Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benzema beslist stadsderby in voordeel Real Madrid

Benzema beslist stadsderby in voordeel Real Madrid

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft voor eigen publiek in stadion Santiago Bernabéu de stadsderby tegen Atlético Madrid gewonnen. Karim Benzema maakte in de 56e minuut het enige doelpunt: 1-0. De Fransman tikte de bal binnen op aangeven van landgenoot Ferland Mendy, de linksback die met een fraaie steekpass was gelanceerd door invaller Vinicius Júnior. Bij Atlético kwam de teruggekeerde Yannick Carrasco na 70 minuten in het veld, maar de Belg kon de nederlaag van zijn ploeg niet voorkomen.

Real Madrid vergrootte aan kop van de Spaanse competitie de voorsprong op FC Barcelona tot zes punten. De Catalanen ontvangen zondag Levante. Atlético raakt steeds verder achterop. De ploeg van trainer Diego Simeone heeft nu dertien punten achterstand op Real.

Atlético pakte slechts één punt uit de laatste drie competitieduels. Het elftal van Simeone kwam in al die wedstrijden ook niet tot scoren. De laatste keer dat Atlético drie competitieduels op rij geen doelpunt maakte, was in 2011.

Meer uit Voetbal

Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

11 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

11 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

11 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

12 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

14 uur geleden
Timber rekent op snel vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber heeft waarschijnlijk zijn laatste wedstrijd voor Feyenoord gespeeld. "Er is veel beweging", zei hij na de nederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4) bij ESPN. "De kans is groot dat er de komende dagen iets gebeurt."

14 uur geleden
Van Persie: ik heb deze film al twintig keer afgedraaid

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."

15 uur geleden