Benfica wint ook in Portugese competitie
MOREIRA DE CONEGOS (ANP) - Benfica is de Portugese competitie met een overwinning van start gegaan. De nummer 3 van vorig seizoen won bij Moreirense: 1-2.
Benfica is mogelijk de tegenstander van PSV in de play-offs van de Champions League. Beide teams moeten zich daarvoor nog wel plaatsen. PSV verdedigt dinsdag in de derde voorronde tegen het Deense FC Midtjylland een voorsprong van 3-0 uit de thuiswedstrijd. Benfica heeft, na winst bij Sparta Moskou (0-2), ook een uitstekende uitgangspositie.
De Braziliaan Lucas Veríssimo en de Duitser Luca Waldschmidt maakten de doelpunten voor Benfica, waar oud-Ajacied Jan Vertonghen de gehele wedstrijd meedeed. Benfica speelde vanaf de 56e minuut met een man minder na een rode kaart voor Diogo Gonçalves.
Meer uit Voetbal
SAN SEBASTIÁN (ANP/RTR) - Real Sociedad heeft trainer Sergio Francisco ontslagen. Dat gebeurde twee dagen na de nederlaag (1-2) op eigen veld tegen Girona. Sociedad is nummer 15 in La Liga. Girona, achttiende, naderde door de zege tot op 1 punt.
17 minuten geledenPARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.
12 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.
15 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.
15 uur geleden