Benzema: gelukkig heeft Real Madrid niet opgegeven
MANCHESTER (ANP) - Dat Real Madrid nog meedoet in de halve finale van de Champions League kwam omdat de formatie niet opgaf in het duel met Manchester City. Dat zei Karim Benzema, de Franse topschutter die twee Spaanse treffers voor zijn rekening nam. City won wel, 4-3.
"Zij begonnen heel goed", zo keek Benzema terug op de openingsfase. De Engelsen namen al snel een voorsprong van 2-0. "Onze kracht was echter dat we bleven werken en geloven in een goed resultaat. Daardoor konden we de marge steeds weer verkleinen en de nederlaag beperkt houden. Met nog een thuiswedstrijd te gaan denk ik dat alles weer mogelijk is."
Pep Guardiola, trainer van City, sprak vooral van een mooie wedstrijd. "Twee elftallen die wilden voetballen, zeven doelpunten en de ene kans na de andere. Wat wil je nog meer?", vroeg de Spaanse coach zich af. Hij gaat zijn aanvallende tactiek in de uitwedstrijd niet aanpassen. "Waarom zou ik? Als we weer met 4-3 winnen staan we in de finale."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."
1 uur geledenPRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.
1 uur geledenALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.
4 uur geledenTOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
18 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
19 uur geleden