Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema leidt Real in Londen met drie goals langs Chelsea

Benzema leidt Real in Londen met drie goals langs Chelsea

LONDEN (ANP) - Karim Benzema heeft Real Madrid een riante uitgangspositie bezorgd in de kwartfinales van de Champions League tegen Chelsea. Benzema loodste Real in Londen met drie doelpunten hoogstpersoonlijk langs de titelhouder: 1-3.

Na ruim 20 minuten kopte Benzema raak op aangeven van Vinícius Júnior en 3 minuten later was hij opnieuw trefzeker met zijn hoofd. Bij de 0-2 was Luka Modric de aangever.

Vlak voor rust deed Kai Havertz iets terug namens de thuisploeg. Maar toen de tweede helft nog maar net bezig was, was Benzema al voor de derde keer trefzeker. De Fransman profiteerde van een blunder van doelman Édouard Mendy, die een terugspeelbal slecht verwerkte en de Real-spits de gelegenheid bood de bal in het lege doel te plaatsen.

De return in Estadio Santiago Bernabéu is dinsdag.

Meer uit Voetbal

Topper tussen Feyenoord en PSV niet uitgesteld

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.

32 minuten geleden
Feyenoord wil zondag later tegen PSV spelen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."

4 uur geleden
SC Freiburg laat FC Utrecht kansloos en wint met 2-0

FREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.

12 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Panathinaikos eerste zege in Europa League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).

12 uur geleden
AZ wint dankzij treffer Mijnans van Slovan Bratislava

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft de eerste overwinning geboekt in de Conference League. In een regenachtig Alkmaar versloeg de ploeg van coach Maarten Martens Slovan Bratislava met 1-0.

14 uur geleden
Go Ahead Eagles stunt in Europa League met zege op Aston Villa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote verrassing gezorgd. De Deventenaren waren voor eigen publiek met 2-1 te sterk voor Aston Villa, dat drie weken eerder nog Feyenoord in De Kuip had verslagen (0-2).

14 uur geleden
Bondscoach Veurink wacht nog met keuze nieuwe aanvoerster Oranje

GDANSK (ANP) - De nieuwe bondscoach Arjan Veurink heeft nog wat langer nodig om een aanvoerster te kiezen voor het Nederlands voetbalelftal. Verdedigster Dominique Janssen is een van de kandidaten en draagt vrijdag de band bij de eerste wedstrijd onder Veurink in en tegen Polen.

16 uur geleden