om het besluit aan te vechten.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Bij de wedstrijden van FC Volendam en Ajax in de play-offs, die deze week in Volendam worden afgewerkt, zijn geen uitsupporters welkom. Dat heeft de gemeente Edam-Volendam maandag bekendgemaakt. "Aanleiding zijn de ernstige ongeregeldheden na de verloren wedstrijd van FC Volendam tegen Telstar", aldus de gemeente.
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Het kleine Paris FC heeft in de laatste speelronde voor een stunt gezorgd door landskampioen Paris Saint-Germain te verslaan. In het Stade Jean-Bouin won de ploeg met 2-1, na twee late doelpunten, van PSG, dat op 30 mei in Boedapest de finale van de Champions League speelt tegen Arsenal.
15 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Eintracht Frankfurt heeft afscheid genomen van trainer Albert Riera. De Duitse club maakte zondagavond bekend dat de club en de 44-jarige trainer per direct uit elkaar gaan.
15 uur geledenBRUGGE (ANP) - Club Brugge heeft een grote stap gezet op weg naar de twintigste landstitel. De koploper in de kampioensgroep van de play-offs rekende voor eigen publiek af met regerend kampioen Union, dat op de tweede plaats staat: 5-0. Club Brugge vergrootte de voorsprong op Union, met nog twee speelronden te gaan, tot 4 punten.
17 uur geleden