Benzema beslist stadsderby in voordeel Real Madrid
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft voor eigen publiek in stadion Santiago Bernabéu de stadsderby tegen Atlético Madrid gewonnen. Karim Benzema maakte in de 56e minuut het enige doelpunt: 1-0. De Fransman tikte de bal binnen op aangeven van landgenoot Ferland Mendy, de linksback die met een fraaie steekpass was gelanceerd door invaller Vinicius Júnior. Bij Atlético kwam de teruggekeerde Yannick Carrasco na 70 minuten in het veld, maar de Belg kon de nederlaag van zijn ploeg niet voorkomen.
Real Madrid vergrootte aan kop van de Spaanse competitie de voorsprong op FC Barcelona tot zes punten. De Catalanen ontvangen zondag Levante. Atlético raakt steeds verder achterop. De ploeg van trainer Diego Simeone heeft nu dertien punten achterstand op Real.
Atlético pakte slechts één punt uit de laatste drie competitieduels. Het elftal van Simeone kwam in al die wedstrijden ook niet tot scoren. De laatste keer dat Atlético drie competitieduels op rij geen doelpunt maakte, was in 2011.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
49 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
3 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
3 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
6 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
16 uur geleden