Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema redt punt voor Real in Madrileense derby tegen Atlético

Benzema redt punt voor Real in Madrileense derby tegen Atlético

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft in La Liga stadgenoot Real Madrid niet op een grotere achterstand kunnen zetten. De koploper leek in de befaamde derby op weg naar een nipte zege. Vlak voor het einde van de reguliere speeltijd zorgde Karim Benzema namens de nummer 3 alsnog voor de gelijkmaker: 1-1. Luis Suárez maakte na een kwartier het openingsdoelpunt. Het was zijn zeventiende competitietreffer.

Atlético leidt nu met 59 punten, gevolgd door Barcelona met 56 punten en Real Madrid met 54 punten. De lijstaanvoerder heeft nog een wedstrijd minder gespeeld.

Voor trainer Ronald Koeman van Barcelona vormde de gelijkmaker van Benzema een grote opluchting. Daardoor zijn de titelkansen van zijn club weer iets toegenomen. Barcelona won zaterdagavond met 2-0 bij Osasuna.

Verspeelde punten

Coach Diego Simeone van Atlético treurde na afloop over de verspeelde punten in eigen huis. "We hebben het grootste deel van de wedstrijd gecontroleerd. Verdedigend waren we dominant en aanvallend hebben we genoeg kansen afgedwongen. Helaas konden we de wedstrijd niet beslissen. Een ploeg als Real met geweldige spelers kan dan altijd nog gelijk komen."

Simeone waakte ervoor om ondanks zijn frustraties negatief over te komen. "Ik heb heel veel pluspunten gezien. Makkelijk is het nooit in La Liga. De mensen die dachten dat we wel even met 20 punten verschil kampioen zouden worden, weten nu ook wel beter. Het zal voor iedereen tot het einde van de competitie heel zwaar blijven."

Collega Zinédine Zidane van Real Madrid toonde zich eveneens strijdbaar. "Alles is nog mogelijk als we met elkaar blijven vechten tot en met de laatste wedstrijd. We kunnen ons vasthouden aan de tweede helft die we hier hebben gespeeld. Daarin waren we veel beter dan voor de rust. Daar kunnen we verder mee."

Meer uit Voetbal

Stadsderby tussen Slavia en Sparta Praag gestaakt

PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.

12 uur geleden
Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

14 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

14 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

15 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

15 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

15 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

17 uur geleden