Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema en Mendy leiden Real Madrid langs Getafe

Benzema en Mendy leiden Real Madrid langs Getafe

MADRID (ANP) - Real Madrid is dinsdag in de Spaanse voetbalcompetitie wat dichter naar Atlético Madrid toegekropen. Het elftal van trainer Zinedine Zidane won de thuiswedstrijd tegen Getafe met 2-0. Nummer 2 Real heeft na 22 wedstrijden 46 punten. Atlético staat op 51 punten en moet nog twee duels inhalen.

Karim Benzema was belangrijk voor Real. De aanvaller kopte de bal na een uur spelen na een lange en hoge voorzet vanaf rechts achter doelman David Soria. Het betekende voor Benzema de elfde treffer dit seizoen in de competitie. Zijn landgenoot Ferland Mendy zorgde in de 66e minuut voor de 2-0.

Real won drie van de laatste vier competitieduels.

Meer uit Voetbal

Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

17 minuten geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

2 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

7 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

7 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

8 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

8 uur geleden
Schreuder na vijf maanden ontslagen bij Saudische club Al-Diriyah

DIRIYAH (ANP) - Alfred Schreuder is na vijf maanden ontslagen bij de Saudische voetbalclub Al-Diriyah. De 53-jarige Nederlander wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige prestaties. Al-Diriyah speelt op het tweede niveau en lijkt niet te promoveren.

9 uur geleden