Benzema en Mendy leiden Real Madrid langs Getafe
MADRID (ANP) - Real Madrid is dinsdag in de Spaanse voetbalcompetitie wat dichter naar Atlético Madrid toegekropen. Het elftal van trainer Zinedine Zidane won de thuiswedstrijd tegen Getafe met 2-0. Nummer 2 Real heeft na 22 wedstrijden 46 punten. Atlético staat op 51 punten en moet nog twee duels inhalen.
Karim Benzema was belangrijk voor Real. De aanvaller kopte de bal na een uur spelen na een lange en hoge voorzet vanaf rechts achter doelman David Soria. Het betekende voor Benzema de elfde treffer dit seizoen in de competitie. Zijn landgenoot Ferland Mendy zorgde in de 66e minuut voor de 2-0.
Real won drie van de laatste vier competitieduels.
Meer uit Voetbal
SANTA CLARA (ANP) - Buitenspeler Arda Güler baalt ervan dat hij met Turkije al na twee wedstrijden is uitgeschakeld op het WK. Turkije verloor in de nacht van vrijdag op zaterdag met 1-0 van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella verloor eerder al van Australië (0-2) en is daardoor met nog één wedstrijd te gaan al uitgeschakeld in groep D.
5 uur geledenSANTA CLARA (ANP) - Turkije heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag in het San Francisco Bay Area Stadium met 1-0 verloren van Paraguay. Het elftal van bondscoach Vincenzo Montella is daardoor al na twee nederlagen uitgeschakeld in groep D op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
8 uur geledenSANTA CLARA (ANP) - Miguel Almirón van Paraguay heeft op het WK voetbal de eerste rode kaart gekregen voor het beledigen van een tegenstander met een hand voor zijn mond. Hij deed dat tegen de Turkse voetballer Mert Müldür. Paraguay stond met 1-0 voor.
8 uur geledenHOUSTON (ANP) - Ronald Koeman heeft alsnog toegegeven dat zijn wissels in het eerste WK-duel van het Nederlandse elftal met Japan niet goed zijn uitgepakt. "De impact van de wissels was niet goed", zei de bondscoach van Oranje op zijn laatste persconferentie voor de tweede wedstrijd op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van zaterdag tegen Zweden in Houston.
8 uur geledenFOXBOROUGH (ANP) - Marokko heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag het tweede groepsduel met Schotland met 1-0 gewonnen. Ismael Saibari, die de afgelopen seizoenen bij PSV speelde, maakte in Boston het enige doelpunt van de wedstrijd. Marokko gaat na twee wedstrijden met 4 punten aan de leiding in groep C. Brazilië en Haïti spelen later op de dag in Miami Gardens tegen elkaar.
8 uur geledenHOUSTON (ANP) - Jan Paul van Hecke is met zijn gedachten volledig bij het Nederlands elftal. Dat zei de verdediger vrijdag (plaatselijke tijd) op een persconferentie in Houston in aanloop naar de groepswedstrijd tegen Zweden op het WK.
8 uur geledenPHILADELPHIA (ANP) - Brazilië heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag de tweede groepswedstrijd op het WK voetbal tegen Haïti met 3-0 gewonnen. Het elftal van de Italiaanse bondscoach Carlo Ancelotti gaat met 4 punten aan de leiding in groep C voor Marokko, dat over een minder goed doelsaldo beschikt. Schotland staat op 3 punten en Haïti is na twee nederlagen als eerste van de 48 deelnemers uitgeschakeld op het WK.
11 uur geleden