Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema helpt Real alsnog naar achtste finales Champions League

Benzema helpt Real alsnog naar achtste finales Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft uitschakeling in de Champions League voorkomen. De Spaanse landskampioen begon de laatste speelronde in groep B als nummer 3, maar eindigde dankzij een zege van 2-0 op Borussia Mönchengladbach nog als eerste. Mönchengladbach bereikte samen met Real de achtste finales. Dat was te danken aan een gelijkspel bij Internazionale tegen Sjachtar Donetsk (0-0).

Real kwam dankzij de winst uit op 10 punten. Borussia Mönchengladbach en Sjachtar Donetsk eindigden allebei uit op 8 punten. Sjachtar, dat beide duels met Mönchengladbach ruim verloor, gaat als nummer 3 verder in de Europa League. Internazionale is met 6 punten uitgeschakeld.

Karim Benzema maakte beide doelpunten voor Real, dat de laatste twee seizoenen in de Champions League in de achtste finales strandde. De Franse spits opende in de 9e minuut de score en na ruim een half uur was hij weer trefzeker.

Borussia Mönchengladbach dacht vooraf met een nederlaag klaar te zijn in het belangrijkste Europese clubtoernooi, maar de Duitsers werden geholpen. Inter en Sjachtar hadden bij een verlies van Mönchengladbach allebei aan een overwinning genoeg gehad om door te gaan. In Milaan bleef het echter 0-0.

Stefan de Vrij deed de gehele wedstrijd mee bij Inter, dat vorig seizoen nog de finale van de Europa League speelde. Sevilla was daarin met 3-2 te sterk.

Meer uit Voetbal

Ajax bevestigt komst Spaanse trainer Míchel voor twee seizoenen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de nieuwe hoofdtrainer Míchel afgerond. De 50-jarige Spanjaard, voluit Miguel Ángel Sánchez Muñoz, heeft een contract voor twee seizoenen getekend, tot en met 30 juni 2028. Míchel komt over van Girona, waar hij vorige week al zijn vertrek aankondigde na de degradatie van afgelopen maand.

1 uur geleden
Burgemeester verbiedt oefenduel Congo - Chili in Spanje om ebola

LA LÍNEA DE LA CONCEPCIÓN (ANP/AFP) - De burgemeester van La Línea de la Concepción in Spanje heeft het oefenduel tussen de voetbalploegen van de Democratische Republiek Congo en Chili verboden vanwege gezondheidsrisico's in verband met de ebola-uitbraak in het Afrikaanse land. Het duel stond op 9 juni op het programma in de plaats in de provincie Cádiz.

1 uur geleden
Noorse bond sluit zich aan bij klacht tegen FIFA-baas om Trump

OSLO (ANP/RTR) - De Noorse voetbalbond (NFF) heeft zich formeel aangesloten bij een officiële klacht tegen voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA wegens schending van de regels voor politieke neutraliteit. Dat verklaarde voorzitter Lise Klaveness van de NFF tijdens een persconferentie.

2 uur geleden
Voetbalclub Fulham neemt na vijf jaar afscheid van trainer Silva

LONDEN (ANP) - Fulham neemt deze zomer afscheid van trainer Marco Silva. De 48-jarige Portugees was sinds 2021 de eindverantwoordelijke bij de club uit Londen.

2 uur geleden
Tennisser Zverev eenvoudig naar halve finales Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich voor de vijfde keer geplaatst voor de halve finales van Roland Garros. De Duitse nummer 3 van de wereld versloeg in Parijs de Spanjaard Rafael Jódar met 7-6 (3) 6-1 6-3. Hij speelt tegen de winnaar van de partij tussen de Braziliaan João Fonseca en de Tsjech Jakub Menšík om een plaats in de finale.

3 uur geleden
Verbruggen is eerste doelman van Oranje op WK

ZEIST (ANP) - Bart Verbruggen is de eerste doelman van het Nederlands elftal voor het WK. Dat zei Ronald Koeman tijdens zijn persconferentie voor de oefeninterland van woensdag tegen Algerije in De Kuip. De bondscoach gaf nog niet prijs wie zijn tweede keeper is voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Robin Roefs en Mark Flekken zijn de andere doelmannen in de WK-selectie van Oranje.

6 uur geleden
Oranje oefent met rechtsback Wieffer tegen Algerije in De Kuip

ZEIST (ANP) - Mats Wieffer begint woensdagavond met het Nederlands elftal aan de oefenwedstrijd tegen Algerije in De Kuip. Hij vervangt de geschorste Denzel Dumfries. Jurriën Timber, rechterverdediger van Arsenal, ontbreekt nog bij Oranje en sluit donderdag aan bij de nationale ploeg.

6 uur geleden