Bentancur (Tottenham) met hersenschudding twee weken eruit
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan de komende twee weken niet beschikken over middenvelder Rodrigo Bentancur. De Uruguayaan heeft die tijd nodig om te herstellen van een hersenschudding die hij woensdag opliep door een ongelukkige val in het eerste duel in de halve finale van de League Cup met Liverpool.
Bentancur kwam na een poging om te scoren via het hoofd raar op de grond terecht en bleef lang roerloos liggen. Hij werd afgevoerd naar het ziekenhuis en was volgens de club bij bewustzijn. "Het lijkt op een hersenschudding en meer ook niet", meldde coach Ange Postecoglou vrijdag in aanloop naar de wedstrijd van zondag tegen Tamworth in de FA Cup. "Alle mogelijke tests zijn gedaan om te controleren of alles in orde is en alles is goed. Hij is thuis en voelt zich goed, dus volgen we nu de protocollen die hiervoor staan."
Bentancur mist vermoedelijk ook de wedstrijden tegen Arsenal en Everton, maar hij zal opgelucht zijn over de betrekkelijk korte periode dat hij is uitgeschakeld. De 27-jarige Zuid-Amerikaan zat dit seizoen al een schorsing van zeven wedstrijden uit om discriminerende opmerkingen in een tv-interview over zijn teamgenoot Son Heung-min.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.
35 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.
6 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.
16 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft in de Europa League verloren van VfB Stuttgart. In Deventer eindigde de wedstrijd in een 4-0-zege voor de Duitsers.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie vindt niet dat er bij Feyenoord reden is tot paniek. "Het is niet zo moeilijk om positief te blijven. Dit is een beetje de fase waarin we zitten", sprak de trainer van de Rotterdammers na de thuisnederlaag van 3-1 tegen Celtic in de Europa League tegen Ziggo Sport.
17 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Donyell Malen heeft een belangrijk aandeel gehad in de zege van Aston Villa op Young Boys in de Europa League: 2-1. De Oranje-international maakte beide doelpunten voor de Engelse ploeg.
18 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft tegen het Ierse Shelbourne de tweede zege in de Conference League geboekt. In Alkmaar eindigde het duel in 2-0 voor de ploeg van coach Maarten Martens door treffers van Mees de Wit en invaller Isak Jensen.
18 uur geleden