Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in

Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in

LISSABON (ANP/DPA) - Bruno Lage wil niet langer doorgaan als trainer van Benfica. De 44-jarige Portugees heeft maandagavond, kort na de 2-0-nederlaag tegen CS Marítimo, zijn ontslag ingediend.

"Na de wedstrijd benaderde onze trainer Bruno Lage mij en zei: 'meneer de voorzitter, ik neem ontslag omdat ik denk dat het niet goed gaat met Benfica. Als u het er morgen mee eens bent, zal ik niet langer de coach van Benfica zijn'", vertelde voorzitter Luís Felipe Vieira. Benfica heeft het ontslag nog niet bevestigd.

Volgens de Portugese krant Record heeft Benfica al contact opgenomen met Mauricio Pochettino, die na zijn vertrek bij Tottenham Hotspur zonder club zit.

Benfica dreigt dit seizoen naast de landstitel te grijpen. Na het verlies tegen Marítimo bedraagt de achterstand op koploper Porto zes punten. Beide clubs hebben nog vijf duels te spelen. Na de coronapauze won Benfica slechts één van de vijf duels.

Meer uit Voetbal

PSV verslaat AZ ruim en heeft alleen Feyenoord nog als concurrent

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft in de strijd om de eerste plaats in de Eredivisie een aanval van AZ overtuigend afgeslagen. De regerend landskampioen liet de Alkmaarders in het AFAS Stadion kansloos, mede dankzij drie treffers van Guus Til: 1-5.

12 minuten geleden
PSV wint topper in Eredivisie bij AZ met ruime cijfers: 1-5

ALKMAAR (ANP) - PSV heeft de topper in de Eredivisie bij AZ met ruime cijfers gewonnen. Het elftal van trainer Peter Bosz was met 5-1 te sterk. Guus Til scoorde drie keer.

15 minuten geleden
Real Madrid verspeelt punten in stadsderby tegen Rayo Vallecano

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft twee punten laten liggen bij Rayo Vallecano. Het elftal van Xabi Alonso kwam in de Madrileense wijk Vallecas in de stadsderby niet verder dan een doelpuntloos gelijkspel.

33 minuten geleden
Aston Villa wint met scorende Malen van Bournemouth

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft zondag met 4-0 gewonnen van Bournemouth. Donyell Malen maakte het vierde doelpunt voor de club uit Birmingham. Aston Villa staat na elf wedstrijden op de zevende plaats in de Premier League en ging Bournemouth op basis van een beter doelsaldo voorbij.

1 uur geleden
Dallinga leidt met eerste treffer zege Bologna op Napoli in

BOLOGNA (ANP) - Napoli heeft verzuimd de koppositie te verstevigen in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte verloor met 2-0 bij Bologna, waar Thijs Dallinga het eerste doelpunt maakte.

1 uur geleden
NEC met twee treffers van Japanse makelij langs FC Groningen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich met de vijfde overwinning van het seizoen in de subtop van de Eredivisie genesteld. Het elftal van trainer Dick Schreuder won in Nijmegen met 2-0 van FC Groningen. De doelpunten van NEC werden door de Japanners Kodai Sano en Kento Shiogai gemaakt. NEC steeg naar de zevende plaats, FC Groningen staat zesde met 1 punt meer.

2 uur geleden
Media: coach Simonis na vier maanden ontslagen bij Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Trainer Paul Simonis is al na vier maanden ontslagen bij VfL Wolfsburg. Dat melden doorgaans betrouwbare media zoals Sky. De voormalige trainer van Go Ahead Eagles wordt verantwoordelijk gehouden voor de slechte start van het seizoen, waarin Wolfsburg uit tien duels 8 punten haalde.

2 uur geleden