Benzema: gelukkig heeft Real Madrid niet opgegeven
MANCHESTER (ANP) - Dat Real Madrid nog meedoet in de halve finale van de Champions League kwam omdat de formatie niet opgaf in het duel met Manchester City. Dat zei Karim Benzema, de Franse topschutter die twee Spaanse treffers voor zijn rekening nam. City won wel, 4-3.
"Zij begonnen heel goed", zo keek Benzema terug op de openingsfase. De Engelsen namen al snel een voorsprong van 2-0. "Onze kracht was echter dat we bleven werken en geloven in een goed resultaat. Daardoor konden we de marge steeds weer verkleinen en de nederlaag beperkt houden. Met nog een thuiswedstrijd te gaan denk ik dat alles weer mogelijk is."
Pep Guardiola, trainer van City, sprak vooral van een mooie wedstrijd. "Twee elftallen die wilden voetballen, zeven doelpunten en de ene kans na de andere. Wat wil je nog meer?", vroeg de Spaanse coach zich af. Hij gaat zijn aanvallende tactiek in de uitwedstrijd niet aanpassen. "Waarom zou ik? Als we weer met 4-3 winnen staan we in de finale."
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
11 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
14 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
16 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
17 uur geleden