Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema helpt Real alsnog naar achtste finales Champions League

Benzema helpt Real alsnog naar achtste finales Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft uitschakeling in de Champions League voorkomen. De Spaanse landskampioen begon de laatste speelronde in groep B als nummer 3, maar eindigde dankzij een zege van 2-0 op Borussia Mönchengladbach nog als eerste. Mönchengladbach bereikte samen met Real de achtste finales. Dat was te danken aan een gelijkspel bij Internazionale tegen Sjachtar Donetsk (0-0).

Real kwam dankzij de winst uit op 10 punten. Borussia Mönchengladbach en Sjachtar Donetsk eindigden allebei uit op 8 punten. Sjachtar, dat beide duels met Mönchengladbach ruim verloor, gaat als nummer 3 verder in de Europa League. Internazionale is met 6 punten uitgeschakeld.

Karim Benzema maakte beide doelpunten voor Real, dat de laatste twee seizoenen in de Champions League in de achtste finales strandde. De Franse spits opende in de 9e minuut de score en na ruim een half uur was hij weer trefzeker.

Borussia Mönchengladbach dacht vooraf met een nederlaag klaar te zijn in het belangrijkste Europese clubtoernooi, maar de Duitsers werden geholpen. Inter en Sjachtar hadden bij een verlies van Mönchengladbach allebei aan een overwinning genoeg gehad om door te gaan. In Milaan bleef het echter 0-0.

Stefan de Vrij deed de gehele wedstrijd mee bij Inter, dat vorig seizoen nog de finale van de Europa League speelde. Sevilla was daarin met 3-2 te sterk.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

41 minuten geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

7 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

12 uur geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

22 uur geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden