Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema leidt Real Madrid met hattrick langs Almería

Benzema leidt Real Madrid met hattrick langs Almería

MADRID (ANP) - Karim Benzema heeft Real Madrid met opnieuw een hattrick langs Almería geleid. De Madrilenen van coach Carlo Ancelotti wonnen in het eigen Bernabéu met 4-2.

Real Madrid heeft 68 punten, 8 minder dan koploper FC Barcelona dat later zaterdag tegen Real Betis speelt. In La Liga volgen na deze speelronde nog zes wedstrijden. Stadgenoot Atlético dat zondag in actie komt heeft 5 punten minder.

Benzema opende de score in de 5e minuut. Met zijn tweede treffer in de 17e minuut passeerde hij voormalig Real-speler Hugo Sánchez, die vierde stond op de ranglijst van topscorers aller tijden in de Spaanse competitie. Met zijn derde doelpunt uit een strafschop staat Benzema nu op 236 doelpunten in La Liga. Ook is de Franse spits de tweede speler van Real na Cristiano Ronaldo die in alle competities meer dan 350 keer heeft gescoord.

Derde hattrick

Het was al de derde hattrick van Benzema deze maand. De 35-jarige Fransman scoorde eerder deze maand drie treffers in 7 minuten tijd tegen Real Valladolid en maakte er ook drie in de bekerzege op FC Barcelona (0-4).

De thuisploeg ging de rust in met 3-1, nadat Lázaro nog had gescoord voor Almería. In de tweede helft was Rodrygo nog met een fraai schot trefzeker voor Real en Lucas Robertone voor de bezoekers.

Meer uit Voetbal

Marokko-aanvoerder Hakimi op tijd hersteld voor Afrika Cup

RABAT (ANP/RTR) - Achraf Hakimi is op tijd hersteld van zijn enkelblessure om te spelen in de Afrika Cup. Dat zei de 27-jarige verdediger op een persconferentie voorafgaand aan het toernooi.

28 minuten geleden
Dortmund viert 116e verjaardag met winst op Mönchengladbach

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zijn 116e verjaardag gevierd met een overwinning in de Bundesliga. De jarige club versloeg Borussia Mönchengladbach met 2-0 en nam door de zege voorlopig de tweede plaats in achter koploper Bayern München.

15 uur geleden
Immobile schiet Bologna naar finale Italiaanse Supercup

RIYAD (ANP) - Bologna heeft de finale bereikt van de Italiaanse Supercup. De ploeg van trainer Vincenzo Italiano won in de halve finale van het bekertoernooi in Riyad in Saudi-Arabië van Internazionale. De stand na de reguliere speeltijd was 1-1, waarna Bologna de beslissende strafschoppen beter nam. Napoli, dat donderdag won van AC Milan in de andere halve finale, is komende maandag de tegenstander in de finale.

16 uur geleden
Koploper ADO lijdt nederlaag en ziet winnend Cambuur naderen

LEEUWARDEN/DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft zijn tweede nederlaag van dit seizoen geleden. De koploper van de eerste divisie liet zich in eigen huis verrassen door Jong PSV, dat won met 2-1. Spits Robin van Duiven maakte vijf minuten voor tijd de winnende goal voor de beloftenploeg uit Eindhoven.

16 uur geleden
Portugees Penetra verlengt contract bij AZ tot medio 2029

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft het lopende contract met centrale verdediger Alexandre Penetra opengebroken en met een jaar verlengd tot medio 2029. De Portugees kwam in de zomer van 2023 naar de Alkmaarders en is uitgegroeid tot een vaste waarde. Hij speelde inmiddels al 109 wedstrijden voor de huidige nummer zes van de Eredivisie.

18 uur geleden
Aanvaller Milik keert na achttien maanden terug bij Juventus

TURIJN (ANP) - Arek Milik keert na achttien maanden terug in de selectie van Juventus. Trainer Luciano Spalletti heeft de oud-aanvaller van Ajax opgenomen in zijn keurkorps voor het thuisduel van zaterdag met AS Roma.

19 uur geleden
Fenerbahçe wil Veerman van PSV naar Istanbul halen

EINDHOVEN (ANP) - Fenerbahçe maakt serieus werk van de komst van Joey Veerman. De club uit Istanbul wil de middenvelder van PSV in de winterstop naar Istanbul halen.

20 uur geleden