Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in

Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in

LISSABON (ANP/DPA) - Bruno Lage wil niet langer doorgaan als trainer van Benfica. De 44-jarige Portugees heeft maandagavond, kort na de 2-0-nederlaag tegen CS Marítimo, zijn ontslag ingediend.

"Na de wedstrijd benaderde onze trainer Bruno Lage mij en zei: 'meneer de voorzitter, ik neem ontslag omdat ik denk dat het niet goed gaat met Benfica. Als u het er morgen mee eens bent, zal ik niet langer de coach van Benfica zijn'", vertelde voorzitter Luís Felipe Vieira. Benfica heeft het ontslag nog niet bevestigd.

Volgens de Portugese krant Record heeft Benfica al contact opgenomen met Mauricio Pochettino, die na zijn vertrek bij Tottenham Hotspur zonder club zit.

Benfica dreigt dit seizoen naast de landstitel te grijpen. Na het verlies tegen Marítimo bedraagt de achterstand op koploper Porto zes punten. Beide clubs hebben nog vijf duels te spelen. Na de coronapauze won Benfica slechts één van de vijf duels.

Meer uit Voetbal

Liverpool neemt afscheid van trainers Hulshoff en Van Bronckhorst

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool neemt na het ontslag van Arne Slot ook afscheid van zijn assistent-trainers Sipke Hulshoff, Giovanni van Bronckhorst en Ruben Peeters. De club meldt dat de drie Nederlanders in navolging van Slot vertrekken.

2 uur geleden
Feyenoorder Hwang bescheiden na hoofdrol bij WK-zege Zuid-Korea

GUADALAJARA (ANP) - Feyenoorder Hwang In-beom bleef bescheiden na zijn hoofdrol tijdens de gewonnen eerste wedstrijd van Zuid-Korea tegen Tsjechië (2-1). De middenvelder tekende in Guadalajara voor een doelpunt en een assist en werd door de FIFA uitgeroepen tot 'man of the match'.

6 uur geleden
Hoofdrol Feyenoorder Hwang bij winst van Zuid-Korea op Tsjechië

GUADALAJARA (ANP) - Zuid-Korea heeft het groepsduel in de Mexicaanse stad Guadalajara met 2-1 gewonnen van Tsjechië. De Feyenoorder In-beom Hwang maakte een doelpunt voor Zuid-Korea en gaf een assist. De eerste wedstrijd in groep A vond donderdag plaats in het Mexico City Stadium. Gastland Mexico versloeg Zuid-Afrika in de openingswedstrijd van het WK met 2-0 en gaat aan de leiding.

9 uur geleden
Chávez beleeft WK-droom als international van Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Mateo Chávez (22) beleeft de droom van zijn leven als international van Mexico. "Het is fantastisch om een WK in eigen land mee te maken. Het enige wat eraan ontbrak, was dat ik geen speeltijd kreeg. Dan was het helemaal mooi geweest", zei de linksback van AZ na afloop van de openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika, die het Midden-Amerikaanse land met 2-0 won.

13 uur geleden
Spelers Congo ondanks zorgen om ebola toegelaten tot VS

HOUSTON (ANP/AFP) - De spelers van het nationale elftal van de Democratische Republiek Congo zijn zonder problemen toegelaten tot de Verenigde Staten, ondanks zorgen om de uitbraak van het ebolavirus in Congo. Dat zei Aaron Wan-Bissaka, speler van het Congolese elftal en West Ham United, donderdag tegen het Franse persbureau AFP.

15 uur geleden
Mexico zet met winst op Zuid-Afrika grote stap naar laatste 32

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft donderdag een grote stap op weg naar de zestiende finales van het 23e WK voetbal gezet. Het gastland won de openingswedstrijd in het uitverkochte Mexico City Stadium met 2-0 van Zuid-Afrika. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Mexico gaat door de zege met 3 punten aan de leiding van groep A, waarvan verder Tsjechië en Zuid-Korea deel uitmaken.

15 uur geleden
Mexico wint WK-opening in Mexico City Stadium van Zuid-Afrika

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft de openingswedstrijd van het WK voetbal in het sfeervolle Mexico City Stadium met 2-0 gewonnen van Zuid-Afrika. De Mexicanen Julián Quiñones en Raúl Jiménez maakten voor 80.824 toeschouwers de doelpunten. Het duel werd ontsierd door drie rode kaarten. Twee spelers van Zuid-Afrika en één van Mexico werden in de tweede helft naar de kant gestuurd.

16 uur geleden