Bentancur (Tottenham) met hersenschudding twee weken eruit
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan de komende twee weken niet beschikken over middenvelder Rodrigo Bentancur. De Uruguayaan heeft die tijd nodig om te herstellen van een hersenschudding die hij woensdag opliep door een ongelukkige val in het eerste duel in de halve finale van de League Cup met Liverpool.
Bentancur kwam na een poging om te scoren via het hoofd raar op de grond terecht en bleef lang roerloos liggen. Hij werd afgevoerd naar het ziekenhuis en was volgens de club bij bewustzijn. "Het lijkt op een hersenschudding en meer ook niet", meldde coach Ange Postecoglou vrijdag in aanloop naar de wedstrijd van zondag tegen Tamworth in de FA Cup. "Alle mogelijke tests zijn gedaan om te controleren of alles in orde is en alles is goed. Hij is thuis en voelt zich goed, dus volgen we nu de protocollen die hiervoor staan."
Bentancur mist vermoedelijk ook de wedstrijden tegen Arsenal en Everton, maar hij zal opgelucht zijn over de betrekkelijk korte periode dat hij is uitgeschakeld. De 27-jarige Zuid-Amerikaan zat dit seizoen al een schorsing van zeven wedstrijden uit om discriminerende opmerkingen in een tv-interview over zijn teamgenoot Son Heung-min.
Meer uit Voetbal
MILAAN (ANP/AFP) - De spelers en staf van Bodø/Glimt zijn vol ongeloof en euforie na het uitschakelen van Internazionale, de verliezend finalist van vorig seizoen, in de Champions League. "Dit is een geweldige avond voor de club, de spelers, onze stad en ook voor het Noorse voetbal", zei trainer Kjetil Knutsen van de debuterende club in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
35 minuten geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.
11 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
17 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
18 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
19 uur geleden