Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Bentancur (Tottenham) met hersenschudding twee weken eruit

Bentancur (Tottenham) met hersenschudding twee weken eruit

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan de komende twee weken niet beschikken over middenvelder Rodrigo Bentancur. De Uruguayaan heeft die tijd nodig om te herstellen van een hersenschudding die hij woensdag opliep door een ongelukkige val in het eerste duel in de halve finale van de League Cup met Liverpool.

Bentancur kwam na een poging om te scoren via het hoofd raar op de grond terecht en bleef lang roerloos liggen. Hij werd afgevoerd naar het ziekenhuis en was volgens de club bij bewustzijn. "Het lijkt op een hersenschudding en meer ook niet", meldde coach Ange Postecoglou vrijdag in aanloop naar de wedstrijd van zondag tegen Tamworth in de FA Cup. "Alle mogelijke tests zijn gedaan om te controleren of alles in orde is en alles is goed. Hij is thuis en voelt zich goed, dus volgen we nu de protocollen die hiervoor staan."

Bentancur mist vermoedelijk ook de wedstrijden tegen Arsenal en Everton, maar hij zal opgelucht zijn over de betrekkelijk korte periode dat hij is uitgeschakeld. De 27-jarige Zuid-Amerikaan zat dit seizoen al een schorsing van zeven wedstrijden uit om discriminerende opmerkingen in een tv-interview over zijn teamgenoot Son Heung-min.

Meer uit Voetbal

Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

1 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

4 uur geleden
FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

5 uur geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

9 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

11 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

13 uur geleden