Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benfica-verdediger Otamendi thuis overvallen

Benfica-verdediger Otamendi thuis overvallen

LISSABON (ANP) - Verdediger Nicolás Otamendi van de Portugese voetbalclub Benfica, tegenstander van Ajax in de Champions League, is thuis overvallen. Dat gebeurde toen hij terugkwam na de gewonnen competitiewedstrijd bij Famalicão (1-4).

Volgens Portugese media werd Otamendi bij thuiskomst opgewacht door vier overvallers. Zij dwongen de Argentijn de voordeur open te maken. Zijn vrouw en zoon zaten in huis. De dieven namen onder meer geld en horloges mee.

Benfica bevestigt de overval in een verklaring op de website. "Met de speler gaat het goed, ondanks de enorm vervelende situatie." De club zegt de onderzoeken van de autoriteiten af te wachten.

Otamendi (33) is een vaste waarde in het elftal van trainer Jorge Jesus. Benfica staat in de Portugese competitie op de derde plaats, met 4 punten minder dan FC Porto en Sporting Portugal. Ajax komt op 23 februari naar Lissabon voor het eerste duel in de achtste finales van de Champions League, de return in Amsterdam is op 15 maart.

PSV-aanvaller Eran Zahavi kreeg dit jaar ook al twee keer te maken met inbrekers. In mei werd zijn familie thuis overvallen terwijl hij zelf met PSV naar Tilburg was voor een wedstrijd tegen Willem II. Afgelopen weekeinde zou zijn ingebroken in de woning van Zahavi in Amsterdam. De geblesseerde Israëliër verblijft zelf met zijn gezin in Dubai.

Meer uit Voetbal

Rode kaart FC Twente-middenvelder Zerrouki geseponeerd

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft zaterdag alsnog de beschikking over Ramiz Zerrouki voor het thuisduel met Excelsior. De rode kaart die de Algerijnse middenvelder zondag in de gewonnen wedstrijd bij Heracles Almelo kreeg, is geseponeerd. Dat meldt de club uit Enschede op X.

16 minuten geleden
Voetbalbond CAF veroordeelt 'onacceptabel gedrag' bij Afrika Cup

RABAT (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond (CAF) heeft "het onacceptabele gedrag van enkele spelers en officials" tijdens de finale van de Afrika Cup tussen Senegal en gastland Marokko veroordeeld. Tijdens de eindstrijd in Rabat haalde de Senegalese bondscoach onder meer zijn team van het veld, omdat hij het niet eens was met een beslissing van de arbiter. Na de terugkeer op het veld won Senegal alsnog na een verlenging.

1 uur geleden
Barcelona verliest van Real Sociedad

SAN SEBASTIAN (ANP) - FC Barcelona heeft de uitwedstrijd tegen Real Sociedad verloren (2-1). De kampioen blijft koploper van La Liga, met een voorsprong van 1 punt op Real Madrid dat zaterdag van Levante won (2-0).

13 uur geleden
Echteld vervangt vertrokken hoofdtrainer Martens bij AZ

ALKMAAR (ANP) - Trainer Maarten Martens is na twee jaar per direct vertrokken bij AZ. De club uit Alkmaar meldt dat Leeroy Echteld het seizoen afmaakt bij het eerste elftal. Hij had Jong AZ onder zijn hoede.

14 uur geleden
Senegal wint Afrika Cup na gemiste strafschop van Marokkaan Díaz

RABAT (ANP) - Senegal heeft voor de tweede keer de Afrika Cup gewonnen. De ploeg versloeg gastland Marokko (1-0) tijdens een tumultueuze finale in het Prince Moulay Abdellah Stadion in Rabat. Pape Gueye scoorde in de verlenging.

14 uur geleden
Senegal stapt van veld in finale van Afrika Cup tegen Marokko

RABAT (ANP) - De finale van de Afrika Cup tussen Senegal en Marokko is in blessuretijd stilgelegd. Senegal was bij een stand van 0-0 zo woedend over een toegekende strafschop aan Marokko dat de ploeg van het veld stapte.

15 uur geleden
Aanvaller Malen debuteert met doelpunt voor AS Roma

TURIJN (ANP) - Donyell Malen heeft zijn debuut voor AS Roma opgeluisterd met een doelpunt. De aanvaller, overgekomen van Aston Villa, maakte de openingstreffer in het gewonnen uitduel met Torino (0-2).

16 uur geleden