Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in
LISSABON (ANP/DPA) - Bruno Lage wil niet langer doorgaan als trainer van Benfica. De 44-jarige Portugees heeft maandagavond, kort na de 2-0-nederlaag tegen CS Marítimo, zijn ontslag ingediend.
"Na de wedstrijd benaderde onze trainer Bruno Lage mij en zei: 'meneer de voorzitter, ik neem ontslag omdat ik denk dat het niet goed gaat met Benfica. Als u het er morgen mee eens bent, zal ik niet langer de coach van Benfica zijn'", vertelde voorzitter Luís Felipe Vieira. Benfica heeft het ontslag nog niet bevestigd.
Volgens de Portugese krant Record heeft Benfica al contact opgenomen met Mauricio Pochettino, die na zijn vertrek bij Tottenham Hotspur zonder club zit.
Benfica dreigt dit seizoen naast de landstitel te grijpen. Na het verlies tegen Marítimo bedraagt de achterstand op koploper Porto zes punten. Beide clubs hebben nog vijf duels te spelen. Na de coronapauze won Benfica slechts één van de vijf duels.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
32 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de koppositie in de Eredivisie verspeeld. Ze verloren de thuiswedstrijd tegen stadgenoot HERA United (1-2). Danique Tolhoek bracht Ajax op voorsprong (1-0). Jonna van de Velde trof in eigen doel en Ina Booms maakte het winnende doelpunt voor HERA United.
35 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Utrecht heeft gebroken met een serie van zes nederlagen. De ploeg van trainer Ron Jans pakte een punt in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (1-1).
39 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax wil Kodai Sano per direct overnemen van NEC. De club ziet in de 22-jarige Japanner de gewenste versterking voor het middenveld.
1 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich versterkt met Isak Hansen-Aarøen. De Noorse middenvelder komt over van Werder Bremen en ondertekent een contract voor anderhalf jaar.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft een gevoelig verlies geleden in de Premier League. De nummer 3 in de stand verloor in eigen huis met 1-0 van Brentford, dat de hele tweede helft met tien man speelde. Dango Ouattara was de maker van het enige doelpunt in de wedstrijd.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is ook na dit seizoen trainer van PSV. De 62-jarige Apeldoorner verlengt zondag na de 3-0-thuiszege op Feyenoord zijn aflopende contract met twee jaar, meldde hij op een persconferentie.
2 uur geleden