Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Benfica maakt zich geen zorgen in aanloop naar duel met Inter

Benfica maakt zich geen zorgen in aanloop naar duel met Inter

LISSABON (ANP) - Benfica verloor vrijdag in Portugal de topper tegen Porto, pas de tweede nederlaag in de nationale competitie van dit seizoen. Coach Roger Schmidt maakt zich daarover in aanloop naar de kwartfinale in de Champions League tegen Inter niet al te veel zorgen. "Soms verlies je, daar is niets aan te doen. Het was wel vervelend dat het in een belangrijke wedstrijd gebeurde."

De van PSV overgekomen trainer wil er vooral zijn voordeel mee doen. "Ook van nederlagen kun je leren en dat moeten wij nu doen. We gaan de teleurstelling van Porto omzetten in iets positiefs tegen Inter. De spelers zijn ook al twee dagen alleen maar bezig met de dingen die komen gaan. Ze praten over de confrontatie met Inter. Zo hoort het ook. We moeten verder en daar hebben we alle vertrouwen in."

Inter lijkt minder in vorm dan Benfica, maar ook dat zegt weinig volgens Schmidt. "In belangrijke wedstrijden op het hoogste niveau zijn bijna alle teams altijd op hun best. Dat verwacht ik ook van onze Italiaanse tegenstander. We moeten voor honderd procent geconcentreerd zijn en ons nergens door laten afleiden. Dat ons een zware opgave wacht lijkt me echter duidelijk."

Benfica speelt zonder de geschorste Nicolas Otamendi en de geblesseerde Alexander Bah. De eerste wedstrijd is dinsdag in Lissabon.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko speelt finale Afrika Cup tegen Senegal

RABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.

1 uur geleden
Klaassen ziet Ajax 'collectief falen' tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.

10 uur geleden
Arbeloa in eerste duel als Real-coach uitgeschakeld door Albacete

ALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.

10 uur geleden
Fortuna Sittard ziet Fosso vertrekken naar Sturm Graz

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.

11 uur geleden
PSV na eenvoudige zege tegen FC Den Bosch naar kwartfinale beker

DEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.

11 uur geleden
Napoli speelt tegen Parma voor de derde keer op rij gelijk

NAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).

13 uur geleden
Senegal ten koste van Egypte naar finale Afrika Cup

TANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.

14 uur geleden