Bentancur (Tottenham) met hersenschudding twee weken eruit
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan de komende twee weken niet beschikken over middenvelder Rodrigo Bentancur. De Uruguayaan heeft die tijd nodig om te herstellen van een hersenschudding die hij woensdag opliep door een ongelukkige val in het eerste duel in de halve finale van de League Cup met Liverpool.
Bentancur kwam na een poging om te scoren via het hoofd raar op de grond terecht en bleef lang roerloos liggen. Hij werd afgevoerd naar het ziekenhuis en was volgens de club bij bewustzijn. "Het lijkt op een hersenschudding en meer ook niet", meldde coach Ange Postecoglou vrijdag in aanloop naar de wedstrijd van zondag tegen Tamworth in de FA Cup. "Alle mogelijke tests zijn gedaan om te controleren of alles in orde is en alles is goed. Hij is thuis en voelt zich goed, dus volgen we nu de protocollen die hiervoor staan."
Bentancur mist vermoedelijk ook de wedstrijden tegen Arsenal en Everton, maar hij zal opgelucht zijn over de betrekkelijk korte periode dat hij is uitgeschakeld. De 27-jarige Zuid-Amerikaan zat dit seizoen al een schorsing van zeven wedstrijden uit om discriminerende opmerkingen in een tv-interview over zijn teamgenoot Son Heung-min.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
5 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
6 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
7 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.
8 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.
10 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.
11 uur geleden