Benzema dit weekend niet in actie voor Real, hoopt op Liverpool
MADRID (ANP) - Karim Benzema kan dit weekend niet in actie komen voor Real Madrid. De nummer 2 van La Liga neemt het zaterdag om 14.00 uur thuis op tegen Espanyol.
"Karim heeft een trap op zijn enkel gehad en die is nu wat opgezwollen. Hij heeft geprobeerd klaar te zijn voor zaterdag, maar dat bleek niet mogelijk", zei trainer Carlo Ancelotti. "We hebben ons ten doel gesteld hem topfit terug te hebben op woensdag."
Ancelotti doelde daarmee op het duel met Liverpool in de achtste finales van de Champions League. Real won de eerste wedstrijd, in Engeland, al met 5-2. Benzema maakte op Anfield twee doelpunten.
Real heeft in de Spaanse competitie een achterstand van 9 punten op FC Barcelona, dat zondag naar Bilbao moet voor de uitwedstrijd tegen Club Athletic.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.
9 uur geledenEMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."
10 uur geledenEMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."
10 uur geledenEMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.
11 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
12 uur geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
14 uur geleden