Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in
LISSABON (ANP/DPA) - Bruno Lage wil niet langer doorgaan als trainer van Benfica. De 44-jarige Portugees heeft maandagavond, kort na de 2-0-nederlaag tegen CS Marítimo, zijn ontslag ingediend.
"Na de wedstrijd benaderde onze trainer Bruno Lage mij en zei: 'meneer de voorzitter, ik neem ontslag omdat ik denk dat het niet goed gaat met Benfica. Als u het er morgen mee eens bent, zal ik niet langer de coach van Benfica zijn'", vertelde voorzitter Luís Felipe Vieira. Benfica heeft het ontslag nog niet bevestigd.
Volgens de Portugese krant Record heeft Benfica al contact opgenomen met Mauricio Pochettino, die na zijn vertrek bij Tottenham Hotspur zonder club zit.
Benfica dreigt dit seizoen naast de landstitel te grijpen. Na het verlies tegen Marítimo bedraagt de achterstand op koploper Porto zes punten. Beide clubs hebben nog vijf duels te spelen. Na de coronapauze won Benfica slechts één van de vijf duels.
Meer uit Voetbal
SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
38 minuten geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
17 uur geleden