Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in
LISSABON (ANP/DPA) - Bruno Lage wil niet langer doorgaan als trainer van Benfica. De 44-jarige Portugees heeft maandagavond, kort na de 2-0-nederlaag tegen CS Marítimo, zijn ontslag ingediend.
"Na de wedstrijd benaderde onze trainer Bruno Lage mij en zei: 'meneer de voorzitter, ik neem ontslag omdat ik denk dat het niet goed gaat met Benfica. Als u het er morgen mee eens bent, zal ik niet langer de coach van Benfica zijn'", vertelde voorzitter Luís Felipe Vieira. Benfica heeft het ontslag nog niet bevestigd.
Volgens de Portugese krant Record heeft Benfica al contact opgenomen met Mauricio Pochettino, die na zijn vertrek bij Tottenham Hotspur zonder club zit.
Benfica dreigt dit seizoen naast de landstitel te grijpen. Na het verlies tegen Marítimo bedraagt de achterstand op koploper Porto zes punten. Beide clubs hebben nog vijf duels te spelen. Na de coronapauze won Benfica slechts één van de vijf duels.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP/AFP/DPA) - Meer dan een miljoen mensen hebben maandag wereldkampioen Spanje toegejuicht tijdens een parade in een open bus door Madrid. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente, die zondag de WK-finale van Argentinië won, wordt gehuldigd bij het Plaza de Cibeles, waar naar schatting 120.000 mensen op af zijn gekomen.
7 uur geledenZURICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een aanklager aangesteld om onderzoek te doen naar het opstootje na afloop van de door Spanje gewonnen WK-finale tegen Argentinië. Spanje won de finale na een verlenging met 1-0.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van middenvelder Hwang In-beom. De 29-jarige Zuid-Koreaanse international vertrekt per direct naar de Portugese landskampioen FC Porto. Hij had nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
7 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA heeft zondag vanwege meningsverschillen met wereldvoetbalbond FIFA geweigerd om naar de WK-finale tussen Spanje en Argentinië te gaan. Het zou gaan om meningsverschillen over tuchtprocedures, de logistiek rond de arbitrage en de organisatie van de wedstrijden. Dat meldde een bron aan persbureau Reuters.
8 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - De Argentijnse sterspeler Lionel Messi noemt de pijn van het verliezen van de WK-finale tegen Spanje enorm. "Deze wond heeft tijd nodig om te genezen", schreef hij op Instagram een dag na de nederlaag.
9 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - De Spaanse koning Felipe VI heeft de nationale voetbalploeg van zijn land bedankt na de gewonnen WK-finale tegen Argentinië van zondag. "Als ons nationale team speelt, spelen we allemaal mee. Als jullie winnen, winnen jullie voor heel Spanje", zei de koning maandag tijdens een receptie voor de selectie van bondscoach Luis de la Fuente in Madrid.
10 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - De Engelse oud-voetballer Kevin Keegan is op 75-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie bekendgemaakt. De tweevoudig winnaar van de Gouden Bal (1978, 1979) had kanker.
13 uur geleden