Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema helpt Real alsnog naar achtste finales Champions League

Benzema helpt Real alsnog naar achtste finales Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft uitschakeling in de Champions League voorkomen. De Spaanse landskampioen begon de laatste speelronde in groep B als nummer 3, maar eindigde dankzij een zege van 2-0 op Borussia Mönchengladbach nog als eerste. Mönchengladbach bereikte samen met Real de achtste finales. Dat was te danken aan een gelijkspel bij Internazionale tegen Sjachtar Donetsk (0-0).

Real kwam dankzij de winst uit op 10 punten. Borussia Mönchengladbach en Sjachtar Donetsk eindigden allebei uit op 8 punten. Sjachtar, dat beide duels met Mönchengladbach ruim verloor, gaat als nummer 3 verder in de Europa League. Internazionale is met 6 punten uitgeschakeld.

Karim Benzema maakte beide doelpunten voor Real, dat de laatste twee seizoenen in de Champions League in de achtste finales strandde. De Franse spits opende in de 9e minuut de score en na ruim een half uur was hij weer trefzeker.

Borussia Mönchengladbach dacht vooraf met een nederlaag klaar te zijn in het belangrijkste Europese clubtoernooi, maar de Duitsers werden geholpen. Inter en Sjachtar hadden bij een verlies van Mönchengladbach allebei aan een overwinning genoeg gehad om door te gaan. In Milaan bleef het echter 0-0.

Stefan de Vrij deed de gehele wedstrijd mee bij Inter, dat vorig seizoen nog de finale van de Europa League speelde. Sevilla was daarin met 3-2 te sterk.

Meer uit Voetbal

Manchester United met tien man onderuit tegen Leeds

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.

30 minuten geleden
Liverpool-trainer Slot geeft hoop op vervolg in CL niet op

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-trainer Arne Slot heeft de hoop op een vervolg in de Champions League nog niet opgegeven. De Engelse ploeg verloor de eerste ontmoeting met titelverdediger Paris Saint-Germain in de kwartfinales kansloos met 2-0 in Parijs. "We weten dat we een uitzonderlijke prestatie moeten leveren om door te gaan naar de volgende ronde, maar dat is normaal als je het opneemt tegen de kampioen van Europa", zei Slot een dag voor de returnwedstrijd.

5 uur geleden
Egurrola kijkt met Oranje uit naar duel met Franse teamgenoten

ZEIST (ANP) - Damaris Egurrola kijkt uit naar een bijzonder duel tegen Frankrijk waarin ze veel teamgenoten van haar voetbalclub treft. "Ik speel nu vijf jaar in Frankrijk. Het is een tegenstander met veel kracht", zei de 26-jarige middenveldster van het Franse Olympique Lyonnes maandag in Zeist. Oranje speelt op dinsdagavond in Breda een WK-kwalificatieduel tegen de Fransen.

5 uur geleden
FC Utrecht legt Telstar-trainer Correia vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Anthony Correia vastgelegd als trainer voor het nieuwe seizoen. De 43-jarige coach komt over van Telstar en tekent een contract voor drie seizoenen. De huidige trainer Ron Jans maakte begin januari bekend dat hij na het seizoen stopt.

6 uur geleden
Ajax accepteert schorsing van een duel voor Tomiyasu

AMSTERDAM (ANP) - Ajax accepteert het schikkingsvoorstel van de KNVB van één duel schorsing voor Takehiro Tomiyasu. De Japanner kreeg zaterdag een rode kaart voor een overtreding op aanvaller Lequincio Zeefuik van Heracles Almelo.

6 uur geleden
Scheidsrechter Makkelie leidt bekerfinale tussen AZ en NEC

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie leidt zondag de bekerfinale tussen AZ en NEC. Hij staat voor zijn vierde eindstrijd van de KNVB-beker, na duels tussen AZ en Vitesse (2017), Ajax - PSV (2022) en AZ - Go Ahead Eagles (2025).

7 uur geleden
Manchester City blijft in de race om Engelse landstitel

LONDEN (ANP) - Manchester City blijft na een 3-0-overwinning bij Chelsea in de race om het landskampioenschap in Engeland. Het elftal van Pep Guardiola staat na 31 wedstrijden op de tweede plaats met 64 punten. City heeft 6 punten minder dan koploper Arsenal, maar heeft nog wel een wedstrijd minder gespeeld dan The Gunners. Chelsea is zesde met 48 punten uit 32 duels.

1 dag geleden