Benfica-trainer Bruno Lage dient ontslag in
LISSABON (ANP/DPA) - Bruno Lage wil niet langer doorgaan als trainer van Benfica. De 44-jarige Portugees heeft maandagavond, kort na de 2-0-nederlaag tegen CS Marítimo, zijn ontslag ingediend.
"Na de wedstrijd benaderde onze trainer Bruno Lage mij en zei: 'meneer de voorzitter, ik neem ontslag omdat ik denk dat het niet goed gaat met Benfica. Als u het er morgen mee eens bent, zal ik niet langer de coach van Benfica zijn'", vertelde voorzitter Luís Felipe Vieira. Benfica heeft het ontslag nog niet bevestigd.
Volgens de Portugese krant Record heeft Benfica al contact opgenomen met Mauricio Pochettino, die na zijn vertrek bij Tottenham Hotspur zonder club zit.
Benfica dreigt dit seizoen naast de landstitel te grijpen. Na het verlies tegen Marítimo bedraagt de achterstand op koploper Porto zes punten. Beide clubs hebben nog vijf duels te spelen. Na de coronapauze won Benfica slechts één van de vijf duels.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
30 minuten geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
39 minuten geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
1 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
1 uur geledenORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."
3 uur geledenPRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.
4 uur geleden