Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema beslist stadsderby in voordeel Real Madrid

Benzema beslist stadsderby in voordeel Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft voor eigen publiek in stadion Santiago Bernabéu de stadsderby tegen Atlético Madrid gewonnen. Karim Benzema maakte in de 56e minuut het enige doelpunt: 1-0. De Fransman tikte de bal binnen op aangeven van landgenoot Ferland Mendy, de linksback die met een fraaie steekpass was gelanceerd door invaller Vinicius Júnior. Bij Atlético kwam de teruggekeerde Yannick Carrasco na 70 minuten in het veld, maar de Belg kon de nederlaag van zijn ploeg niet voorkomen.

Real Madrid vergrootte aan kop van de Spaanse competitie de voorsprong op FC Barcelona tot zes punten. De Catalanen ontvangen zondag Levante. Atlético raakt steeds verder achterop. De ploeg van trainer Diego Simeone heeft nu dertien punten achterstand op Real.

Atlético pakte slechts één punt uit de laatste drie competitieduels. Het elftal van Simeone kwam in al die wedstrijden ook niet tot scoren. De laatste keer dat Atlético drie competitieduels op rij geen doelpunt maakte, was in 2011.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

2 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

3 uur geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

6 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

13 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

14 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

14 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

14 uur geleden